• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRYSIK: dík, tohle všechno vim, šlo i o to, aby mě někdo nevyhazoval ze státu kvůli tomu, že pejsek je stafik...
    MARTIN_531: tak já na to prdim. Stejně budem evidentně ve valný většině na nějaký opuštěný pláži s pár lidma (ještě známejma:)...
    A do pasu mu necham napsat "kříženec".
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ZRK: psi na plazi nemaji radi skoro nikde minuly rok v chorvatsku jsme byli nejvetsim trnem v oku a zasadne od nas lidi odchazeli cekala jsem kdy nekdo zavola benga..
    ve francii bojovy plemena musi byt na voditku i s nahubkem..

    nejlepsi je kdyz si naplanujes kam chces jet a obvolas vsechny zeme kde se budes zastavovat tak jsem to udelala ja a dozvedela jsem se aktualni informace ohledne boj. plemen.. na netu to nikde nenajdes (aktualni)

    pocitej ale s tim ze v hodne zemich jsou velka omezeni :( plus samo vyzaduji dvou mesicni zkontrolovani od veta + potvrzeni do cestovniho pasu ktere stoji naky prachy uz ale nevim kolik
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    zrk:Záleží kde, řešil sem výlet do Itálie a tam prej bojový plemena moc rádi nemaj, pes na pláži je trnem v oku skoro ve všech přímořských destinacích, ale ty máš ještě štěně co nebezpečně nevypadá.

    Nějaký aktuální info, zvracení mýho psíka vygradovalo ve středu když sem ho našel s pěnou u huby, veterinář určil že je to žaudeční katar, podstoupil injekce a dneska v noci sem mu dal poslední dávku naředěnýho streptonamidu, čtyři dny byl na dietní kaši a za chvilku mu zkusím dát vývar až vychladne, tak sem moc zvědavej jesli bude papat, nepřijíjmal celou dobu vůbec nic, jenom násilným krmením stříkačkou, takle sem do něj dostával i tekutiny, na procházky nechtěl ani chodit takže sem ho nosil vyčůrat v náručí, ty prášky mu asi dali pořádně zabrat.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ehm, už se to tu asi někdy řešilo...ale stejně se zeptám - aktuální téma imho.
    Na stránkách SVSČR jsem koukala na informace ohledně cestování se psem po EU. Jaksi tam ale nenacházím informace o tom, které státy si nepřejí bojová plemena na svém území a kde by tudíž mohl s Appouškem být nějaký problém - ráda bych byla ve střehu... Je někde nějak víc info, případně nějaký seznam? Dík
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    DRUMID23: souhlas
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    jezevčíci a kokrové sou fakt nejhorší..ale lidi si proste prectou bulvar a tak kde autor nejvic rozebira napadeni pitta pac to zraneni pote nevypada tak jako od nakyho jezevcicka..
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    KACJU: mezi prvni 3 bych dal jeste foxteriera :)))) to je hroznej hajzel pes :(

    nic proti lidem co ho maji ... mluvim z vlastni zkusenosti
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    NOITA: Plus druhá věc - procentuální zastoupení ras.
    Pokud máme 100 000 jezevčíků a pokousalo 25 000, je to jiné, než když z 5000 pitů pokouše 4500.
    NOITA
    NOITA --- ---
    KACJU: zajímavější by byla statistika, kolik z těch napadení končí v nemocnicích a jak závažná jsou.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    KACJU: jj.)
    KACJU
    KACJU --- ---
    ty jo to sem ted nasla :

    Nejčastěji útočí pitbullové. Ne, pořadí je následující:

    1. kříženci
    2. jezevčíci
    3. kokršpanělé
    4. něm. ovčáci
    5. rotvajleři
    6. dobrmani
    7. bullteriéři
    8. pitbullové
    9. staffordi
    10. br. fily
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: No, pamlsků tolik nedostává. Poslední dobou fakt skoro nic, páč nejí. My taky dostávali pamlsky až po jídle:)
    A je pravda, že jakmile se nejedná o jeho nýbrž cizí plnou misku, žere jak zběsilej, aby mu to stihnul co nejrychlejš sníst, než ho uvidíme my, nebo on. Fakt blb no:-/
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: jj, je v bytě, je mu skoro půl roku. Pohyb - mno je fakt, že teď nemám čas na bůhvíjaký prochajdy, ale lítá jak doma, tak venku při venčení a čas od času jdeme na prochajdu po který je doslova mrtvej. Takže když to srovnam s lidma, co třebas pracujou a nejsou s nim skoro celej den jako já, tak má pohybu akorát. Přidat dojídla jsem mu zkoušela dřív,ale po většině z toho měl pak srajdu...
    Co se pamlsků týče, tak to nee. Pořád si ten pytlík s nima zapomínam:D
    Mnoa doma dostává tak obden něco na žvejkání - ucho, achilovku a tak...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Měl jste někdo se stafem ši pitem problém s jídlem nebo s vyhublostí? Fakt už toho mam dost, nimrá se mi v jídle čimdál víc a žebra mu lezou, za hrudníkem propadlo. Dřív když mi lidi řikali, že je vyhublej, tak jsem je mohla poslat do háje s tim, že je uplně normální a že žere co má. Kvalitní krmivo a přesnou dávku - někdy i víc plus pamlsky žejo. Noale nevim, jestli už z toho nejsem zdeformovaná, ale přijde mi, že je to jen čímdál horší. Svalíky mu teda rostou, ale jinak je vyhublo a navíc začíná zlobit s jídlem:(
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    NOITA: nevím, mám to jen zprostředkovaně
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    NOITA: sem tohle přehlíd...tak to je ten samej případ.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    ALbert zvracel asi tejden v kuse každý ráno pravidelně a pak vykadil šest nafukovacích balónků, ze kterejch sem si dělal míčky na žonglování. Pak eště po víčku od petlahve a občas po nějakjehc kouscích dřívek a podobně, ale to většinou přímo vyzvrací, zatim co ty balónky museli projít celym traktem, chudák. A doktor řikal, že by se na to ani nepřišlo, protože by je ten rentgen nebo co to je nenašel. Naštěstí je vykadil cestou od veta, tak už sme tam pak nemuseli.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NOITA: no je mi to prave jasny a nepokryte zaividime:) My se holt budem muset spokojit s tema vetamixackejma no, pac taj vo nicem takovym nefim..maximaln jatka, kde mi daj za 15Kc pytel kosti, chrupavek a vselijakyho hnusu:(
    NOITA
    NOITA --- ---
    MATHEA: tyjo ty dršťky jsou fakt úplně čerstvé, trávově zelené a vetamixácké proti nim vůbec nesmrdí. Je v nich hodně natráveniny, takže jsem prakticky přestala řešit přidávání zeleniny. Psům 2x týdně mrsknu tenhle špěnát a máme vystaráno. Když je vytahuju z mrazáku tak psi skáčou metr dvacet:-)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NOITA: Chci bejt z Ostravy! Dycky tak jednou za mesic:))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam