• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    LOULOU: no tak PP nemáme vůbec. Ale když to tak vezmu, tak můžu tvrdit, že je to přerostlej beagle:D Nebo nevim... Prostě se mnou pojede a basta. A na hranicích už se přeci nekontroluje ne? Tak budu doufat, že žádnej problém nenastane:-/
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    PAPAVLIS: taky jsem slysela, ze bez prukazu puvodu tam bojova plemena nepusti...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    KACJU: kde jsi to nasla?
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    ZRK: vím že do zahraničí je mnohem větší problém vyjed s kříženci a psi bez PP než s psi s PP.....například do Chorvatska psi bez PP vůbec nesmí....takže se na hranicích můžete otočit a jed do .....
    KRKA
    KRKA --- ---
    zdravim vsechny, kamaradka musi dat pryc z rodinnych duvodu pittbulteriera, 2 roky stareho pejska, ockovany, zvykli zit v byte, ma rad i ostatni pejsky a deti, proste je zlatej :) kdyby jste mel nekdo zajem, prosim piste do posty, popr. muzu zaslat i fotku a blizsi informace
    ZRK
    ZRK --- ---
    BRUKEV: nj...tak já nevim. Každopádně při srážce s debilem můžu mít klidně mírumilovnou koalu a bude to jedno:D
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ZRK: Eh, aby ten kříženec nebyl ještě větší zlo. Hodně lidí okolo nás třeba AST překousne, ale jak slyší, že je to křížené s něčím, maj strach o to víc.
    BTW snoubenka venčila našeho stafbulíka, byla už asi 10m od baráku, dojeli ji měšťáci a dostala 200 flastr. Cituji: "Pes má být na vodítku a zvláště takovéto plemeno, slečno." Debil, bestak ani nepoznaj rozdíl mezi pitem, AST, SBT...
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRYSIK: dík, tohle všechno vim, šlo i o to, aby mě někdo nevyhazoval ze státu kvůli tomu, že pejsek je stafik...
    MARTIN_531: tak já na to prdim. Stejně budem evidentně ve valný většině na nějaký opuštěný pláži s pár lidma (ještě známejma:)...
    A do pasu mu necham napsat "kříženec".
    SPHYNIX
    SPHYNIX --- ---
    zdravím
    porad se nemuzu rozhodnout mezi hillsem a boshem..a znama mi rikala o winerplusu nebo tak neco..sou mu 4 mesice tak uz by totreboval stabilni stravu zejo...
    diky za radu
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ZRK: psi na plazi nemaji radi skoro nikde minuly rok v chorvatsku jsme byli nejvetsim trnem v oku a zasadne od nas lidi odchazeli cekala jsem kdy nekdo zavola benga..
    ve francii bojovy plemena musi byt na voditku i s nahubkem..

    nejlepsi je kdyz si naplanujes kam chces jet a obvolas vsechny zeme kde se budes zastavovat tak jsem to udelala ja a dozvedela jsem se aktualni informace ohledne boj. plemen.. na netu to nikde nenajdes (aktualni)

    pocitej ale s tim ze v hodne zemich jsou velka omezeni :( plus samo vyzaduji dvou mesicni zkontrolovani od veta + potvrzeni do cestovniho pasu ktere stoji naky prachy uz ale nevim kolik
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    zrk:Záleží kde, řešil sem výlet do Itálie a tam prej bojový plemena moc rádi nemaj, pes na pláži je trnem v oku skoro ve všech přímořských destinacích, ale ty máš ještě štěně co nebezpečně nevypadá.

    Nějaký aktuální info, zvracení mýho psíka vygradovalo ve středu když sem ho našel s pěnou u huby, veterinář určil že je to žaudeční katar, podstoupil injekce a dneska v noci sem mu dal poslední dávku naředěnýho streptonamidu, čtyři dny byl na dietní kaši a za chvilku mu zkusím dát vývar až vychladne, tak sem moc zvědavej jesli bude papat, nepřijíjmal celou dobu vůbec nic, jenom násilným krmením stříkačkou, takle sem do něj dostával i tekutiny, na procházky nechtěl ani chodit takže sem ho nosil vyčůrat v náručí, ty prášky mu asi dali pořádně zabrat.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ehm, už se to tu asi někdy řešilo...ale stejně se zeptám - aktuální téma imho.
    Na stránkách SVSČR jsem koukala na informace ohledně cestování se psem po EU. Jaksi tam ale nenacházím informace o tom, které státy si nepřejí bojová plemena na svém území a kde by tudíž mohl s Appouškem být nějaký problém - ráda bych byla ve střehu... Je někde nějak víc info, případně nějaký seznam? Dík
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    DRUMID23: souhlas
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    jezevčíci a kokrové sou fakt nejhorší..ale lidi si proste prectou bulvar a tak kde autor nejvic rozebira napadeni pitta pac to zraneni pote nevypada tak jako od nakyho jezevcicka..
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    KACJU: mezi prvni 3 bych dal jeste foxteriera :)))) to je hroznej hajzel pes :(

    nic proti lidem co ho maji ... mluvim z vlastni zkusenosti
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    NOITA: Plus druhá věc - procentuální zastoupení ras.
    Pokud máme 100 000 jezevčíků a pokousalo 25 000, je to jiné, než když z 5000 pitů pokouše 4500.
    NOITA
    NOITA --- ---
    KACJU: zajímavější by byla statistika, kolik z těch napadení končí v nemocnicích a jak závažná jsou.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    KACJU: jj.)
    KACJU
    KACJU --- ---
    ty jo to sem ted nasla :

    Nejčastěji útočí pitbullové. Ne, pořadí je následující:

    1. kříženci
    2. jezevčíci
    3. kokršpanělé
    4. něm. ovčáci
    5. rotvajleři
    6. dobrmani
    7. bullteriéři
    8. pitbullové
    9. staffordi
    10. br. fily
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam