• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    A nejde jen o veta, ale zkusenosti psa, ktere se tezko meni...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    ZRK: Uprimne nesouhlasim s brutalnimi hrami. Nikdy. Vim, ze si psi typu bull hraji drsne, to je jasne, ale sebemensi naznaky "agrese," zvysene dominance a nerovny boj/hra podle me neni v poradku. Nasi 2 bullove si hraji taky drsne, ale netece krev a kdyz jeden nebo druhy vykvikne, tak hra konci. Necham je se tahat za krk, za nohy a tak, ale musi to oba bavit.
    Podle me neni dobre nechat psy jet az na doraz. Z hry se lehce stane opravdovy boj a velmi tezko se pak pes odvola, popr. odtrhava. Zabava neni kviceni a krev. Tihle psi maji gradujici prubeh hry a cim budou starsi, tim budou tvrdsi a drsnejsi a vic uplatnovat ve hre sve postaveni. Ne kazdy pes ma takovou hru rad a lehce na prvniho vyjede a bitka je nasnade.

    Navic ted je to opravdu jen hra, ale realne taky nacvik na boj.

    A dalsi vec - nemyslim si, ze "jen je nech, oni si to vyridi" je v poradku! To jde mozna u pudlu, ale ne u tak velkych a silnych psu, kteri to stale mohou mit byt jen zlomkem v krvi. Uplatnovat postaveni pana/vudce smecky je dulezita vic, nez si nekteri panickove mysli.

    Takze souhlas s Tebou, hysterka nejsi!!! Takove praktiky si muze dovolit jen malokdo. A nikdy nikdo nezna psa 100%, aby dokazal rict, ze se nic nestane. Na veta Ti pak nikdo neprispeje...
    KACJU
    KACJU --- ---
    slamy pardon :(
    KACJU
    KACJU --- ---

    nejlepsi na vyblbnuti je balik slami :)
    ZRK: musime nekde najit baliky slami a bude prdel :))
    ZRK
    ZRK --- ---
    HYSTERIA: No ten hezčí přeci! :P
    (Kacju promine, jistě to cítí jinak:D)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ZRK: hernajz aterej je APpu?:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    A jedna neúnavná plavkyně Tornado (id SIMCIQ)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Appoušek se dneska poprvé od doby, co odešel od mamči, viděl se svym bratrem Fidelem od id KACJU. Hrozný, jak si nejsou vůbec podobní!!! Jiná srst, stavba těla...
    Ikdyž dle těhle fotek to zas tak nevypadá:)
    Najděte pět rozdílů:)



    ZRK
    ZRK --- ---
    NOITA: žejo...prostě se nenecham ovlivňovat pokud se mi to nebude líbit.

    LIBANEC: Nj...tak při takovym způsobu hry se to stane, že je občas někde nějakej šrám. Tohle bylo ale vyloženě prokouslý:-/
    Chm...možná bych měla jít venčit Appouše s nějakym odborníkem a jeho bul psem a nechat si poradit víc. Moje bulina si kdysi hrála pěkně jen s jednim psem, než ji v osmi měsících napadl jezevčík a od té doby byla odměřená a bránila se dřív, než se mohlo cokoli stát. Nakonec to brala snad jako "zneškodnit cíl na obzoru":-/
    Myslim si, že Appouše vedu dobře, nicméně rada odborníka by se stejně šikla...nerada bych něco "pokazila".
    NOITA
    NOITA --- ---
    ZRK: Můžu tě ubezpečit, že to rozhodně nebyla hra. Dokonce jsem si jistá, že to přestala být hra dlouho dlouho před tím, než se objevila krev. Nejsi hysterka a je zcela adekvátní zasáhnout. Já bych byla pro dokonce zasáhnout ještě mnohem dříve - při prvním náznaku, že některý ze psů začal ztráce sebekontrolu. Bohužel někteří jedinci typu bull ji vůbec nemají...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZRK: no, tezko rict, pokud nekterej z nich knucel a nelibil se mu zpusob "hry" zasahla bych, ale osobne chodim vencit k dalsim trem bulikum a krev tece skoro vzdycky.... od toho jak se okusujou, ale jsem si stopro jista, ze je to ve hre...
    ZRK
    ZRK --- ---
    BTW nejsem hysterka ne...? Jak daleko smí zajít hra byť bojových plemen? Já vim, že maj hry ostřejší a chci, aby se vyřádili...ale tohle se mi nelíbí. Radši budu mít míčkovýho magora:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Hm...dneska jsem na Letný potkala asi pár nějakejch divňáků. Z počátku pohodoví lité s nádhernou mladou fenkou staforda...pěkně jsme si povídali, zatímco si s Appouškem hráli. Jenže Appouš prostě ještě neví, kdy dost. A s pejsky, co se chtějí přetahovat a okusovat jako on, si smí hrát jen do doby, než pejsek zakňučí. To se mi pak nelíbí a Appouš musí přestat a uklidnit se.
    Jenže v době, kdy už ta hra přeústila v toto a já se Appoucha chystala odvolat mě pán ujistil, že je to v pohodě, že ona si to zaslouží taky jednou nemít navrch a tak... No tak jsem to chvilku nechala, jenže pak vidim krev a zasahuju. Týpek vypadal, že by to v klidu nechal...divil se a usmíval. Jako nevim, já Appoucha neplánuju v žádnym případě na zápasy nebo tak nějak, naopak chci mít mírumilovnýho prďolu pokud možno...
    Už příště žádný takový. Prostě se ukecat nenecham a bude po mym a basta. Jsem blbá.
    No Appouš má pár krvavých cvakanců na krku - nic vážnýho, ale tohle prostě už nedovolim. To už se nejedná o hru, krev téct nesmí. Fenečka je na tom dost podobně. Těžko říct, ona byla bílá, kže vypadala krvavá celá - no hrůzná podívaná...:-/
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    asi poprvé u moře

    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PAVLINKA: DJaba vam tam mladne !! :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    PAVLINKA: to je sranda, pasanda! :D
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    zabak zdravi z Porta:]


    a takhle loudi krevety:D
    REVOLT
    REVOLT --- ---
    cau vsichni,
    mam 5leteho bulika.Na lidi a deti je hodnej a hravej, se psama se nesnese.Ja musim dost casto odjet kvuli praci,ale je to vetsinou jenom na den nebo dva a porad mam problem s hlidanim.Nevite nekdo o nekom, kdo by byl schopnej ho pohlidat?Samozrejme za penize,to neni problem.Jenom aby byl v dobrych rukou a ja mel nekoho, komu muzu verit.Nejlepe v praze nebo blizkem okoli.
    Diky
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    Křivonoska je každý rok, ale to už jsi prošvyhl/a....jinak nevim:)
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    delate nejaky pitbull,bull srazy v praze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam