• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ORIKA: u rotika je 11 uz docela pozehnanej vek..
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    já mluvila za bulíky, u těch je tenhle věk max
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ja mam staffordku a jeji 11 a kamos videl 16ti letyho staffika
    tornado je ve svych jedenacti prej v naprosto vybornym zdravotnim stavu oproti jinejm jedincum takze si myslim ze se tra 15 dozijeme
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    ORIKA: to záleží na jedinci, ale většinou 11-13 let
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    a kolika se takový plemena zhruba tak dožívají? mmj. máme 11ti letou rotwici a 8mi letou pitbulku, tak abych měla představu
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    SIMCIIQ: Oskárkovi bylo loni 13 když nás opustil .(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MALLOREIGH: jee mi 6.9. 11 let :)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    Tak taky posílám svého krasavce .) 14.9. jsme oslavili rok .))











    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAPAVLIS: no jo,, cela ona.))

    varite? tak to v tom nejsem znalec.)

    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    PAVLINKA: mimochodem tvá slečna se velmi podobá mému psisku :D
    viděla sem foto ve vedlejším klubu...hehe

    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    PAVLINKA: mi jsme dělali testy se žrádlem a nijak nereagoval....mimochodem, mi vaříme.....tak já se ještě poptám.....ale díky za info, člověk se aspoň něco doví.....
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAPAVLIS: a mate specialni zradlo? oni na to dost trpi, hlavne ty packy a s tim spojene problomy s usima, zkusila bych zajit k vete Lonskemu na pankrac, ten by mohl vedet

    a homeopatika to si musim vzpomenout.)sem to neumela rict ani v lekarne.))
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    PAVLINKA: tak máme něco podobného, jenže ty otoky jsou někdy tak velké, že můj pes ani nemůže chodit jak ho to bolí.....tetradelta, to je náš denní chleba :) ale pripada mi ze uz to ani nezabira.....pak ma neustale zanety v usich, na to mi nezabira vubec nic......to nepocitam ze do nej rvu i prednizon, což sou kortikoidy a tím pádem mu oddělávám játra a ledviny (naštěstí jsme na maličké dávce).....uf, to sou nervy furt....člověk by to nejraději vzal všechno na sebe...
    ....a můžu se zeptat co přesně za homeo jste davali? dík
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    zdravím
    sháníme dobrého veterináře na PZE 3,10 (spíše pokud možno okolí blízko Parukářky až po Strašnickou.. nevíte někdo???)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAPAVLIS: djaba ma asi exem nebo alergii na tlapach mezi prstama, nejvic z travy - jarni, mokrejsi
    resila sem to s p.mullerovou, ta mi dala homeopatika, ale tim, ze to byl jen pres net a ani ji nevidela, nevim jestli lecila to ono... maceli jsme do hermanku, gencianky, to docela zabira, vysusuje to...a nejvic zabrali granule pro alergiky.) a pak masticka, moje oblibena, tetradelta, na kravsky vemena, to se zlepsilo taky)
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    prosím....je zde někdo kdo má doma psíka s atopickým exémem nebo podobnou alergií? jde o výměnu zkušeností s léky, mastičkami, bylinkami, popř. homeopatií....
    .....co vám funguje, co ne.
    já mám doma psa bulíka 2,5roku....alergií trpí cca od půl roku.....a už prostě nevííííím, jediné co jsme ještě neozkoušeli je to homeo, tak se chystám....
    díky
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ZRK: vypada jak vydricka :DDD
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    A nejde jen o veta, ale zkusenosti psa, ktere se tezko meni...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    ZRK: Uprimne nesouhlasim s brutalnimi hrami. Nikdy. Vim, ze si psi typu bull hraji drsne, to je jasne, ale sebemensi naznaky "agrese," zvysene dominance a nerovny boj/hra podle me neni v poradku. Nasi 2 bullove si hraji taky drsne, ale netece krev a kdyz jeden nebo druhy vykvikne, tak hra konci. Necham je se tahat za krk, za nohy a tak, ale musi to oba bavit.
    Podle me neni dobre nechat psy jet az na doraz. Z hry se lehce stane opravdovy boj a velmi tezko se pak pes odvola, popr. odtrhava. Zabava neni kviceni a krev. Tihle psi maji gradujici prubeh hry a cim budou starsi, tim budou tvrdsi a drsnejsi a vic uplatnovat ve hre sve postaveni. Ne kazdy pes ma takovou hru rad a lehce na prvniho vyjede a bitka je nasnade.

    Navic ted je to opravdu jen hra, ale realne taky nacvik na boj.

    A dalsi vec - nemyslim si, ze "jen je nech, oni si to vyridi" je v poradku! To jde mozna u pudlu, ale ne u tak velkych a silnych psu, kteri to stale mohou mit byt jen zlomkem v krvi. Uplatnovat postaveni pana/vudce smecky je dulezita vic, nez si nekteri panickove mysli.

    Takze souhlas s Tebou, hysterka nejsi!!! Takove praktiky si muze dovolit jen malokdo. A nikdy nikdo nezna psa 100%, aby dokazal rict, ze se nic nestane. Na veta Ti pak nikdo neprispeje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam