• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MATHEA: jen doufám, že nám nezakousne dítě :D
    doma vytápíme pořádně a pelechy maj pesy v každým pokoji včetně chodby i předsíně, takže si může madam i vybrat kde jí bude nejlíp ;)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ORIKA: :)) kamosciny holky zas milujou pneusky:))
    Nj, rotik proste...boli me neco, zakousnu to, co je nejbliz??:) Tak holt na zimu pelech primo ke kamnum a udrzovat v teplicku..
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MATHEA: tak ono když ji to nebolí, tak se raduje ze života, to pobíhá po zahradě jako mladice a tahá si s sebou svůj oblíbený mega šutr a dovádí :) teď bere na 3 měsíce condrosulf 400 a pak má mít další 3 měsíce pauzu, předtím měla něco podobnýho a dostala i prášky pro akutní případy, který má v případě potřeby brát 3 dny...přes léto to bylo docela v pohodě, jak bylo teplo, hodně se vyvalovala na sluníčku a to jí dělalo dobře, v zimě to bude obávám se horší
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ORIKA: skoda, doufala sem, ze napises, ze je to postarsi dama, co se raduje ze zivota:( Zkouseli ste neco proti bolestem?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MATHEA: já vím, no..už je to starší paní, která má artrózu (bere na to léky) a asi ji to docela bolí, protože bývá v některý dny dost protivná (vyjíždí po ostatních pesách) a taky má občas problém vstát nebo padá ze schodů...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ORIKA: u rotika je 11 uz docela pozehnanej vek..
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    já mluvila za bulíky, u těch je tenhle věk max
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ja mam staffordku a jeji 11 a kamos videl 16ti letyho staffika
    tornado je ve svych jedenacti prej v naprosto vybornym zdravotnim stavu oproti jinejm jedincum takze si myslim ze se tra 15 dozijeme
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    ORIKA: to záleží na jedinci, ale většinou 11-13 let
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    a kolika se takový plemena zhruba tak dožívají? mmj. máme 11ti letou rotwici a 8mi letou pitbulku, tak abych měla představu
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    SIMCIIQ: Oskárkovi bylo loni 13 když nás opustil .(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MALLOREIGH: jee mi 6.9. 11 let :)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    Tak taky posílám svého krasavce .) 14.9. jsme oslavili rok .))











    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAPAVLIS: no jo,, cela ona.))

    varite? tak to v tom nejsem znalec.)

    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    PAVLINKA: mimochodem tvá slečna se velmi podobá mému psisku :D
    viděla sem foto ve vedlejším klubu...hehe

    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    PAVLINKA: mi jsme dělali testy se žrádlem a nijak nereagoval....mimochodem, mi vaříme.....tak já se ještě poptám.....ale díky za info, člověk se aspoň něco doví.....
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAPAVLIS: a mate specialni zradlo? oni na to dost trpi, hlavne ty packy a s tim spojene problomy s usima, zkusila bych zajit k vete Lonskemu na pankrac, ten by mohl vedet

    a homeopatika to si musim vzpomenout.)sem to neumela rict ani v lekarne.))
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    PAVLINKA: tak máme něco podobného, jenže ty otoky jsou někdy tak velké, že můj pes ani nemůže chodit jak ho to bolí.....tetradelta, to je náš denní chleba :) ale pripada mi ze uz to ani nezabira.....pak ma neustale zanety v usich, na to mi nezabira vubec nic......to nepocitam ze do nej rvu i prednizon, což sou kortikoidy a tím pádem mu oddělávám játra a ledviny (naštěstí jsme na maličké dávce).....uf, to sou nervy furt....člověk by to nejraději vzal všechno na sebe...
    ....a můžu se zeptat co přesně za homeo jste davali? dík
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    zdravím
    sháníme dobrého veterináře na PZE 3,10 (spíše pokud možno okolí blízko Parukářky až po Strašnickou.. nevíte někdo???)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAPAVLIS: djaba ma asi exem nebo alergii na tlapach mezi prstama, nejvic z travy - jarni, mokrejsi
    resila sem to s p.mullerovou, ta mi dala homeopatika, ale tim, ze to byl jen pres net a ani ji nevidela, nevim jestli lecila to ono... maceli jsme do hermanku, gencianky, to docela zabira, vysusuje to...a nejvic zabrali granule pro alergiky.) a pak masticka, moje oblibena, tetradelta, na kravsky vemena, to se zlepsilo taky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam