• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    SNELA: jj zkusim a uvidim, jak se to vyvine
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: a to v dobe haraní by nemohl bejt jeden venku a jeden v domě? je to blbá situace, ale zkus třeba obejít nějaký ty utulky a uvidiš :)
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU: noo nebo proste auto na ovladani:D
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: fretku :))
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    SNELA: no to prave nemam. a zase kdybych poridila fenku, tak je taky problem doba harani, protoze to se fenky nenavidej. Takze ji poridim asi zelvu :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: poridila bych psa je to lepsi ale zase to harani ja to vyresim kastraci fenky nemem moznost je oddelit kdyby harala
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: u dospelé feny, která neni uplně mirumilovná, bych asi raději volila psa, jestli máš možnost je v době hárání oddělit..
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU:

    Je mi celkem jedno, jestli bude z utulku nebo ne, i v utulku se daji najit vhodni psi. Pak je ale druha vec jestli k fence psa ci fenu...

    SNELA:
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: proto sem navrhla ten utulek muze tam jit se svym psem a zistit jak s tim druhym vychazi
    SNELA
    SNELA --- ---
    KACJU: no ono né asi s každym by se dobře snesla.. Naše Airin by třeba doma mít nějakýho ,,jemnýho,, pejska mít nemohla, nerozdejchal by to ani jeden .. potřebuje sobě ,,rovnýho,,.. v tomhle asi chápu..
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: a musi to byt jen "bojovy plemeno"? co ji poridit neco z utulku? muzes tam jit i s ni a toho druhyho pejska si muzes pujcit na prochazku a uvidis jak se k sobe maj.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    tez jsem pro stafbulla!
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: no tak prave proto staf.bulteriera,to jsou hodni pesani,rozhodne z tzv. Bojovych nejvodnejsi si myslim
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    SNELA: taky me to napadlo... ale mam strach jestli neni moc agres a jak se bude snaset s Hantou... ona taky neni mirumilovna a nechci mit na tahrade jatka, takze asi nejakyho klidnejsiho jedince:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: stafbull?
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    nevite, jaky pes by se nejlepe snesl s fenkou am. buldoka (18) mesicu.? nejaky mensi...stehuji se z bytu do domu se zahradou a rada bych ji poridila spolecnost. Predem dekuji za odpoved
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Máte někdo zkušenosti s tímto výcvikovým střediskem: AST - Výcvikové středisko psů Chvaletice?
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    TUKI: Taky mám ten pocit...ať pes vidí cokoli, jakmile ucítí, že je to k žrádlu, tak to slízne a je mu fuk, jestli to vypadalo jako hovno...
    ale podle mě se taky lidi koukaj na liliputy a jinak postižené lidi, tak psi to možná berou podobně..my akorát na liliputy nevrčíme.. :)))
    TUKI
    TUKI --- ---
    zrak je to posledni, na co se pes spoliha.
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    YOCCI: napadla mě porucha zraku a s tím spojený strach..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam