• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: :) ted me napadlo to same :D ze vlastne se jede do Ostravy
    nevim jestli tam pojedem i my :( preci je to hned po vanocich sice vanoce sou mi u ... a nemam je rada ale musim za mamou atd :-P
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: takt o bude feňule nadšená z boudy .-D


    KACJU: já už po tom roce a pul zapoměla jaky to je mít štendo a ted je to teda teror :D občas mi ztoho šibe už, ale zas si řikám, že za pár to bude lepší :D
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU: no Ostrava je supeeer:) vsak kluci sqs jedou 25.12 za nama, bo Tatran, tak se pripoj a muzem jit vencit o 106 :))
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU: radsi bych teda aby to uz melo ason pul roku... mame na zahrade bazen a nechci aby malinke miminko do nej zhucelo...
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: ja stenata nemusim :( mela sem jen jedno stene v zivote a uz nechcu :))) ja sem na ty uz odrostli co nikdo nechce :) utulaky atd
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: jaj Ostrava :)
    ale tak zase proc ne byl by to prijemnej vylet az do Ostravy
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU:
    SNELA:
    u nas zabira vsecko, co je mekke a pohodlne, nejvice kreslo, ale proto, ze za par dni uz bude mit po srande a bude se muset naucit zit v boude, tak ji to chci nejak zprijemnit...
    Jo, tak pojdte se mnou vencit do Ostravy a neni mozne, ze se nezkamosi:D
    SNELA
    SNELA --- ---
    KACJU: no akorát se těšim až pinďa vyroste, mít zas štěndo je fakt šilený :D
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: nejlepsi na svete mi psy dva :))
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: pod s nama nekdy do Kralup vencit treba se ty tvoji cube nejakej pejsek zalibi :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: tak držim pěsti, protože je to strašná sranda mít dva pejsky vid Kacju :DDDD
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: nebo ji porid gauc a muze se kamosit s gaucem :)) koukni u nas to zabralo
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    SNELA: jj zkusim a uvidim, jak se to vyvine
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: a to v dobe haraní by nemohl bejt jeden venku a jeden v domě? je to blbá situace, ale zkus třeba obejít nějaký ty utulky a uvidiš :)
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU: noo nebo proste auto na ovladani:D
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: fretku :))
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    SNELA: no to prave nemam. a zase kdybych poridila fenku, tak je taky problem doba harani, protoze to se fenky nenavidej. Takze ji poridim asi zelvu :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    VALERKA: poridila bych psa je to lepsi ale zase to harani ja to vyresim kastraci fenky nemem moznost je oddelit kdyby harala
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: u dospelé feny, která neni uplně mirumilovná, bych asi raději volila psa, jestli máš možnost je v době hárání oddělit..
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    KACJU:

    Je mi celkem jedno, jestli bude z utulku nebo ne, i v utulku se daji najit vhodni psi. Pak je ale druha vec jestli k fence psa ci fenu...

    SNELA:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam