• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    RBLS
    RBLS --- ---
    má tu někdo pitbulteriéra vychovaného v bytě? Potřebovala bych nějaké rady.
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    KCN2: je krásnej :) držim palce ať se podaří a je v pohodě. podle mě to bude nějaký trauma ze štěněčího zacházení s nim a být tebou taxe obrátim na odborníka na netu určitě někoho najdeš. hodně štěstí :)
    KCN2
    KCN2 --- ---
    ERIKK: od malicka, uz kdyz jsme ho donesli tak byl vyjanceny ze vseho
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    KCN2: a to od malička nebo to vzniklo nějakou "špatnou zkušeností" ?
    KCN2
    KCN2 --- ---
    Chtel bych se zeptat, mam bulika ve veku 1 rok a 3 mesice, nicmene mam obrovsky problem s tim ze se vseho silene boji, jednak lidi, krome z rodiny nejde k nikomu, a pak dale se boji absolutne vsech psu, zvuku a veskereho denního deni....chtel bych poprosit o radu jak dal pokracovat, popripadne jakou odbornou pomoc vyhledat a zda-li se v tomto veku da jeste pocitat s nejakym posunem....dekuji za pripadne tipy a rady

    zde je muj bulík a vaculík :)






    KACJU
    KACJU --- ---

    me se strasne libi ze sou tam napsany i ty haranti :)) konecne rozumna cedule
    KACJU
    KACJU --- ---
    sem nasla dobrej vtip :D
    Žena dopije svoji ranní kávu a odchází z cukrárny, když si všimne podivného smutečního průvodu, který míří na blízký hřbitov. Dlouhý černý pohřební vůz následuje 50 metrů za ním další dlouhý černý pohřební vůz. Za druhým pohřebním vozem jde žena s pitbullem na vodítku. Kousek za ní ji následuje asi 200 žen jdoucích za sebou v řadě. Žena nemůže odolat té zvláštnosti. Opatrně přistoupí k ženě se psem a říká: „Je mi opravdu líto vaší ztráty, a vím, že teď není vhodná chvíle, abych vás vyrušovala, ale nikdy jsem neviděla takový pohřeb. Čí je to pohřeb?“ „Mého manžela.“ „A co se mu stalo?“ Žena odpoví: „Můj pes ho napadl a zabil.“ Ptá se dál: „A kdo je v tom druhém voze?“ Žena odpoví: „Moje tchyně. Snažila se pomoc mému manželovi, když v tom se pes obrátil proti ní.“ Mezi oběma ženami se rozhostilo dusné a zamyšlené ticho. „Můžu si půjčit toho psa?“ „Postavte se do řady……“
    WENIA
    WENIA --- ---
    WERUMI: sroste casem....muj pejsek ma obcas rozdrbany drap stejne jako si popsala. Poprve jsem s nim byl na veterine a tam mi rekl lekar, ze paklize se to nezaniti doroste to samo :))
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    prosím poradťe: Čubina se mi vrátila z hlídání, takže nevím, jak se to stalo.. má zatrženej drápek, ale jakože uplně odspoda "rozpůlenej, rozštěpenej", prostě se jí podélně kus odchlipuje, jde vidět i živý maso či nerv či co.. pajdá na tu nohu, samozřejmě si to nenechá nijak obvázat hysterka. Alespoň jsem vyčistila. Sroste to nějak, nebo mám rovnou zajít k vet?? Díky
    AIKKA
    AIKKA --- ---
    RAVNOS: on na to clovek kouka trosku jinak, kdyz vi, kam az to muze zajit a jak dlouho se to potom muze tahnout;)
    AIKKA
    AIKKA --- ---
    RAVNOS: nestras, nepredbihala bych:) s kuzi je u tehle plemen vzdycky trochu vic "dobrodruzstvi"..
    WENIA
    WENIA --- ---
    AIKKA: zitra tam letim :))
    AIKKA
    AIKKA --- ---
    WENIA: opravdu hned jit k veterinari, byt to muze byt vazne prkotina. ja jsem si u cubiny s kuzi zazila..
    WENIA
    WENIA --- ---
    SATHIK: dik
    RAVNOS: dik :))
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ztracená stafina...

    SATHIK
    SATHIK --- ---
    WENIA: stejna zkusenost jako RAVNOS, ale jistoty neni nikdy dost, takže radši ať se na to mrkne vet
    WENIA
    WENIA --- ---
    Mam pita - 7 roku stari. A zaciname sledovat, ze se mu na kuzi delaji vyrostky neco jako znamenko, ktera se zvetsuji. Ze zacatku to vypadalo, jako kliste, ale neni...nekdo zkusenosti??
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    MATHEA: ty jo takové množství štěnat NO..jsou krásný..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam