• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MATHEA: na blbce narazíš kdekoliv:(((, at se jedná o chovatele psů nebo třeba koní..., např. zrovna dneska jsem se setkala s případem, kdy ženská ustájila cca 4 koně do takového toho zavíratelného kontejneru:(((((, bez oken, nedovedu si to představit, i takoví lidi jsou...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    IPH: tovarny na psy, pribuzenskou plemenitbu (nejvetsi hnusy z tvyho vyctu) ale delaj stejne tak mnozitele vseho ostatni nez PP psu. A ja neustale v PP/bez PP/krezenci debatach tvrdim, ze nesouhlasim ani s bezhlavym mnozeni psu s PP. Vse je o zodpovednosti a svedomi chovatelu. A nejmin z poloviny CHS bych si psa v zivote nevzala. To uz je ale problem klubu, prachu... Furt je mezi chovatelama papiraku spousta lidi, kery to fakt delaj s laskou k plemeni a pro jeho celkovy zkvalitneni. To je to, oc tu bezi..
    IPH
    IPH --- ---
    a nedelaji mnozitele papiraku kolikrat mnohem vetsi zverstva?? - tovarny na psy, zfalsovane zuby, varlata, vysledky rentgenu na displazii, pribuzenecka plemenitba- to je jen maly vycet....takze co tady kdo srovnava???
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    VYTVARNICE: jsou krasny, tak at skonci opravdu v "dobrych rukach" :)
    GIO
    GIO --- ---
    no na mne toho bylo uz az dost.)
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    voříškové jak víno, jejích tatík Ozzy je suprovej pes...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    GIO: myslim, ze k dnesnimu tematu tady je to velmi prihodne...
    GIO
    GIO --- ---
    teda ti vypadaj velice bojove!!:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    jůů štěňátka voříšků :)
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    JULESKAH: no jako mě to fakt zajímalo. Mám křížence, ale měla jsem i čistokrevnýho psa. Jezevčík umřel v 16 - od 5ti let cukrovka, nezhoubný nádor, byl posledních 5 let slepý a hluchý a Zazině je 4a půl a má alergii, nohy pořád nějak haprujou...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    .. a ja si porad rikam, ze kdyz nejsem vetrinar, kynolog atp., budu proste verit lidem, kteri veterinari, kynologove atp. jsou .. ne se s nima hadat .. ;)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PAVLINKA: ano, tupý lidi, co nechápou, proč se rozčiluju..., mě to nepřijde zase tak nelogický..., jinak mé znalosti tě zajímat nemusejí, mám jich dost na to, abych byla zodpovědná majitelka svého psa
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    SKRITEKB: vet mi treba rikal, ze vorisky s nemoci financne narocnou na lecbu k nemu chodi rovnou utracet (nebo je vypusti na ulici, jako toho "myho") - ze az posledni dobou je trend mladych lidi, rekla bych asi "naseho typu", kteri jsou ochotni investovat pomerne vysoke castky i do krizencu a vybiraji si je radeji, nez cistokrevne psy - jeho postreh z praxe.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    PAVLINKA: ze zdravotniho hlediska na to TYNA_DOLITA diky sve rpaci a zkusenostem patent dle meho ma.
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    PAVLINKA: kde píšu neco o tom ze nekdo neco smí a nesmí?:)
    jen píšu ze krásnejch psů je mraky.
    zbytek jsou zkusenosti z mojí práce, co se týče tech nemocí tedy:)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MIKEYLA: tupy lidi?....tak ted ses pro me pomerne dost tupa treba ty...a to ani nevim jaky znalosti o psech mas
    TYNA_DOLITA: pokud mas patent na to urcovat, kdo smi, kdo ne a co je duvod a co neni, pak je debata vicemene stejne u konce.)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    PAVLINKA: kdyz jsi u toho. tak z KYNOLOGICKEHO hlediska tohle nezodpovednost je a soudit se to da i jen z techto prispevku (i vedlejsi diskuze, ktera byla smazana).
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    SKRITEKB: no....))) ja jsem asi ten clovek, co ma prace nad hlavu, jen jsem se chtela kouknout na naky fotky v dobe obeda, takze to je asi vsechno, co jsem k tomu chtela, tvuj dotaz uz zabiha uplne nekam jinam, skoda ale ze nemame statistiky na vsechno, to by se nam pak argumentovalo...))
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    A porad nevidim, kdo koho prudi - lidi, kteri jsou ve skupine "pro" muzou psat sve nazory kam chteji, jak chteji - ti, co jsou "proti" nemuzou napsat nic, jinak prudi??
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    TYNA_DOLITA: abych jeste dodala, to s tím predchazenim nemocím psala werumi právě v tý diskuzi vedle. a tim končim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam