• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: viz muj pripevek pod tebou, nemam problem, jen se ti snazim naznacit, ze nemas hledat slozitejsi pricinu, kdyz tohle je nasnade..
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GIO: GIO: V čem máš problém? Že můj pes žral chvíli krmivo z marketu? Že jsem mu někdy koupil značku Chappi?

    Je možné, že to byl Demodex, já to krmivo taky neobhajuju. Na druhou stranu pokud ano, proběhl lehce a bez léčby, srst má v pořádku.
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: ne, ze resis problemy se srsti, demodex nemuze probehnout lehce a bet lecby.. je to parazit, a jen tak se neztrati...
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: jo, prolozili jste mu to chappi, pochybuju, ze by demodex probehl lehce a bez lecby, tyto problemy se srsti byvaji velice casto prave nespravnym krmivem
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GIO: Psal jsem behem zimy, ne celou zimu. Bylo to cca 14 dni.


    RAVNOS: No já právě uvažuju, zda to byl demodex. Příznaky by docela seděly, ale v tom případě jsme měli asi jen takový light průběh:)

    Hypoteticky by to mohlo být i víc faktorů dohromady. Snoubenka měla poslední trimestr těhotenství, psa jsme si nevšímali jako dřív, byl takový smutný, tak to možná oslabilo organismus. V podstatě i lupenka se prý často vyrazí, když je tělo oslabené.
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: clovek uvazuje co se zas deje? no sorry,a le kdyz vetu predtim napises, ze zral celou zimu hypermarketove granule, tak se divim, ze nedopadl i hur.)
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    K tem granulim je to fuk kdyz je pes chvily na srackach ale nemelo by to bejt dlouhodobe a rozhodne ne psi do cca 1.5roku psi v zatezi a brezi feny kratkodobe je to jedno
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    My třeba nekupujeme superznačky (Royal, Orien) právě díky penězům.
    Na druhou stranu, něco do toho investovat asi bude potřeba. Kupovali jsme během zimy hypermarket granule - pes to baštil, vysloveně na tom neujížděl, ale taky se na to nevrhal hned. Během zimy se mu udělaly výpadky srsti. Asi tři ložiska velikosti nehtu na malíčku. Nic hrozného, ale člověk uvažuje. co se zas děje. Je po zimě, má jinou stravu, chlupy dorostly. Čím to bylo, netušíme. Vet taky ne, říkal, že to může být krmivem, změnou zimní srsti, nějakým hmyzem, bakterií...
    Je ale fakt, že my si myslíme, že to bylo ne zcela optimální stravou.

    Na druhou stranu, byl třeba i měsíc na Chappi granulích a spokojenost:)

    Chce to asi krmivo hledat. Nutram nám sednul, tak už neexperimentujeme. Dokrmujeme čerstvým jídlem, pes je spokojen.

    BTW objednávám další balení a chci zkusit to pro "Large" plemena. Jsou větší než klasické granule? Neměl jste to někdo pro porovnání? Máme SBT s velkou tlamou, tak at si případně pochroupe trochu víc:)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    RAVNOS: no to je jasne, ze ked su peniaze tak si clovek moze dovolit dopriat psovy to najlepsie a preco by to nespravil, ze jo. a naopak ked prachy nie su, tak holt smola.

    tiez si osobne myslim, ze sa to s tym zradlom trosicku prehana ale na druhej strane ak je to financne mozne tak preco nie.
    vtipne je, ked majitelia pesanov riesia ako im co najlepsie vyvazit stravu a pritom sami jedia pekne "sracky". a navyse, kto vie, co je pre psa skutocne najlepsie? ked to nie sme schopni urcit ani len pre nas ludi samotnych... vyzivove teorie striedaju jedna druhu....
    KACJU
    KACJU --- ---
    RAVNOS: Ja sem zivila Killera taky hypermarketovyma granulema (nebyla sem na tom financne dobre) a uplne v pohode. A treba takovy Chapi mu chutnali vic nez Hillsky. Ted uz ty prachy mam tak proc nedoprat Fidelovi neco dobryho :). Az nebudou zase prachy tak budem varit a papat co se da.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: nj holt spousta znás myslí prve na své blízké, pak až na sebe...:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    RODWY: no tak náhodou na tyhle si stěžovat (krom ceny) rozhodně nemůžu, pejskovi chutnaj a voněj jak bujon, to se mi dycky seběhnou sliny:)
    Ale asi záleži taky na chuti psa no...
    KACJU
    KACJU --- ---
    Koukam ze vsichni tu zivite Nutramem musim ho rozhodne taky zkusit.
    Davala sem Eukanubu a po ty se mu zacaly trast ty nohy a zacal lizat zelezo myslim ze v Eukanube nejni tolik Mg kolik muj pesan zpotrebuje.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KACJU: Prohledám zásoby doma. Snoubence by teoreticky nějaký hořčík měl zůstat po těhotenství:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KACJU: ja si ho davam skoro denne a to neposiluju teda , do piti jako sumak :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KACJU: nemas zac .)
    KACJU
    KACJU --- ---
    BRUKEV: Ja jdu koupit do lekarny horcik jak pro sebe tak i pro psa :D docetla sem se zajimavy veci o horciku.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Ho%C5%99%C4%8D%C3%ADk#Biologick.C3.BD_v.C3.BDznam_ho.C5.99.C4.8D.C3.ADku
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KACJU: náš SBT má stejný "problém". Takže jak? Dávat více hořčíku?
    KACJU
    KACJU --- ---
    FATBEAR:dekuju moc uz mi to vsechno docvaklo!
    [ KACJU @ ZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit... ]
    proto ten muj blb furt lize zelezny veci
    opravdu diky :)))
    KACJU
    KACJU --- ---
    FATBEAR: ahaaa takze horcik - to je to co sem chtela vedet to co mi vrtalo hlavou :)
    diky
    napadlo me ze je to treba zpusobeny nedostatkem vitaminu B myslela sem si ze je to zpusobeny nejakou nerovnovahou mineralu nebo vitaminu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam