• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Petice chodí na e-mailovou adresu HudcovaJitka@seznam.cz. Je to fakt nechutný.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    LOL to je podle me nejakej TROLL FAKE ... tohle se neda brat vazne, i kdybych se bal psu tak je to napsany tak smesne, ze me to teda rozesmalo
    STHENO
    STHENO --- ---
    WERA: no, ja prave nechapem, ako ma takito ludia stale dokazu vytocit...
    WERA
    WERA --- ---
    STHENO: to snad ani nema cenu se rozcilovat kvůlitakovy k...
    STHENO
    STHENO --- ---
    ZRK: skoda, ze neuviedla svoj mail. mam par stavnatych slov na jazyku...
    WERA
    WERA --- ---
    ZRK: elektronická petice stejně neplatí....
    ZRK
    ZRK --- ---
    no dobrý:/
    Pit Bull's web FÓRUM • Zobrazit téma - Zas jedna povedená petice jedné povedené paní.....
    http://forum.kennel-apbt.com/viewtopic.php?f=17&t=1554%C2%AD%1C%C2%AD
    WERA
    WERA --- ---
    ANA: j tak ja si tím taky léčím skoro vše ... mastičku mam doma na morave tak si ju přiště převezu a uvidime mam tu olejik konop.tak zkusim alspon to a arthur volizuje i mě když se natřu natož sebe :DD
    ANA
    ANA --- ---
    WERA: no my tim doma lecime ruzny lidsky i psi neduhy:) je to hezky mastnoucky a hojivy...akorat pozor, max to vzdycky chce slizat:)
    WERA
    WERA --- ---
    ANA: hmm zkusím :)
    ANA
    ANA --- ---
    WERA: domaci konopna mast:)
    WERA
    WERA --- ---
    ERIKK: tak my tam taky nemame nijaky rany...a to znám to dělá zmiják taky :))
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jj barfujem. Kazdopadne mymu ty packy nepraskaj, polstarky jsou vcelku bez ran. ALe na krajich josu fakt tvrdy a skrabou.

    kazdopadne u nas na tom ma asi podil i to ze ten blazen dela takovy ty brejky a vypady na koberci. Vzdycky mi trnou zuby jaktoze si nespali tlapku kdyz udela z plny rychlosti skluz po koberci pres celej pokoj.
    WERA
    WERA --- ---
    taky mu je mažu vazelýnou, nějakej spešl krém na nohy na tvrdou kůži - od mojí mámy pedikérky :D a jak psal erik za chvili opět jak struhadla...a to erik ma taky barfování bo ne??
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    My s tím taky měli problém, nevím na kolik to souvisí (ač předpokládám, že to svoji zásluhu mít taky bude) se žrádlem, ale po přechodu na BARF máme polštářky jak dětskou prdýlku :)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jj podobnej problem, zkousel jsem vazelinu, sadlo, a naposledy nejakou levandulovou masticku na tvrdou kuzi ... chvili to zmekne ale druhej den vecer uz ma zas struhadla
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    KACJU, WERA..jj mám ten samý problém, mažu střídavě, vazelínou a neutrogenou, přijde mi že ta neutrogena učinkuje docela dobře, ale furt to není ono:(
    KACJU
    KACJU --- ---
    WERA: cim mu je mazes?
    WERA
    WERA --- ---
    Mám dotaz ohledně hrubejch (jakoby popraskaný, suchy) tapky - polštářky...nějaký rady? Samozřejmě mu je mažu i celou zimu sem mu je mastila aby mu nepraskaly ale i tak sou jak šmirgl po bokách.
    Díky
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: no tak pan veterinar je trosku tupon ... Oznamil nam ze se jedna o alergiskou reakci a ze nevi na co :D a nauctoval si 500. Si asi budu uctovat taky 500. Chjo to vim taky ze je to alergicka reakce.
    Tak budu mit ze psa proste ropuchu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam