• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    ANA
    ANA --- ---
    ERIKK: my takhle odchytavali v zime vyhublou a vystrasenou fenu asi dva dny, vubec se to nedarilo ale po urgencich v troji v utulku nam pomohli...a rikali ze porad takhle odchytavaji nejaky psy co nikomu nic nedelaji, tak nevim
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    DESPERADO123: no to uz mame v planu, mota se tu kazdej den takze asi chodi v kruzich chudak. Tak snad se to podari. Nastesti se o to zacli zajimat i "pejskari" tady ze sidliste, takze by se mohla podarit zachranna akce
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    ERIKK: Jestli je hladový tak jdi/jděte sám bez psa a zkuste ho nalákat na jídlo. Na něco co voní na dálku, třeba játra - něco takového, popř. na pamlsky.

    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Nevite ze by nekdo ze Lhotky/Kamyk/Modrany postradal psa , krizence amstaffa s necim dlouhosrstejsim?

    Beha tu cca tyden volne po lesoparku a sidlisti, vypada jako hubenejsi a trosku vyssi staff, ale ma delsi chlupy, hnedej. Vypada uz dost unavene, hladove, ale lidi si moc nevsima. Policie odmita hledat/odchytavat dokud nikomu nic neudela.
    Ma obojek se znamkou, ale zatim neprobehl blizsi kontakt, potkavame ho s nasim psem a s tim by to nebyl dobrej napad snazit se ho chytit.
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    WERUMI: jak kdy, v obou případech je rychle pryč :))
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    WERUMI: tak prej syrová the best off :DD už máme "vydlabáno" :DDD
    byl to useklej kus, ne teda celá no, ale rychlost zpracování!
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    dáváte morkovou kost syrovou nebo uvařenou? díky :)
    GWENDY
    GWENDY --- ---
    MURAMIXA: díky moc. No paní bydlela v domku avšak je měla po celou dobu doma;) no uvidíme;)
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    GWENDY: Stene bylo s matkou v byte nebo v domku se zahradou-obcas maji neduveru k prostredi, nas nechtel zaboha na travu. U Bullu bezna vec, ze jim to jaksi dele trva.. Hlavne chvalit chvalit chvalit kdyz se povede. Nekdy na mimina plati masaz briska. Nekdy pomuze kousek pocuranych novin,hadru- vzit sebou ven. Nebo jinej pes,ktereho uvidi vykonavat potrebu. A posledni vec, trpelivost svata trpelivost. :)
    GWENDY
    GWENDY --- ---
    Ahoj mám menší dotaz. Pořídili jsme si stěně bulika, ale vůbec nechce curat venku- chodi mi u nohy a chce na ruce, ale jakmile dorazíme domu udělá hned louzicku. Jak ji mám vysvětlit, ze curat se ma venku? Díky za rady;)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    DOPA
    DOPA --- ---
    DOPA
    DOPA --- ---
    DOPA
    DOPA --- ---
    Fotečky z výletu.

    YOCCI
    YOCCI --- ---
    tady jedno bojové plemeno, bacha na něj =D
    http://cache.valleywag.com/assets/resources/screenclean.swf
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    MARTIN_531: to já sem taky letní..tak to je v pohodě:)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAW_LINKA: bulící jsou letní psi, možná spíš jarní když jestě není takový vedro, možná proto se včera ve stromovce na bull venčení ukázali jen tři otužilci a jeden se dokonce koupal, blázen! :)
    KCN2
    KCN2 --- ---
    PAW_LINKA: bulik uvazuje uplne jinak nez ostatni psi...vypada jak vypada ale jinak je to sileny papucak :)
    KCN2
    KCN2 --- ---
    PAW_LINKA: nadherná !
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    GUBKA: spíš si teď připadám, že sem pro ni k sežrání já, jak mě pořád okusuje:)
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: je na zozratie :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam