• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    GUBKA: spíš si teď připadám, že sem pro ni k sežrání já, jak mě pořád okusuje:)
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: je na zozratie :)
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    tak pochlubím se, to je ta moje paní okurková:)

    P1010073.JPG (4736418 B)
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    RAVNOS: na takovéhle domácí chození zkus tyhle http://www.spokojenypes.cz/boticky-pro-psy/boticky-neopren-2ks-trixie-vel.-s-az-xxxl?id=31529 Venku se dost rychle ochodí, ale na doma by to mohlo být ideální ;)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    nazdar, potrebujem poradit:)

    beriem psa na Vianoce domov k nasim do noveho domu. maju tam nove veci - podlahu, schody = dost vela veci z dreva.

    tak ma napadlo, ak pes bude chciet ist do vsetkych priestorov, poskrabe drevene veci.

    existuju nejake dobre psie "ponozky" alebo "boty"? potrebujem, aby drapy nedrasali podlahu:)

    pes ma 8 rokov, tak mu to myslim v pohode vysvetlim:))
    ANA
    ANA --- ---
    jinak s tou lenosti...ja teda mam stafforku (stara ale uplne to samy,jee ono prsi?tak to nejdu a budu radsi knucet u dveri) a rotvika kterej v desti ma taky problem (hlavne s kaluzema,vzdycky ze zacatku skace jako baletka aby se moc nenamocil, ale postupem casu se uklidni a stane se z nej zase drsnak:)
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    GUBKA: oukej:) jen mi to přišlo takové zvláštní, proč v noci jo a přes den nic:)
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: este je strasne mala, daj jej cas.
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    jo a fota hodím v příštím týdnu, je nádherná, samozřejmě:)
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    dík za rady, taky sem si říkala, že se jí prostě asi nechce, že doma je tepleji:)tak sem ráda, že je to normální:) No a ještě jeden dotaz, ohledně chození na záchod. Večer si normálně řekne většinou mě 1x, 2x za večer kňučením vzbudí, jdu s ní ven kde si vyřeší potřebu a jdu spát, ale přes den čurá jak se jí zlíbí i když sem doma a na noviny se strefí tak v 30% případů. Když ji přistihnu, že čurá kam nemá řeknu jí klasicky fuj a vezmu ji dovyčurat se ven. No ale prostě mě překvapuje, že když večer funguje jak hodinky, přes den je veškerý návyk pryč...?
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: nahod foto.. ;)
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: u bulika uplne normalne.. :) nasa "zamrzne" ked zisti, ze sa ide von. ale tenisak ju preberie stale.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    to vis venku je osklivo a na packy to studi .. bulici jsou lenosi , znam taky jednu bulici a ta todle taky delala proste se slo ven jen vycurat a udelat bobek a hned nazpet do pelisku a valet se , proc nekde vtomdle chodit venku to me nezajima :) .. pomohlo to ze se delala nejaka aktivita co pak bavila aby se tesila ven ... obcas se taky stalo to ze se zastavila na chodniku a nikam dal se nepujde a normalne si lehla a delala ze spi a srala na vsechno , proste takova natura no
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    ahojte mám takovou záhadu ohledně mého štěňáka, je to bulík 2,5 měsíce. No a vůbec nechce chodit ven, nejraděj by se vyčurala, když už ji ven vezmu a pak už čeká na prvním schodu aby mohla zase domů...čím to může být? netušíte? příjde mi to trochu divné. taky jsem přemýšlela i nad tím, že jí je zima, takže sem pořídila obleček, ale pořád žádná změna... díky
    ANAT0MI
    ANAT0MI --- ---
    Prodám štěňata Amerického pitbulteriéra s registrací. Odběr možný ihned. Cena k jednání. Kontakt info@vindexkennels.cz

    Visual LightBox Gallery generated by a free Picasa Web Album template from www.paulvanroekel.nl
    http://www.vindexkennels.cz/galerie/index.php?album=ambrosio

    Visual LightBox Gallery generated by a free Picasa Web Album template from www.paulvanroekel.nl
    http://www.vindexkennels.cz/galerie/index.php?album=adonis
    KCN2
    KCN2 --- ---
    pořád pátrám kdo mi krade to pivo z lednice a už ho mám :)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MURAMIXA: dik;) to jsem potrebovala vedet;)
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    my davali borovou vodu. A pomohla. .:)
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    co dělat, když psisku "teče" z očí? Vyplachovat borovou vodou, heřmánkem...?? Čím to může být, teď žádný alergie snad nehrozej...

    Díky
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    SIEGR: Generali to ma tak nejak vseobecne, asi bude lepsi kontaktovat pobocku v ČR nebo na netu. (pojištění se vztahuje na škody, které způsobí pes, a za které odpovídá majitel, např. pokud pes někoho zraní, zničí či poškodí cizí věci, vběhnutím do vozovky způsobí dopravní nehodu apod ). Mam pocit ze podle vyse plneni je to az do 500.000.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    zdravim, chtela jsem se zeptat jestli mate nekdo pojisteneho psa u generali..Ja ano ale nemuzu nikde najit online seznam vseho na co se to me vztahuje... Bohuzel v prubehu me nepritomnosti doma se muj pes porval a my jsme nuceni platit odpovednost za skody... Tak se to snazim najit a nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam