• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    SIMCIIQ:
    SIEGR:
    no hele, já jsem se teda jednou dostala do situace, kdy mě napadl chlápek. Ve vestibulu v metru. Vrhl se na mě ze zadu a fláknul mi ji po palici a pak mě chytil pod krkem.. Nazara a ještě jeden pes, kterýho jsem zrovna měla na hlídání (kluk - setr) seděli oba jak trubky a koukali. Neozval se ani jeden, ani jeden ani neštěkl, natož pak zaútočil :( (O kolemjdoucích ani nemluvím) Dost otřesnej zážitek, pejskům samozřejmě nic nevyčítám :DD, ale bohužel v Nazarce oporu nemám, ale já bych asi nechtěla, aby se jí něco stalo, no ;)

    Doma teda občas ňafne, někdy má i záchvat štěkotu, když v noci slyší na chodbě hluk. Někdy se i naježí a vručí, když potkáme někoho "podezřelýho", ale to je tak vše no.

    Možná tehdy usoudila jen, že mi nejde o život nebo nevím..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SIEGR: fakt? tak to mě těší :) díky za poznatek, ona umí štěkat fakt výhružně, ale štěká na houpačku a podobný věci co se jí nezdají :)
    EWICZKAAA: no mája je hlavně poseroutka, takže jsem si říkala, jestli bych ve finále neměla bránit já ji :D

    jj jela jsem stopem do špindlu.. přes jízdomat jsem si vyhlédla pána, co měl stejnou jízdu, jenže moje horor myšlenky mi hned, jak jsem dosedla začli houkat, že to je úchyl (jako vypadal tak) a že to je auto na mrtvoly :D nehledě na to, že při průzkumu dveře u spolujezdce byli špinavý a poškrábaný, nad hlavou byl rudej cákanec a pak ještě vzadu :)) fakt jsem se bála celou cestu a z máji jsem udělala trhače :D
    jenže jsem se do špindlu dostat musela, tak jsem to přežila :)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    SIMCIIQ: Nas Apollo(3,5) je taky ulizanec a kazdyho bynejradsi umazlil k smrti ale jednou jsem sla ve tme lesem do hospody a proti nam sel chlapek. Kdyz nas videl zalezl do krovi a schoval se. Ja se nejvic zacala bat o co jako jde a apollo to vycejtim a takovej rev, to jsem v zivote nezazila:D Takze ver ze ten pes, podle me i yorksir kdyz citi ze se panicek boji, zacne branit;)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    BECKIEE: zkus to vyfotit na makro, takhle je vidět prd
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    Pls o radu..netušíte zhruba co by to mohlo být??..:)

    243.jpg (686789 B)
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    ERIKK: já jsem právě přemýšlela na d tím zdali to není nějaká předzvěst hárání..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    mám dotaz:
    v pátek jsem jela poprvé a snad naposledy autostopem, nemám na to náturu a jsem připokakaná strachy, každopádně napadlo mne, zda kdyby mě někdo napadnul, jestli by mája něco udělala.. co myslíte? není možnost, jak bych to mohla poznat? nějak ji vyzkoušet? zatím když se peru třeba s přítelem, tak ani neštěká, nedělá nic. nějak se nemůžu zbavit pocitu, že by nic neudělala. s tornádkou to bylo jiný, u ní jsem si skoro byla jistá, že by zaútočila i když třeba taky ne, kdo ví, ale rozhodně jsem se s ní bála mnohem míň. jako ok máje je teprve 1,5 a třeba na to ještě má čas.
    z máji jsem sice udělala trhače, takže se pán bál šáhnout i na páku :D a mája se zrovna tvářila fakt drsně, ale věděla jsem, že by ho tak max ulízala k smrti :)))
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    já si nemůžu vynachváli tyto dvě věci!
    http://www.korunka.cz/hracky-psy/busybuddy-squirrel-dude?v=474436001
    a tuhle molekulu http://www.psikralovstvi.cz/images/atom_ball.jpg

    snela: viz nahoře to je ta molekula, jak jsem psala, že mám od inxs fakt výborná věc.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    PAW_LINKA: no mam psa, takze tohle se mi nestalo, ale asi nejjednodussi bude zajit k vetovi.
    Pravdepodobne to bude infekce a dostanete antibiotika nejaky.
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    ahoj chtěla jsem vás poprosit o radu, mám 5 měsíční fenku bulíka. No a má nějaký výtok s pipky, jinak vypadá v pohodě, vůbec to neřeší... no a já to řeším, tak sem se chtěla zeptat stalo se vám to někdy? víte co s tím?předem díky
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    MIKEYLA: Ahoj, pes má červený míček a fenka má právě molekulu, o které píšeš. Vždy jsme je kupovali ze stránek www.baron.cz, ale koukám, že tam nemají ani míčky a ani molekulu.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    DOPA: a jaký máte kong? my měli kdysi takovou tu molekulu (byly úplně nejlepší, výborně skákala), ale už ho nevyrábí a my ho po 3 letech neustálého střežení někde potratili:(((((
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Dopa: kong mame taky ale ten ho nebaví. Není moc na micky
    DOPA
    DOPA --- ---
    SIEGR: My si nemůžeme vynachválit míček Kong. Obyčejné míčky vydržely několik dní až týdnů. Trvanlivost Kongu se dá počítat na roky.
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    SIEGR: Tuhle hračku máme na chatě, přežila celý léto a čeká na novou sezónu:)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    tak my jsme vcera dostali novou hracku a musim rict ze naprostej luxus! Konecne tak robustni forma "uzlu" ze i tomu nasemu solidne odolava... za dva dny hrani zatim jen par vrchnich nitek povolilo;)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    :) [ Rtw - Rotvajleři ] Prijdte pobejt...
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    ZLAJA: myslíš levitujícího psa? :DD Ta mě hodně baví, to jo ;)
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    WERUMI: Tak ta třetí je zaručeně nejlepší!
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    tak ještě sem, není to čistej bojovej, ale má v sobě pita, tak snad neva. Každopádně je to "trhač" :DD
    Nazarka..




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam