• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    STHENO
    STHENO --- ---
    KACA936: nunanek!
    KACA936
    KACA936 --- ---
    Zdravím :)

    ANSI
    ANSI --- ---
    Já jsem to nijak neřešila..náhubek jsme dostaly a do vody mi s ním skočila najednou sama, s hrůzou v očích jsem se bála, aby se mi pitbulinda neutopila, ale košík má dostatek děr...plave s ním už třetím rokem a nijak kůži neošetřuju .. a Beky je černá, tak ani nevim jestli to barví...každopádně nemáme problém ;), košík drží tvar, nerozpadá se, Beky žije ..
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: ale já mám teda piťase/staforda. Ikdyž myslím si, že pro ně není nic nemožné. Stačí tam kolikrát zavolat a dohodnout se. Oni se snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIF: jj, nylonovej z Magu máme teď taky. A Appoušovi padne jako ulitej;)
    GIF
    GIF --- ---
    GWENDY: Máme pit-ku a jak píše ZRK máme kožený z Hofera. Už druhý, protože první jsem ztratil.


    Sem tam ho namažu herbalonou, ať změkne a má trochu ochranu před vodou, ale koupat psa bych v něm úmyslně nenechával. Když už nic, tak když navlhne tak z něj jsou černé čumáky :D

    Kdybych teď měl kupovat náhubek, tak bych šel asi do nylonu od MAGu
    http://www.magweb.cz -- podle rozměrů ušijou přímo na tvého psa + různé barevné kombinace. Jenom nevím jestli mají "vzor" na bulíky.

    Jinak kožený náhubek jsem viděl na bulíkovy okolo baráku, takže to nějak půjde ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Koženej vám na bulíka ušijí na míru v Hoferu;)
    GWENDY
    GWENDY --- ---
    GIF: To by me taky zajimalo a jake mas plemeno? My mame bulika a kozeny nahubek jsem nesehnala, akorad jeden a ten mel pasek pres celou hlavu a sel ji kolem oci takze jsem koupila zelezny, coz se mi zda velice neprakticke:)
    GIF
    GIF --- ---
    ANSI: Kožený náhubek je fajn, ale jak ošetřuješ tu kůži hlavně po plavání?
    ANSI
    ANSI --- ---
    myslím si že lešpí než se bavit o následcích je prevence..pořádněj koženej košík co psa neotravuje, se kterým může plavat a běhat na volno...neublíží nikomu a ani sobě ... praktikuju to tak už nějakou dobu a jsem spokojená já i moje psíčka, protože se proběhne a neni furt uvázaná na řemenu ...
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    MATHEA: já bych teda upřímně raději rozškrcovala dva psy typu bull než cokoliv jiného, protože alespoň u těch s kterýma jsem měla tu čest, si jsem 100% jistá, že i v tu chvíli přemýšlí s chladnou hlavou a po člověku by se neohnali. Větší strach mám když rozháním dvě rvoucí se borderky nebo labradory než dva pity :)

    A jinak taky si myslím, že v běžném životě (kdo s sebou nosí break stick?) je nejlepší psy odškrtit a nemusí to být rukou, lepší je obojek a za krkem přes ruku udělat otočku a stáhnout. A žádné polívání hlavy vodou vám u pita opravdu nepomůže.
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    ERIKK: jasně jasně..... já to pochopila jinak .....
    ať žijou bulíci! :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ERIKK: jasne, tim jsem chtela jen rict, ze mozna existujou pro cloveka o neco bezpecnejsi zpusoby. Na druhou stranu jen kecam, v zivote sem nemusela nastesti nic takovyho resit, jen predevam dal, co mi na ruznejch diskuzich prislo zajimavy a ucinny.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    MATHEA: jako nikdy neni bezpecny jit mezi tyhle psy, kdyz se rvou. o tom zadna.
    Ale tak pokud jde nejakymu ze psu o zivot, potazmo tvymu, nerozmejslis
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ERIKK: teda uprimne ja bych psovi typu bull v afektu kravatu nenasazovala, prijde mi, ze tam je nebezpecne blizko muj ksicht u jeho tlamy...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    PAPAVLIS: no mytus je obecne rozsirene tvrzeni, ze kdyz tito psi v boji/afektu/strachu zkousnou, nemuzou uz pustit. Coz je nesmysl, respektive zadnou takovou vrozenou ani vyslechtenou nebo naucenou vlastnost tito psi nemaji.
    Pokud nedojde opravdu ke kreci (coz se bezne nestava), tak je to jen o tom, ze ten pes je tvrdohlavej a pustit nechce. Isntinktivne drzi korist/protivnika co nejsilneji a snazi se skubat. Neni to ale proto ze by nemohl pustit.
    Pokud poslucha a umi povel, nebo pokud ho pridusis, pusti a neni potreba nic pacit.

    samozrejme v pripade kreci je to jiny, ale vetsinou je to o neposlusnym psovi, panickovi co nevi jak zasahnout a ne o kreci.
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    ERIKK: omlouvám se, jsem taky majitelem bulteriera a na vlastní oči jsem viděla, když se boxerovi sekla čelist (dostal křeč).....proč je to tedy mýtus?
    LILIT
    LILIT --- ---
    ERIKK: Njn, holt je to stále žádané téma... S tím nic neuděláš :o(
    LILIT
    LILIT --- ---
    OPI: To bych taky neusnula.. Našli jste druhý den toho psa a jeho páníčka?
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    LILIT: bohuzel media jsou mocna sila zla :/ Mam bulika a tak jednou do mesice posloucham od kolemjdoucich bud nadavky, nebo moudra o tom jak tihle psi nedokazou pustit kdyz se zakousnou :D Uz to tem lidem ani nevysvetluju, nema to cenu. Pro ne je vsechno pitbul a zabiji to deti :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam