• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    tak je to naše ségra .)
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    je! a nejspíš je to naše ségra, řekla bych .)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    GABADCERA: ta je nadherna!
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    není z Postoloprt???
    GABADCERA
    GABADCERA --- ---
    Naše hyperaktivní Mia :)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    DOPA: ja bych zregulovala ratha...nejde mi do hlavy jak muze zakony navrhovat nekdo, kdo sedi za jejich porusovani O_o
    DOPA
    DOPA --- ---
    Rath chce regulovat bojová plemena psů – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/292061-rath-chce-regulovat-bojova-plemena-psu.html
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    S tím, co popisuješ, zkušenosti nemám, ale konopnou mast používáme na cokoli - vřídky atd. A psům chutná :)
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    tak Ecosin moc nezabral, zkouším teď konopnou mast.....to už jste někdo zkoušeli?
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    SIEGR: díky, ale já už zkusila skoro vše.....jediné je ještě jed do Brna pro homeopatika k paní Müllerové (bývalá stanice Trojský kůň) .....ale já jsem neschopná dávat pravidelně kapičky.....jsem tabletkový typ :)
    hold, bulící jsou zkurveně nemocné plemeno a dokud chovatelé a množitelé nedostanou rozum, tak bude jen hůř......
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    PAPAVLIS:
    TABO: chodila jsem k veterinarce ktera je primo psi dermatolozka..pokud jste prazsti tak ordinuje na Cernem moste a v sestajovicich...je fakt uzasna! Mozna by to stalo za to;) zklusim vam najit kontakt;)
    TABO
    TABO --- ---
    PAPAVLIS: Co je Ecosin? Taky mám atopika, tak bych to vyzkoušela...
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    KACJU: mému psovi je šest let a řešíme to od půl roku :) všechno se stravou se zkusilo, musí to být v prostředí.....jinak krmím vařenou stravou a barf.....
    ecosin asi trochu zabral, ale když děláme tu pauzu, zase se mu rozjely nohy......no, uvidíme co bude
    KACJU
    KACJU --- ---
    PAPAVLIS: cim krmite?
    KACJU
    KACJU --- ---
    PAPAVLIS: Podle me nez se do psa zacnou pumpovat kortikoidy a jiny hnusy by se melo stourat jestli mu sedi strava a na co ze je to alergicky. Ale pokud chodite k vetovi tak ten asi vi co dela.
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    mám dotaz: mám psa který je atopický alergik, bulík s problémy s kůží, nic nového......klasicky "léčím" kortikoidy, mažeme tetra deltou + někdy zkouším všechno možné a teď jsem narazila na tzv. chytrou houbu. Ecosin.
    Nemáte s tím někdo zkušenost? Ptala jsem se veterináře, ublížit mu to nemůže, ale zatím neznám nikoho, kdo by to zkoušel. koupeme už týden a zatím se nic neděje.
    dík
    KACJU
    KACJU --- ---
    SIMCIIQ: minule Chuck vysel Fidelovi asi 2min zakouslej v pysku a Fido chodil se zavesenym kocourem na hube po baraku
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KACJU: je dobrej, že si to nechá líbit! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam