• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    KACJU: mému psovi je šest let a řešíme to od půl roku :) všechno se stravou se zkusilo, musí to být v prostředí.....jinak krmím vařenou stravou a barf.....
    ecosin asi trochu zabral, ale když děláme tu pauzu, zase se mu rozjely nohy......no, uvidíme co bude
    KACJU
    KACJU --- ---
    PAPAVLIS: cim krmite?
    KACJU
    KACJU --- ---
    PAPAVLIS: Podle me nez se do psa zacnou pumpovat kortikoidy a jiny hnusy by se melo stourat jestli mu sedi strava a na co ze je to alergicky. Ale pokud chodite k vetovi tak ten asi vi co dela.
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    mám dotaz: mám psa který je atopický alergik, bulík s problémy s kůží, nic nového......klasicky "léčím" kortikoidy, mažeme tetra deltou + někdy zkouším všechno možné a teď jsem narazila na tzv. chytrou houbu. Ecosin.
    Nemáte s tím někdo zkušenost? Ptala jsem se veterináře, ublížit mu to nemůže, ale zatím neznám nikoho, kdo by to zkoušel. koupeme už týden a zatím se nic neděje.
    dík
    KACJU
    KACJU --- ---
    SIMCIIQ: minule Chuck vysel Fidelovi asi 2min zakouslej v pysku a Fido chodil se zavesenym kocourem na hube po baraku
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KACJU: je dobrej, že si to nechá líbit! :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KACA936: néééé malá mája omg :))) šišli šišli
    KACJU
    KACJU --- ---
    POZOR nové bojové plemeno! Vraždící stroj - napadl Staforda






    KACA936
    KACA936 --- ---
    zlobidlo a jeho milovaná tetička :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    KACA936: tak ten vypada sakra nebezpecne :)
    STHENO
    STHENO --- ---
    KACA936: nunanek!
    KACA936
    KACA936 --- ---
    Zdravím :)

    ANSI
    ANSI --- ---
    Já jsem to nijak neřešila..náhubek jsme dostaly a do vody mi s ním skočila najednou sama, s hrůzou v očích jsem se bála, aby se mi pitbulinda neutopila, ale košík má dostatek děr...plave s ním už třetím rokem a nijak kůži neošetřuju .. a Beky je černá, tak ani nevim jestli to barví...každopádně nemáme problém ;), košík drží tvar, nerozpadá se, Beky žije ..
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: ale já mám teda piťase/staforda. Ikdyž myslím si, že pro ně není nic nemožné. Stačí tam kolikrát zavolat a dohodnout se. Oni se snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIF: jj, nylonovej z Magu máme teď taky. A Appoušovi padne jako ulitej;)
    GIF
    GIF --- ---
    GWENDY: Máme pit-ku a jak píše ZRK máme kožený z Hofera. Už druhý, protože první jsem ztratil.


    Sem tam ho namažu herbalonou, ať změkne a má trochu ochranu před vodou, ale koupat psa bych v něm úmyslně nenechával. Když už nic, tak když navlhne tak z něj jsou černé čumáky :D

    Kdybych teď měl kupovat náhubek, tak bych šel asi do nylonu od MAGu
    http://www.magweb.cz -- podle rozměrů ušijou přímo na tvého psa + různé barevné kombinace. Jenom nevím jestli mají "vzor" na bulíky.

    Jinak kožený náhubek jsem viděl na bulíkovy okolo baráku, takže to nějak půjde ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Koženej vám na bulíka ušijí na míru v Hoferu;)
    GWENDY
    GWENDY --- ---
    GIF: To by me taky zajimalo a jake mas plemeno? My mame bulika a kozeny nahubek jsem nesehnala, akorad jeden a ten mel pasek pres celou hlavu a sel ji kolem oci takze jsem koupila zelezny, coz se mi zda velice neprakticke:)
    GIF
    GIF --- ---
    ANSI: Kožený náhubek je fajn, ale jak ošetřuješ tu kůži hlavně po plavání?
    ANSI
    ANSI --- ---
    myslím si že lešpí než se bavit o následcích je prevence..pořádněj koženej košík co psa neotravuje, se kterým může plavat a běhat na volno...neublíží nikomu a ani sobě ... praktikuju to tak už nějakou dobu a jsem spokojená já i moje psíčka, protože se proběhne a neni furt uvázaná na řemenu ...
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    MATHEA: já bych teda upřímně raději rozškrcovala dva psy typu bull než cokoliv jiného, protože alespoň u těch s kterýma jsem měla tu čest, si jsem 100% jistá, že i v tu chvíli přemýšlí s chladnou hlavou a po člověku by se neohnali. Větší strach mám když rozháním dvě rvoucí se borderky nebo labradory než dva pity :)

    A jinak taky si myslím, že v běžném životě (kdo s sebou nosí break stick?) je nejlepší psy odškrtit a nemusí to být rukou, lepší je obojek a za krkem přes ruku udělat otočku a stáhnout. A žádné polívání hlavy vodou vám u pita opravdu nepomůže.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam