• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    GIF
    GIF --- ---
    Omlouvám se za spam, ale pejskům by nový domov pomohl. Díky

    ---------------------------------


    Ferry

    Hledáme hodného pánečka pro čistokrevného psa am. pitbulteriéra. Ferrero je hodný, vhodný spíše do bytu, zdravý a zdravě temperamentní Potřebuje dostatek pozornosti a lásky, důsledný přístup. Nedoporučuji k jinému psovi, minimálně pro začátek.

    Cena: 4000kč, Brno

    Více informací po telefonu nebo ve zprávě. Prosím, pouze vážní zájemci!

    ---------------------------------


    Dita

    Hledáme hodného pánečka pro zdravou čistokrevnou fenu am. buldoka. Dita je 16 měsíců stará, temperamentní, inteligentní a vnímavá. Vyžaduje dostatek aktivity, vhodná na sporty, spíše do bytu (na byt je zvyklá) a do zkušených rukou. Zvládá základní poslušnost! Je potřeba citlivý a důsledný přístup. K jiným zvířatům raději ne.

    Cena: 8000kč, Brno

    Více informací po telefonu nebo ve zprávě. Prosím, pouze vážní zájemci!
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    JONAS3: néééé to je moje hláška :)) mám doma bojový vemeno :)
    ZOUNIC
    ZOUNIC --- ---
    Rád bych se tu zeptal jaký je váš nejoblíbenější mustiff?
    GIF
    GIF --- ---
    GWENDY: jop, bohužel už do něj nemám koho "oblíkat", ale karavana jede dál a brzy začnu řešit výběr taky.
    GWENDY
    GWENDY --- ---
    GIF: ten je pekny. My ji nedavno poridili nylonový nahubek a je vyborny:)
    NATH
    NATH --- ---
    GWENDY:
    PAPAVLIS: děkuji moc... takže to aspoň ted nebudu řešit a dělat si velkou hlavu... až půjdu k veterinářce, tak ta mi pak k tomu určitě řekne své také. Každopádně, děkuji za zbavení obav.
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    NATH: uši se staví postupně, takže vše je vlastně v pořádku......uši můžeš zkusit vylepovat, ale možná je lepší přidávat nějakou kloubní výživu, protože ji v tomhle období potřebují dost....
    zde jeden návod k vylepení http://trojskykun.com/TK/vylep.html
    GWENDY
    GWENDY --- ---
    NATH: Nam se postavily obe usi kdyz bylo prckovi kolem 4 mesicu:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MATHEA: Z mého pohledu se jedná spíše o bojová vemena. Pokud je pes kripl a má tendence útočit, tak to není čistě psem, ale především zásluhou pána, který je velmi často v tomto případě velekripl a do psa projektuje své mindráky...
    //konec OT
    NATH
    NATH --- ---
    MATHEA: Dík :D ttohle měl být malinkatý rýpanec.
    spíše by mne zajímali ty ouška u psa. ;-) to je důležitější
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NATH: ofiko zminka z rad kynologie existuje pouze jedna - na webu CMKU vyjadreni prave o zcestnosti tohohle nazvu. Viz http://www.cmku.cz/stare/stanoviska/bojovi_psi.htm

    Z casti se tohohle tematu tykala moje bakalarka, tak jsem taky hledala. Ale jinak termin "bojova plemena" je fakt mezi lidma neskutecne rozsirenej.
    NATH
    NATH --- ---
    Jinak, když to tak čtu... " bojová plemena" kde jste sehnali lidi bojové plemeno... to jsem ještě nikde nikdy neviděl. A nemohu nikde najít oficiální zmínku o bojových plemenech. Kdybych jednoho takového psíka chtěl, tak se zeptat spíše u policie, nebo u Vojáků? :D
    NATH
    NATH --- ---
    Ahoj lidi, mám otázku... máme doma 8mi týdenní štěndo AST a ted se mu narovnalo jedno ouško - napůl, ale druhé totálně leží. A tak se chci optat. Ouška se budou do budoucna tvarovat a na rovnají se obě stejně, nebo je to nějaká vada?
    Pejsek je můj první a nemám takřka žádné zkušenosti, tak se ptám touto cestou. Děkuji předem za odpovědi
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    PAJASTK
    PAJASTK --- ---
    Ahoj lidi máme 3 letou pitbulku a narodilo se nám mimco a to je alergické,proto scháním nějakého hodného a rozumného člověka který by se jí ujal.dík za jakoukoliv pomoc
    P.S. kdyžtak pošta
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    dotaz: máte někdo zkušenosti s botičkama pro psy? můj pes velmi trpí na packy a už mě nic lepšího nenapadá......tak třeba nějaké tipy na značku atd.....díky
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    KOMTESSA: teď byly například v polsku závody v bull sportech tak předpokládám že by tam problém být neměl..
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    KOMTESSA: já jsem nikdy neměla problém.....mám bulteriéra
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    máte prosím někdo zkušenosti s cestováním v polsku s bull plemeny? nemají nějaká zvláštní pravidla pro tyto plemena? a jak je to např. s restauracemi a s kempy se psy?
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    Díky všem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam