• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    VEJTEK: Jj chápu tvé oprávněné obavy... ale risk je zisk...:) Já bych naší Lauru už nedala, pracujeme na nápravě jejího zlozvyku a jsme nesmírně šťastní že jí máme a ona že má nás! Tak držím palce ať to dobře dopadne:)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    EWICZKAAA: no právě...nejvíc se bojím agresivity na ostatní feny a toho, že mi udělá z bytu třísky....ale když jsme ji byli venčit...nezdála se agresivní...ani na cyklisty, běžce, psy aj....ale tak to clovek uvidi az po chvíli
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    VEJTEK: To máš pravdu, nevíš jaký špatný zkušenosti pejsek má, např. moje čuba je taky z utulku a honí a vyštěkává vše co se hejbe rychle - běžci, cyklisti, skateboardy... už se mi i prákrát stalo, že někoho chňapla za nohavici...
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    EWICZKAAA: snad ano...popravdě mám z toho trochu vítr....protože člověk neví, co má to zvíře za sebou a jak bylo vychováno...
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    VEJTEK: ...a celej život:)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    Tak pokud vše vyjde jak má...budeme si brát 2,5letou fenku staffíka z útulku...tak držte palce...uděláme jí hezké vánoce :)
    DOPA
    DOPA --- ---


    WERUMI
    WERUMI --- ---
    PAPAVLIS: ok, děkuji
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    provokatérka .))
    TARGI
    TARGI --- ---
    mobil1 087 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2RRw1z07QPs


    A jeste jedno, takove to domaci mazlenicko :-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANTENA: jj, miluju tu jeji skrabosku ;-)
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    TARGI: Ta čubinka má výbornou škrabošku! .)
    TARGI
    TARGI --- ---
    Nan + Pepin - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=0nk6j-JcOdA


    bojovacci si hrajou :-)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Výlet na Sněžku...

    MECADO
    MECADO --- ---
    Muj Mini Bulicek :)





    ANA
    ANA --- ---
    PAPAVLIS: neobvykle hezke kerky pejsku
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    něco od polského tatéra > Kris Ciezlik
    Image and video hosting by TinyPic
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    WERUMI: já někde četla že pomáhá vitamín B a hlíva ústřičná ....tak psovi občas šoupnu tabletu s hlívou, ale jestli se to zlepšuje, nevím....
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    WERUMI: Případně ještě žlázky vymačkat. Třeba naše čubina na to trpí hodně a musíme aspoň jednou za měsíc mačkat, jinak se hrozně drbe a dělaj se jí právě takový boláky v kůži.
    RODWY
    RODWY --- ---
    RAVNOS: presne tak..stari.)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    WERUMI: u nas to iste. neni toho nejak velmi vela, ale tak do 8ks sa mu za posledny rok dva spravili. ma 10 rokov. bral som to tak,ze to je normalne... ze to sa starym psom deje..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam