• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    HJURVAJS: i pitbull se da socializovat se psama ... jen to chce praci a cas
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    VEJTEK: vzhledem k tomu co je to za plemeno si myslim že je to pro ní přirozené... to je asi tak jako když si někdo pořídí pitbulla a pak se diví že útočí na psy.. jediný co můžu poradit je vodítko a příště si pořídit vhodnější plemeno pokud vás to pohoršuje..
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    ahoj všem, nemáte nějaké rady, tipy a postupy jak odnaucit fenu amstafa utocit na dalsi feny....? Tu nasi to zatim nejak nepreslo.....
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    DOPA
    DOPA --- ---
    XLOBOX: Prasárna :(
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    Němci vozí kvůli nesmyslnénu zákonu bojové psy za hranice - Deník.cz
    http://www.denik.cz/...-kraj/nemci-vozi-kvuli-nesmyslnenu-zakonu-bojove-psy-za-hranice-20131214.html
    TARGI
    TARGI --- ---
    https://www.facebook.com/events/1384290235156130/
    PROSIM, podivejte se a třeba se i zucastnete a omlouvam se za spam, ale kdyz uz budou ty vanoce...
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    je skvělá :) hodná a velmi poslušná...hodně spí a baští...je teda celkem hubena..21kg.... a má odřenej krk od stahovaku..zrejme si neco uzila. Moc nemusí fenky, ale to se ještě vychytá ;)
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    VEJTEK: A dojmy? :))
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    :)

    TARGI
    TARGI --- ---
    VEJTEK: ideální budúci panickove;-) zas jedna, myslím, zachráněna psí dusička :-)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    VEJTEK: juu Apous bude mit konecne nejakou psi kamosku;))
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    jj zkušenosti by nějaké byly. Měli jsme v rodině Bullmastifa, Burského buldoga, Mallorquínskou dogu a slečna měla stafforda taky...mám kamarádku, která vedla kurz na cvičáku a Cesar Millan je náš favorit :) ....ale ani tohle všechno není záruka, že to bude vše ok....

    Ale nesmíme se jen bát....určitě to bude fajn ;)
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    VEJTEK: To je super! Taky drzim moc palce, posli pak fotku z domaciho prostredi:))
    TARGI
    TARGI --- ---
    VEJTEK: držím palce a neboj, určitě to bude v pohodě, jestli už nějaké zkušenosti máš, zvládnete to levou zadní;-) a jestli ne, taky to půjde, jen to bude chtít třeba pár rad ;-)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    EWICZKAAA: díky...napíšu pak dojmy :)
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    VEJTEK: Jj chápu tvé oprávněné obavy... ale risk je zisk...:) Já bych naší Lauru už nedala, pracujeme na nápravě jejího zlozvyku a jsme nesmírně šťastní že jí máme a ona že má nás! Tak držím palce ať to dobře dopadne:)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    EWICZKAAA: no právě...nejvíc se bojím agresivity na ostatní feny a toho, že mi udělá z bytu třísky....ale když jsme ji byli venčit...nezdála se agresivní...ani na cyklisty, běžce, psy aj....ale tak to clovek uvidi az po chvíli
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    VEJTEK: To máš pravdu, nevíš jaký špatný zkušenosti pejsek má, např. moje čuba je taky z utulku a honí a vyštěkává vše co se hejbe rychle - běžci, cyklisti, skateboardy... už se mi i prákrát stalo, že někoho chňapla za nohavici...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam