• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARANGAZOVANE UMENI / umeni vs. politika a společnost --- aktivismus, propaganda, kritika, subverze NOVÉ: 666
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    Opět se bude demonstrovat proti bourání domu na Václavském náměstí
    http://www.literarky.cz/domov/politika/8971-opt-se-bude-demonstrovat-proti-bourani-domu-na-vaclavskem-namsti



    demonstrace 11. dubna od 17 hodin před budovou Ministerstva kultury
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    STOP VLÁDĚ - Hlavní stránka
    http://www.stopvlade.cz/
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    !!!

    Odbory a občanské iniciativy zahájily kampaň Stop vládě - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/12905-odbory-a-obcanske-iniciativy-zahajily-kampan-stop-vlade

    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    MIKATCHOU: ale hovno, turci vybili armény.. arabové dobívali ve své historii o sto šest, otročili se stejnou vervou jako evropani.. taky si všimni že ani slovo o holokaustu, aby se vyhnul židovskému vyvražďování a neukazál tak židy jako oběti ve své době.. jako tahat tyhle sračky do diskurzu o asymetrickém použití pojmu terorismus na základě týhle snůžky, je slepá ulička..
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    a ze dneška:

    Firmy kolem Janouška dostaly od magistrátu pět miliónů – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/263835-firmy-kolem-janouska-dostaly-od-magistratu-pet-milionu.html?ref=zpravy-dne

    Z programu Partnerství dostala tři milióny korun také firma Semma na projekt "Praha - moderní zážitková destinace?".
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    Podívejte se na faktury, které z Česka vyvedly miliony | Domov | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/podivejte-se-na-faktury-ktere-z-ceska-vyvedly-miliony-pfa-/ln_domov.asp?c=A120203_152357_ln_domov_ogo

    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/mfd-firma-cokeville-dostavala-milionove-provize-ze-zakazek-cez/750108

    Podle smlouvy z roku 2008, kterou MfD získala, si dvě personálně propojené společnosti Semma a TeliaCall najaly Cokeville, aby jim pomohl se dvěma zakázkami pro ČEZ z oblasti reklamy a provozu call centra, a zaplatily mu přes pět milionů korun.

    ... s Cokeville měl od roku 2007 uzavřenou konzultační smlouvu vlivný pražský podnikatel a lobbista spojovaný s ODS Ivo Rittig. Protikorupční fond Karla Janečka nedávno upozornil, že Rittig si přes Cokeville jen v letech 2007 a 2008 vydělal 73 milionů korun.


    http://hn.ihned.cz/c1-14330600

    Zájemce k pronájmu přesvědčují firmy TeliaCall a Proximity Prague. "Kontaktujeme klienty s nabídkou na pronájem skyboxů a sedadel. Všechny finanční záležitosti si už pak řeší Bestsport. My s penězi klientů vůbec nepřijdeme do styku," uvedl Jan Felichar z firmy TeliaCall.
    O výši provize se bavit odmítl, stejně jako ředitel Proximity Prague Petr Šec. "To je věc obchodního tajemství. Je to záležitost mezi námi a Bestsportem. Nejsem oprávněn vám k tomu cokoli říkat."
    Právě neprůhledný řetězec obchodních vazeb odradil od pronájmu skyboxů významnou českou banku. "Nabídku jsme dostali, ale protože nám přišlo zvláštní, kolik firem v tom figuruje, nic jsme si raději nepronajali,"


    http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/petr-sec/

    Ing. Petr Šec

    Subjekt: ART DEPOSIT, s.r.o. IČO: 24793680
    Vztahy subjektu a osoby:
    Ing. Petr Šec - Praha 6, Na Pahoubce 12, PSČ 160 00
    Společník s vkladem od 23. prosince 2011
    Ing. Petr Šec - Praha 6, Na Pahoubce 12, PSČ 160 00
    Člen statutárního orgánu od 20. října 2011

    Subjekt: DSC Art s.r.o. IČO: 28437098
    Vztahy subjektu a osoby:
    Ing. Petr Šec - Na Pahoubce 1510/12, Praha 6
    Člen statutárního orgánu od 29. července 2008
    Ing. Petr Šec - Na Pahoubce 1510/12, Praha 6
    Společník s vkladem od 29. července 2008

    Subjekt: Proximity Prague s.r.o. IČO: 48582085
    Vztahy subjektu a osoby:
    Ing. Petr Šec - Na Pahoubce 12, Praha 6
    Společník s vkladem od 16. června 2008
    Ing. Petr Šec - Na Pahoubce 1510/12, Praha 6
    Člen statutárního orgánu od 31. října 2011

    Subjekt: TeliaCall a.s. IČO: 25709623
    Vztahy subjektu a osoby:
    Ing. Petr Šec - Praha 6, Na Kocínce 1
    Člen dozorčí rady od 22. července 2004

    Subjekt: ZIRKON s.r.o. IČO: 49712985
    Vztahy subjektu a osoby:
    Ing. Petr Šec - Kolátorova 2, Praha 6
    Člen statutárního orgánu od 13. března 1997
    Ing. Petr Šec - Kolátorova 2, Praha 6
    Společník s vkladem od 13. března 1997

    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    CROME: ne, tak jsem to nemyslela, že můžou dělat sračky, jde mi spíš o to jakou roli hraje terorismus ve veřejném diskurzu. Respektive způsobem kterým se o terorismu mluví se zamlčujou a ignorujou skutečné zločiny systému, který je nyní tomuto "terorismu" obětí
    CROME
    CROME --- ---
    MIKATCHOU: Wat? jakoze vsichni delaj sracky, tak proc ja nemuzu?
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SMALLRICCIO: možná z podobnejch důvodů proč se já hádam s tebou nebo s Hamsterem na mém auditku... to že máme společnej zájem bohužel neodstraní fundamentální rozpory v pohledu na svět a společnost .)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    k tomu neexistujícímu terorismu...
    KINOKIO
    KINOKIO --- ---
    SMALLRICCIO: prave ze nebude . . . kez by byla doba realnych souboju, kazdej krikloun by si sakra rozmyslel co na koho vykrikne.

    uz je to dyl, co me jeden kamos vysvetloval princip bezce osocenyho z dopingu. na vysledky uz nikdo neceka, a to ze ses cistej uz za mesic nikoho nezajima . . .

    je snadny bojovat tim, ze na druhyho kydas spinu, lži nebo dobarvuješ polopravdy. ja bych strasne chtel mikulastika pochopit, proc se mi tolik venuje. cim vic jsem videt, tim vic pousti uzdu fantazie. uprime receno, jsem za to rad, kdyby moje prace mela byt vnimana nekriticky, zadnou diskusi by nevyvolala a divak by sam od sebe k zadnymu zaveru nedosel, ale ze budu mit takovyhodle iniciativniho kádrováka a to ještě ke všemu z podobně zaměřený "aktivistický" party no to mi hlava nebere : )) . . .

    nechat se tady osocovat z toho, ze posilam vyhruzny dopisy a baliky, nebo ze sem nacek co v bombru a kanadach vyhani cikany z baraku, to uz je moc.

    sileny - nahovno - serete me deti !!! . . .

    ze si hrajete na revoluci, ok, beru, kazdej mame neco, ale hrat si na STB to uz neni "aktivismus" ani "kritika" . . .
    EPOS_257
    EPOS_257 --- ---
    GUMAGUAR: obcas fakt kroutim hlavou co z tebe vypadne, dneska tady lepsi nez si koupit blesk v trafice na rohu )))
    JAKUBV
    JAKUBV --- ---
    HYNEK: no spletl jsem se, byla to dobrá volba.)
    KINOKIO
    KINOKIO --- ---
    poslal sem ti pohled "srdecny pozdrav z veznice Pankrac" na adresu NTK, to je jediny, a taky Klausovi, a Knizakovi a vam podobnejm . . . neni zac. az budes ty v problemu tak ja te ve stychu nenecham, i kdyz s tebou v ledascem nesouhlasim a tvoje zpusoby mi nejsou vlastni . . .
    KINOKIO
    KINOKIO --- ---
    cože? . . . ty seš fakt už uplne zoufalej . . . ses mi uplne jedno . . . cetl si sned se mnou nejakej rozhovor, kde bych se o tobe nebo vasi ultraradikalni skupine zminil jen slovem? zato ty takrka v kazdym . . . bez se bodnout ty chudaku . . . je mi z tebe smutno . . .
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    KINOKIO: a ty výhružný dopisy a anonymní balíky mi posíláš sám, nebo to za tebe dělá PR manager Artbanky?
    KINOKIO
    KINOKIO --- ---
    GUMAGUAR: hele ty jelito, ja sem se stal tvym konickem? . . . co to o me porad meles za hovna? . . . cim vic te ignoruju, tim vic se mi venujes . . . na jednu stranu je to vtipny, pozorovat kolik casu a invence venujes moji malickosti ale na druhou stranu mi to radost nedela, protoze se to kolikrat tyka iosobniho zivota. uz sem ti mockrat nabizel se sejit, rad ti doplnim informace at si porad nemusis vymejslet :oD . . .
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    HYNEK: o tom jak Týc ve svým činžáku vybírá nájem od romských nájemníků jsem už něco slyšel od bývalýho člena Ztohoven a nebylo to nic pěknýho (prý si oblíkne bombr a kanady, aby se ho cikán bál, a jde vybírat)
    JAKUBV
    JAKUBV --- ---
    GUMAGUAR: co je na tom protilevicového? že kritizuje rusko? že implikuje, že tu za normalizace byl autoritativní režim? poznámka, že "tomu se dřív říkalo levicové" čtu spíše jako útok na pravici. nota bene když navrhuje řešení, které v našem českém prostoru spíše "levicové" a na konci píše o "levicových" chodcích (ale dobře, je to lehce "fragwürdig", rozhodně je ale možné více čtení). a bakala, to je přesně jeden z těch naprosto prázdných obratů (ne, nejsem jeho fanouškem)

    naopak, jak jsem psal, rusko podle je téma. to, co dělá klaus a část levice, není košér. srovnatelných věcí je víc a mají svoji validitu


    HYNEK: nene, to už fakt ne.) navíc tohle nemá nějak moc nějakou myšlenku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam