• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: :o)))) jojo + nejzabavnejsi sebevrazda se zralocim perem v ruce... :o))

    Jinak, sorac, ze prudim s temi cisly... udelal jsem si trpasliciho drakobijce s kladivem... ptam se, jaka je obecna vule k tomu kladivu (Marva jsem dal v prvnim kole, kdyz melo kladivo S/2+5;Armor+1;dosah+2;Physical - marv to ale docela podcenil a nehodil si na prvni ranu edge, tim zacal plytvat az pri obrane - pripoustim, ze sly dobre kostky na utok, kazdopadne na obou stranach).

    Mno, a tak se ptam: pokud je definovana podbijeci palice, tedy alternativni zbran nejpodobnejsi tomu, co jsem pouzival, jako S/2+3, jakou palici si muzu s takovym typkem vzit? Jde mi o vseobecny konsenzus, za ten FW se omlouvam... Ale chtel bych, aby to bylo srovnatelne s tou sekerou, protoze sekery nemam rad a nechci s nima bojovat a z Diabla, Fallouta a Divoci a Zli vim, ze kladivo je kladivo.
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    OVERDRIVE: jj nejak tak to bude proste si na tebe musim zvyknout :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    ATOMOUSEK: no ja mam prave k sorbakovi treba bliy ale tim se vse vzsvetluje .)
    CHORCHE: no ja z tebe spise zacinam mit pocit ze proste jen potrebujes neco resit :)no ofence proste nyxackej syndrom :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HIPPO42: POZOR!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    skoda, ze chybel Sorbak :)



    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    CHORCHE: Chorche nesnaž se vtipkovat, narozdíl od tebe hraju a můžu hrát i čubky, ty ať hraješ koho chceš tak hraješ stejně jen jednu jedinou postavu a o jejích kvalitách se vyjadřovat nebudu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: tak ted s tebou celym srdcem souhlasim, myslim, ze jsme se minule, sice ve skratce shodli na tom, co a jak a jsi mi i hranim postav i potencialne asi GM stylem dost blizko.
    Paradoxni na mem hrani je to, ze jsem prave zavedl akcnost a brutalitu, ktera mnoha hracum chybela a sam se ji ucim coz mi ale vyhovuje, pac si muzu ujet na choreografii, nacasovani a vyprave.
    Mam rad Noir, Gotic, Cyberpunk a detektivky drsne skoly, Kulhanek a Tarantino mi vyhovovali spise v pripade Vladcu strachu a Reservoir Dogs nez ve svych akcnich polohach, ale ucim se, zmenil jsem styl podle dominantniho hrace... sranda je v tom, ze Sorbak zas zmenil styl z Ten-co-kope-do-dveri na ten-co-dela-picoviny-a-vali-se-po-zemi :))))))
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: problem je, ze nemam pocit, ze se prilis lisim od Sorbakova pojeti pravidel, ani od Spiderova pojeti pravidel... naopak... rekl bych, ze jsme si vsichni dost blizci...
    Jen Spider to chce komixove, Sorbak to chce mit fesacke a ja styl hledam. Kazdopadne mam rad vyhrocene postavy a charaktery, ktere se narodily prave pro ten jeden okamzik - neresi odmeny, neresi budoucnost...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MACLINKS: no kdyz vemu, ze mame ted +/- 5potencialnich gms +3dalsi s kterymi sem nekdy hral... tak pak ten problem vskutku mam - svym zpusobem sou nejvyraznejsi/nejrozdilnejsi prave spajdr, atom a sorbak - zbylejch 5 mi prislo min progresivnich, ale zase snaz pochopitelnych - ale palice by mela byt stejna u vsech;)

    - no asi slus tomuto tematu, uz sme se od palice dostali nekam do mima

    HIPPO42: sondujes si gun pro dalsi cubku? :D
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE:No pokud vezmeš v potaz sílu toho robertka ze San Andreas, tak je to dost rychta:-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MACLINKS: taky je to dost o zvyku, zejo, ja Te jeste snad ani nemasteroval mam dojem. jen tedka. navic neznas muj styl z ty dlouhy sagy z minula.
    dost proste sazimna efektni situace a to se nekdy vubec nedari.
    moje nejlepsi je smutn smrt kouzelnika za zadejchanejma okynkama kdesi v prdeli na Anglickem Venkove. To bylo vazne seredny rano, kdy se vlastne ani nevyplatilo vylizt z postele.

    Leceni psa pomoci tezke pistole ale jaksi definuje role i pribehy, co se vypraveji jako padajici kvety :)))

    Jaky hraci, takovy GM, ale je pravda, ze pravidla dvojky se mi prave libily kvuli tomu punk anarchy tonu v nich.

    Jak rikam, neni nad to, kdyz se Nick Zly sen riti na svem Yamaha Rapiru s vidinou jakesi pololegalni orgie ... :)

    Joj Seattle tehdy bejvalo misto, kde se daly za noc protancit strevicky a ani nemusely bejt popsany ve zvlastnnim sourcebooku s tim, jakou maj endurance :)

    Plus Ca Change? Me to vyhovuje. :]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: hele jinak, spocitas mi umlaceni gumovym penisem ze Sbal Prachy a Vypadni ? :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    SORBAK: jo presne tak :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    CHORCHE: kontraproduktivni ne .jen se proste musis smirit s faktem ze druhej GM to vidi a hraje jinak scim mam taky sve problemy ale to neni o tom ze by to over vedl blbe on to proste vidi a vede jinak.coz me ne vzdycky muze vyhovovat ale to je spise muj problem ne jeho jeho problem to zacne byt v momente kdy to zacne vadit vsem
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    hu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: LOLLLLLLLL :)
    ROFL :]
    FAKT nemalo.
    Dnes bavite, bavite bavite.
    Pokracujte v expoitacicich propisek prosim :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: abych se vyjadril presne UZ DRZTE KURVA HUBY VO ZASANEJCH SEKERKACH A PRAVIDLOKOSTKOVEJCH ONANIICH NEBO SI WO TOM DETE KECAT DO OBECNYHO AUDITU!!! ---> smer RECTUM


    SORBAK
    SORBAK --- ---
    CHORCHE: Kazdej GM ma pravo rict, co je a neni exploit. Ty jako hrac s tim muzes udelat defacto 2 veci: akceptovat to, nebo nehrat
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: moc pekne - a podle me upravy pravidel ma sluchatko zaklad S/2 do Stunu, prupiska S/2 do fyzu. jak jednoduche... :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MACLINKS: no v tomto pripade spis cistokrevnej blazen, nebo spis posahanej brutalni a nevyrovnanej magor, zabijackej stroj s lidskym telem a silenou vazbou na zeny, ktera jej nuti zeny vzdy ochranovat a nikdy je ani kvetinou neuhodit. Vzhledem k tomu, ze Strasilo Sara byla vazne hezka kunda, proste nemoh jinak, byl ato dokonale zahrana role a musim rict, ze mi bylo cti, hodit Marvinovy do cesty onen granat. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam