• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE:No pokud vezmeš v potaz sílu toho robertka ze San Andreas, tak je to dost rychta:-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MACLINKS: taky je to dost o zvyku, zejo, ja Te jeste snad ani nemasteroval mam dojem. jen tedka. navic neznas muj styl z ty dlouhy sagy z minula.
    dost proste sazimna efektni situace a to se nekdy vubec nedari.
    moje nejlepsi je smutn smrt kouzelnika za zadejchanejma okynkama kdesi v prdeli na Anglickem Venkove. To bylo vazne seredny rano, kdy se vlastne ani nevyplatilo vylizt z postele.

    Leceni psa pomoci tezke pistole ale jaksi definuje role i pribehy, co se vypraveji jako padajici kvety :)))

    Jaky hraci, takovy GM, ale je pravda, ze pravidla dvojky se mi prave libily kvuli tomu punk anarchy tonu v nich.

    Jak rikam, neni nad to, kdyz se Nick Zly sen riti na svem Yamaha Rapiru s vidinou jakesi pololegalni orgie ... :)

    Joj Seattle tehdy bejvalo misto, kde se daly za noc protancit strevicky a ani nemusely bejt popsany ve zvlastnnim sourcebooku s tim, jakou maj endurance :)

    Plus Ca Change? Me to vyhovuje. :]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: hele jinak, spocitas mi umlaceni gumovym penisem ze Sbal Prachy a Vypadni ? :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    SORBAK: jo presne tak :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    CHORCHE: kontraproduktivni ne .jen se proste musis smirit s faktem ze druhej GM to vidi a hraje jinak scim mam taky sve problemy ale to neni o tom ze by to over vedl blbe on to proste vidi a vede jinak.coz me ne vzdycky muze vyhovovat ale to je spise muj problem ne jeho jeho problem to zacne byt v momente kdy to zacne vadit vsem
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    hu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: LOLLLLLLLL :)
    ROFL :]
    FAKT nemalo.
    Dnes bavite, bavite bavite.
    Pokracujte v expoitacicich propisek prosim :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: abych se vyjadril presne UZ DRZTE KURVA HUBY VO ZASANEJCH SEKERKACH A PRAVIDLOKOSTKOVEJCH ONANIICH NEBO SI WO TOM DETE KECAT DO OBECNYHO AUDITU!!! ---> smer RECTUM


    SORBAK
    SORBAK --- ---
    CHORCHE: Kazdej GM ma pravo rict, co je a neni exploit. Ty jako hrac s tim muzes udelat defacto 2 veci: akceptovat to, nebo nehrat
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: moc pekne - a podle me upravy pravidel ma sluchatko zaklad S/2 do Stunu, prupiska S/2 do fyzu. jak jednoduche... :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MACLINKS: no v tomto pripade spis cistokrevnej blazen, nebo spis posahanej brutalni a nevyrovnanej magor, zabijackej stroj s lidskym telem a silenou vazbou na zeny, ktera jej nuti zeny vzdy ochranovat a nikdy je ani kvetinou neuhodit. Vzhledem k tomu, ze Strasilo Sara byla vazne hezka kunda, proste nemoh jinak, byl ato dokonale zahrana role a musim rict, ze mi bylo cti, hodit Marvinovy do cesty onen granat. ;)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ATOMOUSEK: no asi blbe ctu a ty se obcas blbe vyjadris?
    a ted k tem ftipkum -kolik typku jsi realne v SR zabil? (realne v SR, mile spojeni) - a asi par desitek, kdyz to pocitam od druhe edice - jen moje postavy ze zasady kaslou na nejakej bodycount, tak presne netusim a podle me je umirani bezny, nemel by kazdej vsechno prezit - krom toho ty zas tak trosku kecas, protoze si videl par tuhejch po zasahu Manaboltu atd., nejen 1kulas, to je trosku extrem, ne? (manabolt je v sr realna smrt;)
    dalsi vec - vcasnej trauma patch, hrajem to tak, ze se to stihne temer vzdy a ani po patchi by nemelo byt vubec vyhrano... ale byva atd.
    ad. sourcebooky - beru je jako motivaci a nova rozsireni - a prave kuli tvejm divokejm a rekneme sorbakovo neprilis tolerantnim pristupum bysme se bez ofiko sourcu moc daleko od corebooku nedostali - ver nebo ne, ale to tak proste je;)

    ATOMOUSEK: sekera jak sem popsal neni zadnej exploit, to pak zas sorbak zarve, ze troll je exploit... dete s tim uz s prominutim do prdele - kdo ma pak jako pravo rict, co je a co neni velke zvyhodneni??? proto berme pravidla tak jak sou a nebo se budem dohadovat donekonecna, podle toho jak se kdo vyspi
    narazku na trojkove draty u fyzada nechapu - to se ti jako zda moc nebo malo?
    todle uz je ulet na zalozeni sr auditka - knizticka prani a stiznosti podle soucasneho prujmu :-/

    MACLINKS: kazdej si je deformuje podle sebe, jojo - jenze tady vidis, jak ty, ja, obr., spajdr ci sorbak sou obcas gm a nazory ruzne - to uz je pak kontraproduktivni a problemy tim pak ruzne oscilujou, ja treba nedovedu akceptovat, kdyz si nekdo piskne a natvrdo prosazuje 1svuj nazor za druhym...
    -jinak si to trefil, obrazek je blazen a navazne hrdina, kazdej ma svuj styl
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MACLINKS: Zalehnuti granatu mam nahodou z Kulhanka, vime :)

    Jinak nejlepsi stejne byla scena, kdy Marvin otocivsi se zady k cele hospode strelcu chranil svojim telem GunslingerGirl Strasidlo Saru, ktera ze dvou poloautomatu dala ve trech kolech cca 8 lidi, procez saman Mato se zvednul z podlahy a prohlasil: Dobry vecer.

    :)))

    ja si nemuzu pomoct, tohle me vazne bavi. to je presne ten styl, kdy podbijeci kladivo udela *STUN* :)))))
    a prave v tomhle duchu je me SinCity, takze tezko se tady hadat o dosahu a kdo cim muze machat jak dlouho,me to nejak nebere a zasira mi to uadit.
    Videl jsem treba v Brutalni Nikite, jak ta holka vezme tuzku a propichn eji chlapovi ruku tak, ze ten jde uplne do prdele a verim tomu ze by sel. Stejne tak v Casinu typek umlati jineho typka telefonnim sluchatkem zavesenem na cca 40cm dlouhem kabelu a pak jej jeste poboda perem znacky parker :)))))

    No reknete,neni ta brutalita lidi, co na to maj proste uzasna? :)

    *BLAM*
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    byl to proste hrdina :D/či blazen tyhle dva pojmy k sobe maji blizko i kdyz pak sem to rozebiral se sorbakem tys tam mel nejakej mag armor coz je treba asi taky brat v uvahu ono s tou realističnosti v SR to nekdy neni taky tak jednoduche :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    MACLINKS: ze zalehavace ghranatu je NPC... kazdoapdne jsem na nej neskakal proto, abych to prezil, ale proto, ze jsem to mel v popisu prace... a musis uznat, ze jsem si to hodil celkem s prehledem... a dal bych to i, kdyby ten dmg byl dvojnasobnej... holt, ta postava neumela nic jineho, nez naha zalehnout granat... :o)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    jako hlavne se jedna o to ze vzdycky se vyskytne neco co pravidla uplne nerezsi a je treba to za latat upravou pravidel k obrazu svému
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    CHORCHE: tak to uz je vzdycky na odpovednosti gamemastra aby zvladnul hru a svou upravu pravidel ukocirovat tak aby to ostatni bavilo :) a kazdy si upravuje pravidla ja taky u me treba neexistuje zalehnuti granatu :)(nekteri vi o cem mluvim :)priklanim se vice k realite.

    dejmetomu over jede trochu vice komiksove a trochu brutalneji /jde jen o to si na kazdeho gm zvyknout sorbakuv styl je treba taky uplne jiny /a priznam se ze me trochu blizssi.

    v podstate jde o to ze si kazdy GM pravidla deformuje pro sebe
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: ja jsem se kdysi s Pavlem Gonzalesem snazil udelat pravidla... kazdopadne nepovazuji vycet zbrani za vhodny zpusob... to mi prijde to, co jsem napsal, daleko lepsi... (a navic jde o to, ze se vyhnes exploitum, ktere hraci s vyctem zbrani delaji)


    OVERDRIVE: o tom jsem mluvil o neco nize... souhlasim - to je i ta ma narazka na "civilisti vs vojaci" a poznamka ohledne snizovani vlivu nahody...

    VSEM - myslim, ze ta sekera je expolit. stejne tak je ustrelene, kolik bodu stoji adeptovi "trojkove draty". Obecne, jsem presvedceny, ze to je problem prvidel formou vyctu vseho, co se muze objevit...
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    OVERDRIVE: je to jen o tom umet ci neumet na vojne sem delal musado a tam sem prave zjistil ze ublizit cloveku rukama nohama je extremne jednoduche kdyz vis jak a kam a od te doby uz sem nikdy na nikoho nesahnul protoze zabiti a zmrzacení v bitce je prilis snadne a lidske telo je neuveritelne křechke :)


    lee opravdu nebyl silny byl vytrenovany to ano šlachovity ale v jeho boji šlo hlavne o rychlost ne o sílu co se tyce moralky nevím kam míris jen tak ze zajimavosti bychom mohli pokracovat v debate na poste :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam