• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze uz probehly prvni jednani na tema shadowrun v Olomouci.
    Hralo by se nekdy dalsi mesic, mozna dokonce az 10. mesic.
    Masterovat budu ja, jako alternace Sorbak.
    POstavy by se mely delat do SinCity projektu, tak jak uz byl rozehrany tremi runy celkem.
    Postavy podle zakladnich pravidel, kdo si co doplni navic, podleha schvaleni. Primarne takove nadstandardy nejsou povolene, neni ani povolene jinak designovat zbrane nebo vybavco, proste podle pravidel.
    Ja jako postavu, pokud bude treba, budu hrat hackera, mozna technomancera. Zrejme ozivim postavu Paul # [Muad Dib]a
    LEGBA
    LEGBA --- ---
    Ja bych hral kazdopadne v Praze, ale i Olomouc je mozny.
    Zamasteroval bych.
    Kdyby byla moznost Myslechovic, bylo by to asi nejlepsi.
    Tedy nejlepe, kdyby dal vedet Sorbak, kdy by se mu chtelo do Olomouce.
    Koupil bych vino, vodu do nej dolejem az na miste a muzem hrat.
    Pribeh by se odehraval v Sin City, takze doporucuju udelat si postavy na levelu 1 [tedy zakladni trojkove postavy bez pouziti sourcebooku]. Muzou byt na nejake strane vsech tech naznacenych konfliktu [tedy temple district, district vladni, cikani, vory v zakone, toxicka zona nebo chaos magic draci vladkyne]. Kazdopadne at uz postavy budou mit jakykoliv background, musi byt ochotne spolupracovat v tymu s ostatnimi a o vyhodach/nevyhodach, ktere budou cerpat z toho, ze se pridaly k nektere z naznacenych stran, o tech rozhodnu ja, podle me libovule.
    Temple district jsou magove verici v JHVH cemuz je podrizena jejich magicka tradice [ve stylu starozakonni magie, v duchu Mojzise a vubec techhle puvodnich magickych kabalisticko-talmu tradic]. Vladni ctvrt ma velikou silu v technologiich.
    Chaos strana jsou ruzni mutanti, spise magicky zamereni a magii poskozeni. Toxicka zona jsou metalide deformovani technologiemi, viry, bakteriemi, drogami a svinstvem.
    Vory, cigani, turci... jsou klanove kultury ve smyslu silovych gangu na zaklade prislusnosti k mensine.
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    OVERDRIVE: praha nebo olomouc ?hmmm.. kazdopadne je to jedno sem ted v takovem pressu v praci ze nebude nalada ani pro olomouc :(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mlok dostal globalni ban do vsech mojich auditek, je to smutne, ale je to tak a nebudu to nikomu vysvetlovat...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dal bych nejakej Shadooooran, pridal by se nekdo?
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    JVMLOK: si este asi pockame :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MACLINKS: a co teprv Iphone ovladany vznasedlama :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    BURKHAR: co na tom uz chystaji vznasedla ovladana iphonem :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: vred -> operace -> alfapajsl :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tvuj bracha ma Alfapajsl, militarygrade? jak k nemu prisel?
    ja uvazuju, ze si sezenu nekde kuang grade 11 a poslu to tady dnes dordele ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    alfapajsl, jako ma bracha :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    :]
    tak nejak...

    pico gastroskopie je fuj, doufam, ze aspon na nejaky cerny klinice... chtel jsem napsat, ze si urcite nechas udelat nejakej implantat, ale jedinej co me napadl, je ustni bic [weezl] co jej mela Jasmina jako uplne nejtajnejsi zbran... posledni zachrana a uplne zniceni nepritele... hodne kruta vec... akorat to prej uzivatelum dela trosku mrdky v hlave, kdyz maji v krku schovanejch cca 30 cm vystrelovaci ocelo-plastove kobry ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: napsal bych ti karmu...ale ty to beztak delas pro love tak co :D Ale neboj, bude podrobny report... doufam ze se prida LEWITZ a jinak kdyz bude mit nekdo naladu, no problem...trochu jsem se od posledne zlepsil v pravidlechtak nebudou krpy, a v pondeli du na kontrolu na gastroskopii, tak asi budu jedinej strizlivej....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: to vis, hackeri dnes nejsou jen tak volne k dispozici... mam 10h ziveho prenosu, abych z jedny televize udelal uplne jinou se stejnym jen upgradovanym fungovanim... bude to krutej mazets, ne ze ne
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: Kua.. :) zatraceni Germani si bez Overdriva neporadi...holt my budem muset...;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dobre tema dne.. nicmene jsem v germanii, prozmenu az do nedele do 10 rano
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Takze to vypada ze nam Madagaskar trochu usnul, vsichni jezdi po certech nekde v germánii ci po dovolených...nicméně tenhle víkend vypadá slibně, takže kdo bude mít čas a náladu, tak s největší prvděpodobností se v sobotu bude hrát. Téma dne: Něco k zakousnutí? :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: presne tak...mj obvykle bych si na to vzpomel sam ale tam mi to vypadlo a nikdo se NEZEPTAL na vzzbroj a normalne viditelny veci a just si to neprohlid z astralu...mohla byt klidne iluzi maskovanej saskvač...treba ;) koneckoncu kdo by se divil kdyz o pul kilometru vede bar normalni free spirit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam