• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    doplnuju si blok o napady na dalsi hrani, takze ted tady budu sypat vic veci i kdyz bych nerad zahltil, nicmene jsem koukal na nejake koncepty dopravnich prostredku a je velika skoda, ze zadny z nich neni agilni, protoze firmy to nepodporuji [prumerna auta si koupi kazdy, hezka, nebo zajimava ne. takova auta si totiz koupi jen clovek, ktery ma nejaky vkus. takze na prumernych autech firma vydela vzdy, na zajimavych jen na malem procentu lidi]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jeden znamejsi shadowrunnersky proti tym
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, namet pro ty, kdo jeste nemaji jasno v postavach, kdyby nekdo chtel hrat zenskou nebo chlapa ve stylu znamych fighteru, tak tadyhle ma inspiraci ;]

    Muj shadowrun vzdy byvalo vykradaci becko, takze v tom hodlam pokracovat a jista komixova uchylnost vunec neni na skodu. Hlavne co nejmene ty zasrany reality. Pokud to jednou bude hodne realne a nejmin uchylne becko, bude se to podobat Jamesu Bondovi, ale dnes...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak ucho jehly, to co kdysi byvalo dominantou Seattle samozrejme spadlo pri zemetreseni v rocen 2047, to asi vite [dokonce tady asi budou nekteri, kdo si pamatuji: tisom vas par dbylo nahore, kdyz se prihnala tsunami a smetla velkou cast central Seattle districtu, ze?], ale malo kdo z vas asi vi, ze misto toho postavili novou stavbu, na jejiz spicce je nejdrazsi a nejbezpecnesjsi magicka reastaurace na svete...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: ja se o zadnych moznostech moc nebavim. defacto hrajem. definujem set and setting, coz je zaklad celeho hrani. to je pro vas, musite vedet jake mate moznosti, abyste podle toho mohli hrat. pokud se bude hrat v seattle, musite znat jeho moznosti, musite si tam poridit safehouses, budete si tam delat kontakty atd.
    ja hraju tim, ze vytvarim svet, to je neco jineho, nez jak hrajou postavy, ty totiz v mem svete jednaji.
    Chci vetdet co vas laka vic, jestli litat letadlama a bojovat na lodich, udelam si vodni svet a lokace po svete. pokud chcete radej hrat SinCity blues, udelam si lokace v SinCity. a je to dulezite i pro vas, protoze podle toho si udelate postavy. Hacker je v tropicke dzungli nebo pri lodnich bitvach uplne na picu, stejne jako ja na picu stopar v meste. Samozrejme ne uplne, ale musime se domluvit.
    Ja preferuju mestske hrani, bavi me hackovani baraku, duchove, kteri pali cele ctvriti atd.
    Seattle jsem hral 7 let z tech 13 co hraju run dohromady.
    SinCity je moje miminko a proto tady o nem pisu setting takhle komplexne a budu psat jeste vic. Ale Ty pristupujes na ma pravidla a jedno z pravidel je, ze pokud se bude hrat v SinCity, musite si na cestu do tohohle "raje" vydelat a pokud jej budete chtit opustit, musite si na to sakra vydelat.
    To je moje hrani, ja ted vlastne hraju, kdyz sem pisu tyhle veci. Delam postavam chute, definuju, co vam to mesto da a po cem budete touzit. Muzete touzit po ceste do SinCity, mesta nejtemejsi z temnych magii, mista silnych aut s kycovitym designem, devek nejvyssi kvality nakazenych meta-sifilititou....


    Ja si tady budu hrat daleko vic. Budu si tady tvorit NPC, potvory, kouzla, nemoci a drogy. Na to vsechno vas budu lakat. Delam si svuj svet, pozadi pro vase malicke a trapne figurky clovece nezlobse. Sypu sem z rukavu draky a bohy, definuju zivotni uroven sesti stum milionum metalidi, tvorim ztemele ulice s pomrkavajicim neonem a vetrem honicim vcerejsi vydani Underground Nwz. Na rohu te ulice, zrovna desive zmokla v privalovem desti jakasi kurva z pasakem, i kdyz nikde jinde neprsi a na obloze jsou videt hvezdy.
    Tenhle audit je ma pandorina skrynka z niz se vyvali kilometry opustenych dalnic vedoucich mezi mrtvymi mesty, dostanete darek v podobe smecky dvouhlavych, 60kg vazicich slepych psu, zeroucich zaroven s lidskym masem take jmena a esenci. Vyti techle potvor, z me skrynky s demony, ti zpusobi to, ze Ti zesedivi vlasy a kdyz se jej dotknes, chytis meta vzteklinu, ktera Te bude postupne promenovat v ghoula.
    Vyndavam ze skrynky auto s parkem mrtvych milencu, kteri se chteli milovat na zadnim sedadle za skladkami nad mestem, ale misto toho jim nekdo podriznul krky, pote co je znasilnili a okradli o spetku metaHeroinu, kterou si ti dva chteli vzit pred spanim a ktery zpusobuje, ze muze i normali clovek cestovat po mozcich tech, kteri zrovna uzili zaroven s nim a sdilet jejich extazi.
    Tady jsem ja metabohem, delim sam sebe do desitky lidi, jejich obliceje vam budu popisovat a jejichz touhy a zamery povedou vase nicotna ega po Rusckych odpadnich jamach a donuti vas spat pod mosty zabalene do vojenske celty, objimajic kalasnikov s poslednim zasobnikem, kdyz nad vama budou projizdet gazy s hlidkami cinske narkomafie.

    Tak tedy nemrc proti moznostem, predstavuj si svet ve kterem umres.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    reknu to jinak.
    udelej nejdriv poradnej run a pak se nas ptej co dal.
    anebo jak rikaval Cwaris: Doprdele, nesnasim takove mnozstvi moznosti.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    SinCity [Kemo City Quarantine style]?

    2 hlasy od 2 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      TRUCE: ber to tak, ze v SinCity se daji vydelat nejlepsi penize, je tam nejlepsi dostupnost cyberware a hodne magie vseho druhu s tim, ze jsou tam na magii asi nejlepsi ucitele, jak jinak, kdyz mestu vladne drak cahosu. ja bych jako taky chtel, aby se tam postavy podivaly, ale musis mit v penezence aspon 100 000 nuY, abys mela moznost vycestovat odtamtud. to mesto je mysleno tak, ze je to autonomni zona, ktera prijima a zase vydava lidi jen pokud si tito muzou dovolit bejt extreme uzitecnymi a ostrymi nastroji, cemuz odpovida i cena za opusteni mesta. je to proste AA misto, ne jako seattle, kterej je tezke opustit pouze pokud jsi nelegal [mas nelegalni hardware nebo nelegalni magii], ale jinak je to mesto svobodne. Sin City je mesto rizene totalitnimi klany nebo naprosto anarchistickymi gangy, ktere defacto vzniklo jako utociste pro extremne problematicke bytosti. To ze ma vlastni magickou ochranu na urovni protiraketoveho systemu Star Wars proste neco stoji. Kdyby cesty tam a ven byly uplne otevrene nebylo by mozne zajistit tak dukladnou ochranu te zony. Ber to jako Quarantine a jeho Kemo City. Coz bylo mesto, kam nekdo kdo vody vylil hydergine [ve skutecnosti prvni smart drug pouzivana v sedesatych letech]. To mesto bylo puvodne trestanecka kolonie, pac tam bylo tak moc zlocinu, ze se korporace domluvili, zavrely ho za zdi, ustanovily korporaci Omnicorp, ktera nad mestem bude mit kontrolu, a tak jej nechali vyhnit. Jenomze ono nevyhnilo, jen po ulicich jezdi extreme ozbrojena auta, na ulici se ozyva strelba a zadne zaony nejsou tvrdi nez obcane mesta.
      Hlavni hrdina quarantine se snazi z mesta dostat a protoze je taxikar, dozvida se cim dal vice informaci, jak.... Kdyz pracuje pro hackery a terroristy, dozvida se pristupova hesla k tajnym tunelum, kterymi se da projizdet mezi castmimesta a nakonec, po nekolika tydnech realneho casu hrani tehle starodavne hry mas sanci z mesta uniknout uplne. Takhle bylo navrzeno me SinCity.
      Takze pokud chcete hrat v jednom meste a necestovat nejaky cas, klidne jsem pro, muzeme se presunout tam a pak vetsina naseho hrani muze smerovat k tomu, abychom se ve meste stali vladci s neomezenou moci, kapitalem a schopnosti mesto take opustit.
      Jako jsem hodne pro, tenhle muj setting je navrzeny pro otrle a hodne advanced hrace, kteri prave ustoji to, ze na ulicich se strili, ze mestske wlany jsou plne viru, voda neni pitna a v nekterych oblastech se po uclicich pohybuji ghoulove.

      Tak tedy klidne dam znova nketu jestli radej siry svet, nebo jedno hodne tvrde, rozsahle a silene mesto. Shadowrun je Urban Cyberpunk, neni moc vychytane, kdyz se postavy pohybuji po celem svete, tak cela ta hra nebyla navrzena a je velmi obtizne to cele domyslet, pac pak musi GM mit kontrolu nad celou planetou, ne jen nad jednim mestem. Nemam s tim ale taky problemy, protoze uz jsme se takovych runu neco nabehali, takze mam background tak nejak v hlave.... Tedy dam anketu a hlasujte jeste jednou.
















      TRUCE
      TRUCE --- ---
      OVERDRIVE: cestovani po zemi nb seattle. ze sin cit nejde odejit to je nahovno. ale zase sin cit blo dobre hrani.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      skype na burkhara je kupodivu burkhar, pridal jsem jej do chat skupiny shadowrun na skype. ocekavam dneska v pribehu vecera postavu.
      domluva je takova ze zitra harajem od 13:00 do 21:00 cskeho casu [-1h UK casu]
      hraje se Overdrive's Seattle
      POstavy: rekultivator a jeho Ivan Hrozny [vyderac troll], Marz Verigo a jeho elf kouzelnik, truce's hacker [clovek], Burkhar [???]

      Ocekavam 400b postavy na urovni Ulice/Punk
      Porad jeste mate [posledni] moznost delat zmeny v postavach bez ztrat karmy, penez atd. tohle bude prvni run, odkdy se postavy nebudou uz pak moct vymenovat nebo libovolne menit, pokud neumrou nebo se nezmeni za karmu. pokud neco budete chtit vylepsovat za karmu, ocekavam, ze me o tom informujete dopredu a ja to budu schvalovat. na nektere veci i s karmou totiz bude potreba ucitel nebo nejake veci, jako treba grimoary patricneho hodnoceni atd.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      skype na burkhara je kupodivu burkhar, pridal jsem jej do chat skupiny shadowrun na skype. ocekavam dneska v pribehu vecera postavu.
      domluva je takova ze zitra harajem od 13:00 do 21:00 cskeho casu [-1h UK casu]
      hraje se Overdrive's Seattle
      POstavy: rekultivator a jeho Ivan Hrozny [vyderac troll], Marz Verigo a jeho elf kouzelnik, truce's hacker [clovek], Burkhar [???]
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      co burkhare, pridas se teda zitra? dej mi sve skype jmeno, at se muzem domluvit a naval kurva postavu
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      hele nedele, pac sofi je nemocna a spi jako drevo, z cehoz bych ji nerad budil, precejen je asi lepsi, kdyz se vypoti a vyspi. kdo teda v nedeli muzete a v kolik. ja muzu tak od 10 od rana co se probudim. jinak sledujte to tady a odpovidejte prosim, hlavne anglicka strana, tady vzdycky budou nejdulezitejsi upoutavky a informace protoze ne vzdy mam k dispozici volny skype, kde bych moh resit navic na skype veci zanikaji, tady zustavaji a daji se dohledavat.
      PRAWITZ
      PRAWITZ --- ---
      OVERDRIVE: Beze me, jedu do holomooooca na celej vikend:(
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      tak 3 lidi hlasovali v ankete a pokazdy kazdej jinak, pekne, takze kdo rozhodne?
      jinac mam na zitra/pozitra docela dobrej run, snad a konecne se mi zas [dik Prawitz] podarilo mit pravidla v tistene forme, takze to zas jednou nastuduju. docela me to zas popadlo a napady se rodi jeden za druhym, tak to nedomrdejme a dejme teda ten wochenede.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      chcete hrat imaginarni ale skoro pravidlovy Seattle, jak jej znam z dob 2ed a hraju uz roky nebo jinak?

      5 hlasy od 5 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---

        Kdy budem hrat? kdy muzu?

        7 hlasy od 6 respondentů

          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---

          K nejblizsimu hrani pribrat Burkhara over Skype? [Burkhi naser sem svuj skype at Ti muzu zavolat a mrdni sem postavu podle 4, uroven punk]

          5 hlasy od 5 respondentů

            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            Ve finished je vzor jak zapisovat runy vcetne zakladniho HTML
            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---
            na ftp je udelana nejaka struktura /shadowrun/ [npc][pc][finished -zaznamy runu v txt][pictures]....
            dodrzujte, doplnujte
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam