• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Navštívili jsme na skonku roku pražský Pivovar u Bulovky pana Richtera a můžu vřele doporučit. Znamenitý Vánoční speciál s vůní několika koření (skořice, badán, hřebíček...) v příjemném prostředí retro hospody... Vařej samozřejmě i jiná, tradičnější piva, ochutnal jsem krom Vánočního ještě výborné pšeničné pivo, na jejich tradiční Ležák tam půjdu příště :-)
    LBART
    LBART --- ---
    Hrst degustačních fotografií (Vánoční pivní trhy):
      
     
     
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    skoda, ze sem musel makat
    KACIR
    KACIR --- ---
    Vánoční pivní trhy na Výstavišti v Holešovicích

    Zajímavý nápad a jedinečná možnost poznat piva méně běžných pivovarů i minipivovarů... V neděli odpoledne bylo hodně lidí, takže předpokládám, že akce si nemůže stěžovat na nezájem. Zdaleka ne všichni přišli do Holešovic jen kvůli pivu, bylo to zároveň v čase Vánočních trhů a u vchodu dávali reklamní/anketní lístek, takže každý vánočně nakupující příchozí věděl i o pivtrhu, ideální přístup...
    Ceny přiměřené specialitám, od deseti do pětadvaceti za malé pivo.
    Sklenice proti záloze je rozhodně dobrej způsob, představa, že mi nějakou mňamku nalejou do kelímku, mě docela děsí :-) K dispozici i zařízeníčko na mytí sklenic, prostě co chtít víc... Snad jen blíž záchody a něco k zakousnutí mezi pivky - obojí ale bylo v rozumném dosahu v hale, tu gastronomii i jiné nesrovnalostoi vysvětluje Honza Kočka v článku na Světě piva...

    Já osobně to považuju za velmi příjemnou akci...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    NOVA ANKETKA

    vysledky z minula svedci o tom, ze jsme narod mladych alkoholiku, asi u nas pri zakladni skole zalozim krouzek

    Moje první pivo jsem ochutnal v: hlasovalo lidí: 24
    povolený počet hlasů na osobu: 1
    pruměrný počet hlasů na osobu: 1

    kojeneckém věku stylem dudlík na zelené lahvi
    0 (0%)

    1-5
    1 (4.16%)

    6-10
    10 (41.6%)

    11-13
    6 (25%)

    14-15
    5 (20.8%)

    16
    1 (4.16%)

    17
    0 (0%)

    18
    1 (4.16%)

    19
    0 (0%)

    nepiju pivo (po odhlasovani opusť klub ;))
    0 (0%)

    20
    0 (0%)

    21
    0 (0%)

    22
    0 (0%)

    23-smrt
    0 (0%)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ja vlastne nema k zamorskejm pivum vubec.......
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tak na poslední chvili jsem se sem na pivní trh dostal a nelituju - moc toho tu není, ale jsou tu dobrý mňamky... Weizenbock vřele doporučuju, stejně jak Dalešice, zato Fosters z Austrálie sem cestuje imho zbytečně... Až trefím dom ke kompu, napíšu víc...
    KACIR
    KACIR --- ---
    15.-17. prosince na Výstavišti v Praze - Holešovicích jsou Vánoční pivní trhy, víc informací zde: http://www.svetpiva.cz/akce/view_entry.php?id=134&date=20061215
    KACIR
    KACIR --- ---
    Neměl jsem možnost porovnat s klasicky vařeným pivem příslušného typu...
    To samodomo je z polotovaru, mám za to, že to hlavní je v tom už hotový, ale nevím, neznám technologie, já jsem jen "uživatel"... :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    kdyz ja si furt myslim, ze v malym se proste pivo varit neda, kdyz sme to delali ve skole, tak to dycky skoncilo tragicky
    KACIR
    KACIR --- ---
    O víkendu jsem okusil dvě pivečka z kamarádova domácího mikropivovaru - bavorskej ležák a irský černý (přesný názvy nevím) a musím říct, že velmi vážně přemýšlím, že napíšu Jéžiškovi o dáreček... :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    kdyby jste nekdy nahodou patrali ;)
    http://pivni.info/mapa/
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    a Březňák je také výjimka.o)))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    samozřejmě chutnaly....
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KACIR: Protože Dětenice mi chutnali.o) víš, že i Weizenbier s Tebou ráda vypiju.o)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MUFLONEK: Muflonku, hluboce se mýlíš, já Plzeň velmi rád, ale tu maj skoro všude, raději si dám jiné značky méně běžné. Ty jsi plzeňský fundamentalista proto, protože odmítáš jiné doporučované věci ochutnat. Když ochutnáš a řekneš, že to je hnusný, fajn, je to tvůj názor, který ti rozmlouvat nebudu. Překvapuje mě, že jsi neprskala v Dětenicích... :-))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    BTW: Nejedete někdo 15. listopadu do Humpolce na vyhlášení nejlepších piv? .o)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    BUKIN: Kacíř si zvykl.o) On Plzeň nemusí, a mě nazývá plzeňským teroristou.o)))) - protože nepiju Svijany.o) resp. se v hospodě vždy ptám po Plzni.o)

    KACIR
    KACIR --- ---
    BUKIN: Už ne, už jsem si zvyk :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam