• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LOJZEE: jdi si koupit limču a nevotravuj tady..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    taky sem to smazal, kdyz se tu z toho herrich posral, a diskuzi taky, byl to špatnej nápad. chodili se tam jen debílci hádat :) nakopat Vás tlustý panděra do koulí... :) peace WAR
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LOJZEE: sorry kámo, ale jenom debil dá do klubu příznivců piva odkaz na klub nepřátel piva...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KINGFISHER: Jo, nějakej sráč to tady zaspamoval.
    KACIR
    KACIR --- ---
    11.narozeniny na konečné 11
    Ano, to První pivní tramway slaví jedenácté narozeniny, a to 17.3. od 18 hodin, na čtvrté pípě bude Guinness 0,4l za 49,-
    Od sedmi se narozeniny zvrhnou i trochu do oslavy Sv.Patrika a vypukne tombola s cenami od Tulamore Dew, 0,5 panák taky za 49,-

    Tolik z mailu od Jirky Bejčka Stehlíčka, volně přeloženo z tramwayštiny... :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: yap prudil zde jeden se spamem :

    LOJZEE --- --- 17:28:15 12.3.2008 --- 02:16 :: board :: Klub NEpřátel pivaSPAM: SPAM: SPAM: SPAM: klub NEpřátel piva :SPAM :SPAM :SPAM :SPAM :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ? dělo se tady něco? :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    vypadni
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    LALINA: nebo třeba šli ostatní kusy víc ke dnu než staráč, každopádně z něj mám stejnej pocit...
    LALINA
    LALINA --- ---
    vcera jsem si dala G na konecny 181..vzdycky tam bylo uplne boží a za 17 korun...vcera za 19,50 a melo nakyslej konec..

    starac jsem v posledni dobe zazila snad jenom dvakrat, nepamatuju se ale kde, jenom vim, ze jsem si rikala, ze se oproti drivejsku docela polepsil a neni nutno hned zbabele utíkat, kdyz tu znacku nekde u hospody vidim, jak jsem to delala dosud :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: hééé, zrovna sem jdu dávat to samy:-)) sme predbehnul.
    Jesteze se divam aspon kousek dolů :-)) to je zase utrpení to číst, velebnosti :-]]]

    jinak:Pardála jsem mela loni v létě na rozhledně na Kleti a jak jsem ho predtim vubec neznala, byla jsem z něj naprosto okouzlená.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Vedle od Budvaru směrem k Plzni pro chudý je to úmyslně :-)
    Srovnání intenzity chutí mezi SP10, G a P by stálo za to zkusit současným testem - a pak si dát na spravení chuti svijanskou 13 :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KACIR: Taková nijaká chuť..o něco se to snaží, ale slabota teda. podle mě docela šlápnutí vedle od budvaru. starouš aspoň nějakou má. je to takovej proplachovák. řekl bych, že je to plzeň bezdomovců.
    KACIR
    KACIR --- ---
    KINGFISHER: Viz záhlaví - co ti na Pardálovi nesedí? Euro-řídkost to asi nebude, když jsi tu vychvaloval Starouše...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    fuj, teda nic moc jako... bleh..
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: budes na pardala :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    .. tak teda jdu ozkoušet toho Pardála.. jsem zvědavej co se z toho vyklube...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HERRICH: možná :-) .. nejvíc mě baví ten obrázek na stěně :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    kluci, koupil jsem si dneska toho Pardála na ochutnání.. zrovna se chladí.. co od toho mám očekávat? dá se? je výbornej, nebo naopak propadák?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    degustator?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam