• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Aha, díky
    Jen tak, kdysi jsem to pil a chutnalo mi to, tak bych si chtěl zavzpomínat a otestovat zda mi to bude ještě chutnat. Co si ale tak matně pamatuju, tak Heineken mi to tedy nepřipomínalo ani omylem.
    KACIR
    KACIR --- ---
    U lampiček: http://www.beerborec.cz/page.php?page=hosp_detail&pub_id=3701

    Proč zrovna Amstel?

    Úryvek ze článku na Světu piva: Nejvíce mě překvapilo, že zatímco „Heinek“ je dnes profláknutý všude, jeho pro mě stejně chuťově prázdné dvojče Amstel, do příchodu svého slavnějšího „big bratra“ zastoupený v každém „zahraničním oddělení“ většího obchodu, se jaksi vytratil, resp. jako by byl odejit ze scény. ... Celý článek: http://www.pivnidenik.cz/clanek/1034/Jaka-zahranicni-piva-ochutnate-i-bez-cestovniho-pasu-I.htm
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Což točený by taky mohl být fajn, ale i lahváč pitý večer na balkoně by mi slušel :) Nevíš v kterých místech to bylo?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Jejich logo jsem viděl na jedný hospodě na Jarově...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Víte někdo kde by se v Praze dal sehnat lahvový Amstel? Vím o pivoobchodu na Žižkově, ale to je ve velkém, basu ani sud nepotřebuju.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    sory panove, ale to ze se dete nekam zlejt nikoho nezajima, az prinesete report z ochutnavky nejake dobroty, nebo ze se vam z neceho chtelo blejt, a podobbne tak prosim ;))
    PRASOPES
    PRASOPES --- ---
    Taky si skočím na jedno, ostatně jako každej jinej den :D
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Jdu na Pííívo,pojdte taky,at z toho netu nezblbnete,je to kolikrát horší než sluníčko:)
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: i tak se to da rici... presne tak jak to delaji letecke spolecnosti :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: pivo dražší bude pač bude season a pivovary by se rádi napakovali..
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    FESTER: třeba zlevněj chmel!
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: pivo drazsi bude pac je drazsi energy...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Pivo podle odborníků v létě zdraží, pivovary to popírají
    http://www.novinky.cz/clanek/140727-pivo-podle-odborniku-v-lete-zdrazi-pivovary-to-popiraji.html
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KYNDA: Dix:)
    KYNDA
    KYNDA --- ---
    CLOWNZEPPA: zajímavá myšlenka
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííívo,at žije a teče proudem:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    asi bych si měl udělat pořádek :-)

    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HERRICH: ten se tady taky dá sehnat.. maj tady porůznu kuželky Staráče a Budvaru a taky ty pivka ve dvou hospodách točej.. jinak v jednom krámku je taky k dostání Plzeň ..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KINGFISHER: jo, jo taky sem byl ve vidni na budvaru ;
    FESTER
    FESTER --- ---
    FESTER: s klidem ti poslu DOBRY emericky pivo ne mass reklamni shit shitwaiser

    jediny co mas udelat jest : dej vedet kam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam