• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Jedná se o Bernard Expres, Praha 3, Na Jarově 2,
    Tel. pro objednávky: 602 622 725
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: jak ten nesmysl budu mit hotovy tak postnu fotku...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem tedko byl prinucen nakoupit nejake nove pivo, protoze sem v tescu marne hledal sve milacky primatory weizny
    a oichutnal sem svijanskeho knizete a svijanskeho rytire, rytir velka namka, je to 13cta a ma to byt horka verze toho knizete, fakt mi zachutnala, takze doporucuji zkusit, za luxusni cenu kolem 11 kc dostanete pivo o 2 tridy lepsi nez plzen (ta stoji neco pres 20)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: prosil bych na oplatku jak si rikal o tom jarove, jestli by si mi to nenapsal, protoze sem si z toho zapamatoval akorat to ze bych rad zjistil o co de a ze je to nekde na jarove :) diky
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Díky Andymu za Herolda, moc velký ňaminy uměj v Březnici!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Objevil jsem Ameriku - Evan Rail, autor uznávaného pivního průvodce Good Beer Guide Prague and the Czech Republic, píše blog o českém pivu: http://praguemonitor.com/beer/

    Za přečtení stojí i rok starý článek o jedné pivní degustaci: http://www.cuketka.cz/?p=1217
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Skoro závidím :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    vyrabim vlastni maloseriovou stacirnu...:) uz me nebavi to rucne plnit flasky a pak zatkovat... viva automatizace...:)
    ENPE
    ENPE --- ---
    MXL: Poctil, vzal jsem to cestou od Radnice přes Merendu. Po vstupu jsem se teda trošku polekal, protože byla hospoda plná rusů a i obsluha mluvila rusky. Polotmavá kvasnicová čtrnáctka mně ovšem dostala tak, že jsem ji ji odnesl ještě v petce domů. Doporučuju k návštěvě.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    pivovar KH ve vsech hospodach snizil cenu na polovinu......to zas byl vecer
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    KINGFISHER: s takovou bych propil cely svuj nabytek :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: a brzy nejspis i prvni varka meho domaciho pivaru bude vystavena tez na zizkove :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: Chýňský dvůr? Ale to je mi novinka, asi mi něco uteklo... .-) Zdá se, že Republika Žižkov je pivomilný kraj - Merenda, Koutská hospoda, U sadu, Království, U radnice - totiž u Šůvinky, Pivogalerie... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Je-li tu nejakej Brnak, tak dnes a zitra u Leguana Primos Weizen..
    MXL
    MXL --- ---
    BLEVAJZZ: ...no urcite u tehle malych pivovarku hodne zalezi na varce,jak se povede,osetreni pri vytoci taky...nehlede, ze jazyk ma kazdej jinak chlupatej :) Budu muset vykonat do Berouna jeste jednu inspekcni cestu a zkontrolovat svuj predchozi dojem :)

    Jinak dotaz,jestli uz jste poctili navstevou Chynsky dvur na Husitske?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    AXUOH: ježiš no vídííš. já jak chodím pořád na černou horu do kubelíkovi tak jsem jí uplně zblblý.. samořejmě jsem myslel tu v opletalce ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja teda nevim ted sem mel u sadu ten kacov, hubertus se menuje nebo jak ? a nic moc, dal sem si zas radsi svyho oblibenyho primose weizna
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    ferdinand se stal dobrym, od ty doby, co tam neuraduje pan bilek to jde jen k lepsimu... sice meli nekdy vloni nejaky krizovy obdobi (i byli na chvilicku uredne zavreni), ale prestali ho...
    shodou okolnosti vysel zde http://pivni.info/ vcera o ferdinandovi clanek...
    jinak ty stanky jsou pro pivni nadsence vybornym zdrojem informaci, inspiraci a tak :)

    jo a ona je ferdinanda uz i v kubelikove? ja vim jen o ty v opletalce, ale jestli jo, tak je to jen dobre...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    tohle si zaslouzi bejt tady
    odspoda

    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:42:35 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    ja radsi jinam, jako prave treba k sadu, nejak me to tam neba, mam radsi "putyky"
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:41:18 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    jojo to by bylo super;-) tak když takhe tak bych spíš zašel do pivního clubu.
    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:40:48 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    nemam s tim problem, myslim, ze by to ale chtelo spis svolat axi pro celej klubik
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:37:30 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    a nebo klidně na pokec..můžeme zajít v praze tady do kubelíkovi do Ferdinandy;-)
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:36:59 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    no já osobně si myslím že temnou dobu má za sebou a je to excelentí pivo! bych ti přivezl nepasterizovanou 13 - 7 kulí. fakt výborná!;-)
    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:35:43 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    kdyz jsem tam v 96 delal, dalo se to pit, a chutnalo to, ale uz jsem ho hodne dlouho nemel
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:35:00 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    tak si ho tam budu muset nějak vychytat..... jinak koukám že máš přehled o pivech..... co říkáš na našeho benešovského Ferdinanda? :-)
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:34:20 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    aha aha:-) no dobré vědět;-)
    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:33:55 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    jestli myslis U Sadu, tak ho maj v neurcitejch intervalech
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:26:04 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    ahoj prosímtě ten Kácov je to jen nějaká náárazovka nebo ho tam začli točit jako pravidelně. protože pro mě Kácov nejlepší pivo.. mám ho hrozně rád. a přeci jenom ke klokočkovi to musí být nálada abych zajel.. přeci jenom z flory do sadu to mám kousíček:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam