• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Taková paní, co není nejhbitější, ale má osobitý styl humoru? :-)
    Mimochodem, spolustolovníci U radnice zmínili Bar Chýši v Čimicích, že tam točej Strahov a Matušku, na webu http://www.barchyse.cz/ s radostí zjišťuji, že bar jest nekuřácký, brzy testnu, na nástěnku přidávám ihned... :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak sem byl dneska na radnici a obsluha nic moc.
    KACIR
    KACIR --- ---
    DEMONOFANARCHY: Od Matušky jsem zatím ochutnal jen pšenici a byla velmi dobrá...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ABRAHAM: diky vsem za odborne odpovedi! asi vezmeme 11ku. pivu zdar!
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    Great British Beer Festival - 4.8. - 8.8.09 London

    http://gbbf.camra.org.uk/home
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MILHAUZ: S nejvetsi psti tam tocili 11, pac ta se bere do hospod hodne a je i dost popularni. Ale jak rikam, 13 mi chutna a 12 tu taky lidi chvali. Zalezi jak to chces konzumovat. Pokud nekam na becku kde chcete popijet celej vecer, tak urcite ber nizsi stupnovitost, cili 11. Pokud si chcete ale jen pochutnat na par piveckach, tak ber 12 ci 13.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MILHAUZ: To neumim rict. Je spousta dobrých piv. Myslel jsem to tak, ze kdyz bude v regalu Svijanska desitka a jakekoliv jine pivo, tak po ni nesahnu.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ja mel ze Svijan naposledy 13 knize a taky spokojenost. No a Kvasnicak 13 snad nemuze nikoho urazit :) jinak 11 je na normalni piti rovnez ok.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: kdyz si uvedomim, ze za patok pardal chtej snad vic penez nez za ten skvelej klaster, a to nemluvim o krusovicich, tak se mi chce brecet
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILHAUZ: Už jsem ji dlouho neměl, ale slyšel jsem zvěsti, že desítka už se zkazila, že dobré Svijany začínaj od jedenáctky... S ANDY_WARHOL souhlasím, hořký, dobrý. Jo a s tím Klášterem taktéž...

    Dneska jsem okusil Kaštánka od pana Rambouska - polotmavá 13° s kaštanovým medem a černýho třešňovýho Opata, obé velmi vkusné pití, s plnou chutí, dle očekávání sladší...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    SAMMAEL: a co je tvuj favorit, jak ze svijanskych piv, tak z tech ostatnich?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ENPE: nevsiml jsem si
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je nepasterovane :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dneska sem si dal lahev klasteru 12ctky, levne a dobre pivo, alternativa k plzni za tretinovou cenu, tusim li spravne
    doporucuji
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zatim co sem mel ze svijak moznost ochutnat, tak je dobry rytir, to je asi dvanactka
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MILHAUZ: Ta desítka mě neoslovila. Neni to špatné pivo, párkrát jsem si ho koupil na popíjení třeba u ohně, ale můj favorit to neni.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    SAMMAEL: dekuju! jaka je desitka, tu jsem asi nikdy nepil? jinak mam svijany moc v oblibe. nedavno mel kamarad na svatbe svijany i s firemni obsluhou a pivo bylo jako kren. akorat nevim co presne tocili, musim se zeptat, abych to taky poridil.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vazeni odbornici, poradte prosim kde v praze koupit sud svijan, nejlepe maly sud 11ky, potreboval bych ho na ctvrtek vecer. pipu mame. diky za kazdy tip!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Jedno z témat, probíraných v neděli u dobrých piv, bylo používání CK tanků. Já si myslím, že CK tank ještě neznamená špatné pivo, zmiňoval jsem, že ho používaj i na Strahově, viz fotka z prohlídky pivovaru s panem Kocverou mladším, provozním pivovaru...
    Kdo na to máte jaký názor? Poznáte to na chuti, jestli to je klasika nebo cékáčko? Já zatím ne...

    Druhé zajímavé téma, je pivo z PET lahve (míněno pivo, nikoli Měšťan), ale to bych nechal o něco později, ať se to tu neplete :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam