• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: to sem rad ze aspon v US sme nedopadli cepovat pivo do pet flasek...

    radsi tu plechofku
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Pro mini pivovary je to často krom sudů jediná cesta, protože lahvovat ručně do skla s patentním uzávěrem je drahý, velká linka se jim nevyplatí. No a je samozřejmě rozdíl, jestli v Hurbanovu do 1,5l flašky natočej takzvanej Zlatopramen, nebo v Kalteneckeru, Kácově nebo Senticích jejich dobroty. Spousty lidí (včetně mě) si neoblíbily plechovky, tak i PETky budou mít pořád odpůrce, ale pro spoustu příležitostí maj plasťáky opodstatnění...
    FESTER
    FESTER --- ---
    kurva kam to kraci ??? pivo v petkach ??/ :(
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dvě novinky (teda pro někoho už stará vesta, ale to nevadí):

    Pivovar Kácov začal stáčet do jednolitrových PETek svá filtrovaná piva 10 a 12°, v Praze k dostání v hospodě U Klokočníka za Pankráckou věznicí

    Sexypípa v Tramwayi! Teda žádná erotika, ale pátá a šestá pípa doplnila arzenál Tramwaye, takže v nabídce standardně Prazdroj, Pardál, Primátor Weizenbier a tři střídající se speciály, vzhledem k tomu, že pípy jsou od Primátorů, je jasné, že se teď jejich ňaminy objeví častěji - doporučuju nenechat si někdy ujít Stout a 16° Exkluziv...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Chystate se nekdo do Prikaz? Je to u Olmiku, takze pro moravaky, kterych je tu poskromnu.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    sem cekal kdy to prijde.......dobrej populistickej krok
    KACIR
    KACIR --- ---
    http://pivni.info/news/5103-kutnohorska-radnice-chce-obnovit-vyrobu-piva-v-mistnim-pivovaru.html

    Kutnohorská radnice chce zachránit pivovar - myslej to vážně, nebo je to jen předvolební slib?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Sbirate nekdo etikety? Mam celkem dost tech novych z Vyskovskeho pivovaru, tak muzu nekomu zaslat, pokud chce.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BURKHAR: no tak si dej rytire, to mas to samy a nemusis rezat :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: Tak dle diskuzi na PI a BB se jedna skutecne o jina piva. Jen nevim, proc Svijany na svem webu o psenici nepisou. Nicmene jsou k tomu udajne i nejake letacky, sklenice atd. Chuti i vzhledem jsou obe psenky pry odlisne. Tak jsem sam zvedav, kdy se tato novinka objevi v Brne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DEMONOFANARCHY: Dostal jsem k vánocům, dobrý bylo, akorát jsem si ten džbán ještě nepřivezl domů, abych si mohl chodit pro točený... ;o)

    Jinak jsme se dneska s pivním přítelem shodli, že musí být výborná kombinace řezaného ze Svijanské 13ky Kněžny (natmávlá, ne úplně tmavá, přesto dost hořká) a 13ky Knížete (no prostě moje standartní pivo, co jsem po čtyřech dycky vtipnej a po osmi jdu domů).
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Dnes jsem se o weiznu ze Svijan dověděl, zrovna když už jsme naplánovali, že se u Rokytky "na jedno" stavíme - dnes ho na čepu neměli, ale mívaj ho...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABRAHAM: rejpalove at si pijou co chtej :))) ja tomu tak rikam ale ne protoze se to tak menuje, je to moje prezdivka tohohle typu piva
    ono rejpalove by mohli namitnou ze to neni pivo a ja bych se jim jenom smal
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: podle mne urcite, protoze to bude jina technologie, co jsem to ochutna, tak i mne to chutnalo a to je co rict ;), kazdopadne nema to tu silenou psenicnou pachut
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: rejpalove by rekli, ze to neni bile pivo :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dalsi bile pivo, oh, buh me vyslysel :)))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: neslo mi ani tak o to, kde se toci, ale spis co to je zac. Pac jsem nic nenasel ani na webu Svijan. Zajima me jak se to bude lisit od nachodske psenky. Ted, kdyz oba pivovary spadaji pod jednoho majitele.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: urcite pod palmovkou U Rokytky
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Vi nekdo neco o tom svijanskym weizenu? Na PI uz jsem cetl dva prispevky, ze bude nekde na cepu.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: zomg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam