• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: No podle podrážděnejch reakcí od "radnice" to vypadá na dalšího Vaňka (Pivní galerie) - bude to mít malej okruh štamgastů a ostatní o tom ostentativně nebudou mluvit ani psát...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    prijde mi hodne vtipna cela ta saskarna na pivnich serverech :)
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4057-U-Radnice-Suvinky-Gunara/index.htm
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR:
    CORWEX: ...i ja tam byl, bydlim za rohem a zadne uvadene obskurni zmeny si nevsiml...jako vzdy divni hoste,super zenska vycepni a obstojny Konrad...
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    KACIR: Dneska jsem seděl, změna nulová: Bizarní hosté, běžící televize i všechno ostatní při starém, ani toho nového názvu jsem si nikde nevšiml.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Danska knihovna a panely s edukativni vystavkou o pivu. A hned na prvnim zminovali ceske. Plzen...pekny...bohuzel ilustracni foto bylo Budvaru
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: ja bydlim asi pul kilaku ani ne, ale nechce se mi tam ani za nic
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Od 1.listopadu nastala změna - z Restaurace U Šůvinky (neboli U radnice) se stal GUNAR BEER PUB, stránky asi zůstávají http://www.svet-piva.com, zaměření na pivní rozmanitost snad také, půjdete-li někdo kolem, zjistěte realitu...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    U Sadu tentokrááte strakonický polotmavý Klostermann, lahůůdka!!!!;-)
    BOTA01
    BOTA01 --- ---

    Tohle mam v praci na lednici s nealkem;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MOUNTBATTEN: no vidis

    ja vcera byl u sadu a moc mi tam zachutnal polotmavej klostrman, maj tam ted aktualne v ramci pivni turistiky od stolu jeste lobkovice, ale ten mi zas tak nejel
    nicmene ve finale sem si udelal rezany pivo z psenicnyho primatora a polotmavyho klostrmana, to mi chutnalo nejvic :) ale rano sem mel peknou kocku to vam teda povim, kdyz sem pil jen pivo, tak mi to je divny, bud to bylo to michani a nebo jich zkratka bylo moc, protoze pod trinacku sem samozrejme nesel a to se nascita rychle
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Zajímavé, až budu mít víc času, přidám na nástěnku - třeba ještě rozšíří, ale už teď bych si vybral... :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    na husitksy dole je nejaka hospa, zizkovska merenda se menuje, tak tam taky tocej docela specialitky. merenda.cz
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PIPLA: muj tchan ma co potrebujes www.maroservis.cz
    ted rozsiruje docela nabidku piva, takze ma nejen klasiku ale i nejake zajimavosti.
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    nedavno se tady řešil jihlavský ježek.. dneska jsem narazil na 14° tady
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: Má sudy v chladícím boxu, takže bych se tolik nebál. Každopádně to asi dneska půjdu otestovat...
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    INTEGER: jj, myslela jsem přesně to, které neseženeš někde na webu pivnipohotovost apod. Prostě tento pivovárek vaří dobrý pivo a sud tam jde sehnat... ale vůbec v tom nemám přehled, tak ani nevím, jestli je to možné, ale zkusím ty návrhy od Kacir. dík.
    KACIR
    KACIR --- ---
    DEMONOFANARCHY: Jo, před chvílí jsem to čet na pivním infu. to jsem zvědavej, jak moc tam bude Hanz bojovat s neroztočeným pivem, protože 16 píp je dost...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Nekomerčně - jako bez živnosťáku? Zkus projet adresář minipivovarů a obvolat si to, Chýně asi nebude mít problém, Bernarda ti prodaj Na Jarově 2 - Bernard Expres, ale zkusit můžeš i hospodu Zlý časy, jestli ti Hanz nepřenechá nějakej zachlazenej sud, třeba Tambora. To, že ne každá pípa sedí na každej sud určitě víš...
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    asi jsem blbej, ale co je to nekomercni pivo? Ja mel za to, ze vsichni to vari mimo jine i pro zisk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam