• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    DOST BYLO PIVA! Zrušme pivo, vyrábějme sladové víno nezatížené spotřební daní! http://www.pivnidenik.cz/clanek/4059-Dost-bylo-piva/index.htm
    ENPE
    ENPE --- ---
    Já nevim, ale chodím k radnici docela rád. Piva tam maj dobrý a s obsluhou (ať už chlap nebo ženská) sem nikdy problém neměl. Byla by škoda, kdyby to tam skončilo.
    MXL
    MXL --- ---
    ...souhlasim s tim, ze je U radnice dost divna atmosfera,nicmene osobne chodim do hospody kvuli pivu, ktere jsem si tam pokazde uzil a ostatni nejasnosti vyresila dobra spolecnost, se kterou jsem prisel :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Matušku maj v Chýši v Čimicích, to mám nejbližší slušnej podnik, ale stejně nemám čas tam zajít nějakej kousek smlsnout :-( No a u Šůvinky se nám tehdy posedělo dobře nad dobrými pivy, nic víc, nic míň.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me se tam tak nelibilo ze by me tam uz nikdo nedostal, jo kvasnicovej matuska to se jen tak nepije, ale putika nahovno, zadna atmosfera
    tady to taky nekdo porad vychvaloval ale ja proste nechapu proc, je to tam studeny
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Vanek mi nic nerika..
    jinak primo spamator Suvinka me take trosku prisel otravnej (hlavne na PI a BB), ale nikdy jsem na nej verejne nenadaval, zvlast kdyz jsem v jeho hospode nebyl..
    nicmene tu navstevu uz mam za sebou, podnik me nijak vyrazne neohromil, ale ani nezklamal.. nicmene jsem si v Praze oblibil jina mista a nejspis uz k Radnici nepujdu, at se to jmenuje jakkoli..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: No podle podrážděnejch reakcí od "radnice" to vypadá na dalšího Vaňka (Pivní galerie) - bude to mít malej okruh štamgastů a ostatní o tom ostentativně nebudou mluvit ani psát...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    prijde mi hodne vtipna cela ta saskarna na pivnich serverech :)
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4057-U-Radnice-Suvinky-Gunara/index.htm
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR:
    CORWEX: ...i ja tam byl, bydlim za rohem a zadne uvadene obskurni zmeny si nevsiml...jako vzdy divni hoste,super zenska vycepni a obstojny Konrad...
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    KACIR: Dneska jsem seděl, změna nulová: Bizarní hosté, běžící televize i všechno ostatní při starém, ani toho nového názvu jsem si nikde nevšiml.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Danska knihovna a panely s edukativni vystavkou o pivu. A hned na prvnim zminovali ceske. Plzen...pekny...bohuzel ilustracni foto bylo Budvaru
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: ja bydlim asi pul kilaku ani ne, ale nechce se mi tam ani za nic
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Od 1.listopadu nastala změna - z Restaurace U Šůvinky (neboli U radnice) se stal GUNAR BEER PUB, stránky asi zůstávají http://www.svet-piva.com, zaměření na pivní rozmanitost snad také, půjdete-li někdo kolem, zjistěte realitu...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    U Sadu tentokrááte strakonický polotmavý Klostermann, lahůůdka!!!!;-)
    BOTA01
    BOTA01 --- ---

    Tohle mam v praci na lednici s nealkem;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MOUNTBATTEN: no vidis

    ja vcera byl u sadu a moc mi tam zachutnal polotmavej klostrman, maj tam ted aktualne v ramci pivni turistiky od stolu jeste lobkovice, ale ten mi zas tak nejel
    nicmene ve finale sem si udelal rezany pivo z psenicnyho primatora a polotmavyho klostrmana, to mi chutnalo nejvic :) ale rano sem mel peknou kocku to vam teda povim, kdyz sem pil jen pivo, tak mi to je divny, bud to bylo to michani a nebo jich zkratka bylo moc, protoze pod trinacku sem samozrejme nesel a to se nascita rychle
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Zajímavé, až budu mít víc času, přidám na nástěnku - třeba ještě rozšíří, ale už teď bych si vybral... :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    na husitksy dole je nejaka hospa, zizkovska merenda se menuje, tak tam taky tocej docela specialitky. merenda.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam