• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: ...muze to tema trubkama byt, protoze nemyslim, ze by u weizenu nemeli dobrou vytoc...no holt kazdymu psenka nekvete :))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: ja zprvu taky psenku moc nemusel, byl jsem takovej ceskej lezakovej konzervativec.. ono navic v te dobe ani moc psenek u nas nebylo.. ale ty casy jsou davno pryc :) nastesti..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mozna by stacilo casteji cistit trubky :)

    vcera pronesla moje draha (sedeli sme u sadu), ze kdyz si uvedomi jak je ten weizen dobrej a vidi ty lidi ze pijou treba gambac, tak ma chut jim rict at to vyzkousej
    tak sem ji na to rek, ze ne kazdej ma rad tenhle typ piva a co ja vim tak si hodne lidi mysli ze to je limonada a ne pivo a kdyz se toho napijou tak akorat delaj obliceje, takze to fakt nema cenu, kazdej ma svoji chut
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: ...no ono taky zalezi na nature cloveka...nekomu prazdna a ticha hospa nevadi,mozna to i uvita, jiny radsi zivejsi atmosferu i pristup...ja mam rad oboji a jenom naposled k Radnici reknu, ze jsem tam byl sam,se slecnou,s rodicema,s kamosema, na jidle i na pivku a nikdy me to nijak nesralo...Samozrejme U sadu je to uplne neco jineho...v podstate jsem v te hospode vyrostl, ma svuj nezamenitelny genius loci, s pivem to slo hodne nahoru...pro mne porad jednicka, i kdyz rad zajdu i jinam...btw. ten Bernard potesi, ale Primator tam jasne vede...nekdy mam ale pocit, ze je jakysi vodovy, nebo spis mdle chuti a jindy ma krasne plnou "bananovou" chut...nevim, jak to delaj kluci usaty...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    heroldova psenka neni nic moc
    ale ja to mam podobne, vcera u sadu sem si dal toho tydeniho pivniho turistu, tentokrat meli bernarda, ale weizen byl mnohem lepsi, tak sem zase pil weizen
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Vyborne se pije u prince Miroslava.

    Jen nevim,proc mne dneska tak hrozne boli hlava? Asi tech weizenu bylo hodne:-)))))
    (jen si dycky rikam,ze si dam vic druhu,ale jak zacnu weizenem,uz nejsem schopna prejit. Ale myslim,ze tam maji i heroldovu psenku,to sem fakt blbka,ze aspon na tu sem v prubehu nepresla)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: ja tam sel s damou a tudis sme tam nejak zamrzli tou atmosferou neatmosferou, mnohem lepsi to je u sadu

    treba na bulovce to nemuzu jednoznacne rict, protoze kdyz sme tam takto prisli opet my dva, tak tam bylo narvano k prasknuti a nebylo pomalu kam sednout, jen moje lacnost po nove chuti nam zabranila odejit, pak tam nejaka lepa deva predvadela stryptyz, zrejme oslava narozenin nebo co, tak to bylo nakonec docela ftipny ale nevim jeslti to je bezna atmosfera tam
    u bansethu je to zas taky takovy divny, v ty hospode nam nechteli dat pivo z pivovaru a primo v pivovaru to je takovy studeny
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: To je nádherný! Totální kravina přesně v duchu EU. Ani bych se nedivil, kdyby to prošlo.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    tak, po ceste z hokny jsem se stavil na jednu Vyskovskou 12° a rozhod jsem se, ze zajdu jeste na jedno.. ale opacnym smerem, ceka me tam nejspis Varnsdorf Ken Scotish Ale 12°
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ENPE: ono urcite neni na miste mluvit o konci hospody.. jen nechapu, co se to kolem ni toci, vyvesni stit stale hlasa U radnice, ale byla to uz Suvinka, ted Gunar.. podivne psani ruznych "individuii" hajicich tuto hospodu na pivnich serverech radeji nekomentovat..
    KACIR
    KACIR --- ---
    DOST BYLO PIVA! Zrušme pivo, vyrábějme sladové víno nezatížené spotřební daní! http://www.pivnidenik.cz/clanek/4059-Dost-bylo-piva/index.htm
    ENPE
    ENPE --- ---
    Já nevim, ale chodím k radnici docela rád. Piva tam maj dobrý a s obsluhou (ať už chlap nebo ženská) sem nikdy problém neměl. Byla by škoda, kdyby to tam skončilo.
    MXL
    MXL --- ---
    ...souhlasim s tim, ze je U radnice dost divna atmosfera,nicmene osobne chodim do hospody kvuli pivu, ktere jsem si tam pokazde uzil a ostatni nejasnosti vyresila dobra spolecnost, se kterou jsem prisel :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Matušku maj v Chýši v Čimicích, to mám nejbližší slušnej podnik, ale stejně nemám čas tam zajít nějakej kousek smlsnout :-( No a u Šůvinky se nám tehdy posedělo dobře nad dobrými pivy, nic víc, nic míň.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me se tam tak nelibilo ze by me tam uz nikdo nedostal, jo kvasnicovej matuska to se jen tak nepije, ale putika nahovno, zadna atmosfera
    tady to taky nekdo porad vychvaloval ale ja proste nechapu proc, je to tam studeny
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Vanek mi nic nerika..
    jinak primo spamator Suvinka me take trosku prisel otravnej (hlavne na PI a BB), ale nikdy jsem na nej verejne nenadaval, zvlast kdyz jsem v jeho hospode nebyl..
    nicmene tu navstevu uz mam za sebou, podnik me nijak vyrazne neohromil, ale ani nezklamal.. nicmene jsem si v Praze oblibil jina mista a nejspis uz k Radnici nepujdu, at se to jmenuje jakkoli..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: No podle podrážděnejch reakcí od "radnice" to vypadá na dalšího Vaňka (Pivní galerie) - bude to mít malej okruh štamgastů a ostatní o tom ostentativně nebudou mluvit ani psát...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    prijde mi hodne vtipna cela ta saskarna na pivnich serverech :)
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4057-U-Radnice-Suvinky-Gunara/index.htm
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR:
    CORWEX: ...i ja tam byl, bydlim za rohem a zadne uvadene obskurni zmeny si nevsiml...jako vzdy divni hoste,super zenska vycepni a obstojny Konrad...
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    KACIR: Dneska jsem seděl, změna nulová: Bizarní hosté, běžící televize i všechno ostatní při starém, ani toho nového názvu jsem si nikde nevšiml.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Danska knihovna a panely s edukativni vystavkou o pivu. A hned na prvnim zminovali ceske. Plzen...pekny...bohuzel ilustracni foto bylo Budvaru
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: ja bydlim asi pul kilaku ani ne, ale nechce se mi tam ani za nic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam