• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Staropramen ať zdraží o dvacku a nechá mě to chladným, ale bohužel nám to Janota zvednul kompletně. Průšvih ale není to, že já dám o jednu nebo dvě kačky za pivo víc, ten je v tom, že pivovary maj s vydřidušskejma řetězcema nasmlouvaný ceny a ty jim nedovolej zdražit a malý pivovary (např. Nymburk) budou to zvýšení daně platit ze svýho a není jistý, že to přežijou...
    FESTER
    FESTER --- ---
    X_RATED_IDIOT: nejsi sam :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já vim, ale už sem se smířil s tim, že mám drahej koníček :((
    FESTER
    FESTER --- ---
    X_RATED_IDIOT: jiste... napred staropramen a pak jak lavina ostatni... ekonomika je pro vsechny stejna...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    staropramen mě netrápí
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: střídám :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Skalák je dobrej nejen na podlití, ale i na zapití, jinak souhlas :-)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zatím vyhrává kombinace uzená žebra v troubě, podlitá polotmavým skalákem a svijany máz :))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: svijansky rytir mohu taky doporucit, to je jedno z mych velmi oblibenych piv
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Teď mám otevřenej kartón 7 speciálů od KGB, totiž KBG, Comenius od Janáčka poměrně příjemnej, na chuť dost silnej, Telčskej Zachariáš z Ježka tak nějak nezajímavej, obě sladší piva, talže dneska vítězí desítka Klášter, která chutnala příjemně, tak nějak akorát :-)
    Za poslední dobu můžu doporučit Svijany, hlavně Rytíře (mňamózně hořký ležák) a Herolda - cokoli z jejich nabídky...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: klaster 12, moc dobry pivo, za par korun v hodne supermarketech, chutna klasicky jak pivo tohohle typu ma chutnat, prijde mi plzenstejsi nez plzen.
    s primatorem souhlasim, ale to je jina sorta
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no stout mě moc nevzal, spíš že tohle moc nemusim a weizen je sice dobrej (od purkmistra je ale lepší), ale basu weizenu si nedám, měl bych pozejtří cukrovku :)), březňák 14 je dobrej tip a asi ho v liblicích budou mít, ale je to 14°...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Svijany 11° mi taky chutnaj (ale 12° teda nic moc), pak tu mám Březňáka 14° a ten je taky super. Od Primátora stout můžu taky doporučit, jiný jsem bohužel neměl, těžko se to u nás shání.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: primator weizenbier. i jejich stout mi chutnal
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Co teď kdo pijete/dopručujete z láhvových piv? zatim tu mám rohozec polotmavý a svijany máz, ale budu muset zajet do liblic ještě pro nějakou basu a minule jsem si tam nestihl pořádně vybrat
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    bych se nejakou cenou neohanel, staci se podivat kolik cen ma nejhorsi pivo na v cechach
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tak jsme si ke štědrovečerní večeři dopřáli světlý Kahan 12° a supr. Tedy, v porovnání s jakýmkoliv jiným nefiltrovaným pivem z minipivovaru neni nijak výjimečný, ale je to nejlepší, co se v Mostě dá koupit a věřím, že točený bude ještě lepší. Trochu mě zarazilo že velice málo pění (přestože to jsou jsou jejich pet lahve s etiketou, tudíž zapečetěné), ale barvu má hezkou, trochu temnější, asi jako Březňák 14° a chutná taky dobře, má takovou jemně kouřovou příchuť. Nemůžu se dočkat až se do tý pivovarský hospody konečně dostanu:)).
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ja osobne mam Policku hodne rad.. o problemech jsem cetl predevsim v souvislosti s lahvovym pivem, ale osobne jsem vyraznej problem nikdy nezaznamenal.. nedavno jsem mel toceneho Zavise 12, a byl jsem moc spokojen.. jinak Otakara 11 mam rovnez hodne rad, takze se celkem divim, ze je nekde vyhlaseno jako "hnusny/podradny pivo"
    za posledni rok mam vypito celkem 24 kousku z Policky a rozhodne muzu za sebe rict, ze mi to pivo moc chutna
    jedine, co me na Policce stve je to, ze se da celkem spatne sehnat lahvova v Brne..
    HASSA
    HASSA --- ---
    X_RATED_IDIOT: jo to bych pochopil..prece nebudou varit jen hnusny pivo (: urcite (teda aspon v to doufam) taky varej nakej special kerej se da pit..ale nemel sem tu cest ho ochutnat (:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam