• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLEVAJZZ: Březňák 14°, Kahan 12° a Svijany 12°, výběr musí být :))

    X_RATED_IDIOT: +1, po jednom loku jsem si běžel vyplachovat pusu. Ale jantar taky můžu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: já trapně birel, dělal sem tágo příbuznejm a pak nějakej Náchod, polotmavou 13 mám dojem
    KACIR
    KACIR --- ---
    BLEVAJZZ: Jasně! Já měl Rychtáře 15° z tý sady 7 speciálů z KGB :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    co udělat takovou malou anketku kdo co měl za pivo na na štědrovečerním stole?? :-)))
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    KACIR: No to jo, ale za zvyseni dane na alkohol muze stat a v dusledku toho dochazi k zdrazeni piva jako takovyho, coz, jak uz si psal, muze vest k likvidovani mensich pivovaru...
    KACIR
    KACIR --- ---
    GHOSTDOGG: Ne, třeba Nymburk pivo fakt umí, ale kdyby nevařil druhojakostní pivo pro Alberta, tak už dávno zavřel, protože polovina pivního národa pije nejlevnější patoky a druhá ty patoky, který maj drsnou reklamu, nás pár, který chcem hlavně kvalitní pivo, to nevytrhne :-(
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    KACIR: Aneb podekujme statu za ty splasky?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Staropramen ať zdraží o dvacku a nechá mě to chladným, ale bohužel nám to Janota zvednul kompletně. Průšvih ale není to, že já dám o jednu nebo dvě kačky za pivo víc, ten je v tom, že pivovary maj s vydřidušskejma řetězcema nasmlouvaný ceny a ty jim nedovolej zdražit a malý pivovary (např. Nymburk) budou to zvýšení daně platit ze svýho a není jistý, že to přežijou...
    FESTER
    FESTER --- ---
    X_RATED_IDIOT: nejsi sam :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já vim, ale už sem se smířil s tim, že mám drahej koníček :((
    FESTER
    FESTER --- ---
    X_RATED_IDIOT: jiste... napred staropramen a pak jak lavina ostatni... ekonomika je pro vsechny stejna...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    staropramen mě netrápí
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: střídám :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Skalák je dobrej nejen na podlití, ale i na zapití, jinak souhlas :-)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zatím vyhrává kombinace uzená žebra v troubě, podlitá polotmavým skalákem a svijany máz :))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: svijansky rytir mohu taky doporucit, to je jedno z mych velmi oblibenych piv
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Teď mám otevřenej kartón 7 speciálů od KGB, totiž KBG, Comenius od Janáčka poměrně příjemnej, na chuť dost silnej, Telčskej Zachariáš z Ježka tak nějak nezajímavej, obě sladší piva, talže dneska vítězí desítka Klášter, která chutnala příjemně, tak nějak akorát :-)
    Za poslední dobu můžu doporučit Svijany, hlavně Rytíře (mňamózně hořký ležák) a Herolda - cokoli z jejich nabídky...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: klaster 12, moc dobry pivo, za par korun v hodne supermarketech, chutna klasicky jak pivo tohohle typu ma chutnat, prijde mi plzenstejsi nez plzen.
    s primatorem souhlasim, ale to je jina sorta
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no stout mě moc nevzal, spíš že tohle moc nemusim a weizen je sice dobrej (od purkmistra je ale lepší), ale basu weizenu si nedám, měl bych pozejtří cukrovku :)), březňák 14 je dobrej tip a asi ho v liblicích budou mít, ale je to 14°...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Svijany 11° mi taky chutnaj (ale 12° teda nic moc), pak tu mám Březňáka 14° a ten je taky super. Od Primátora stout můžu taky doporučit, jiný jsem bohužel neměl, těžko se to u nás shání.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: primator weizenbier. i jejich stout mi chutnal
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Co teď kdo pijete/dopručujete z láhvových piv? zatim tu mám rohozec polotmavý a svijany máz, ale budu muset zajet do liblic ještě pro nějakou basu a minule jsem si tam nestihl pořádně vybrat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam