• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nojo i ta etiketa odradí, ale zase sem si řikal, ten pernštejn zkusim, chyba
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: teda dat si neco takovyho z talhle pochybnym jmenem, to teda chce odvahu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska jsem zakoupil ozzobír 11, vlastně jen proto, že jsem chtěl zkusit neco z pernštejna když už to maj v bille, no vřele nedoporučuju, táhne z toho chemka, pěna spadla hned a chuťově je to hodně vodový
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Ani mi nemluv...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ENPE: A jo, vidíš... :-(
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ENPE: jo voni uz skoncili, ja mel posledni info pred mesicem, no tak to bude IMO spis to brezno, az pak K
    ENPE
    ENPE --- ---
    HERRICH: V Lounech už se taky nic nevaří, pokud se nepletu. Takže buďto krušovice, nebo krásné březno...
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Mohlo by to chutnat jako Krušovice, to by bylo ještě horší...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    HERRICH: To zní děsivě...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Dačickýho točili leta v jednom pajzlu v kostelci n.č.l. na náměstí, co dačickýho přestěhovali, najednou tam točej zlatopramen, žeby nějaká strategie?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    RURYRY: vzhledem k tomu, ze se t ovari v lounech, tak chutna jako louny
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    Nevíte někdo, jestli a jak se změnil Dačický po přestěhování?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: zni to desive :) ale i ty bittery jsou teple, temer bez peny a cepovane pomoci pumpy.. nicmene jsem si na vsech paradne pochutnal, zatimco vsichni vedle pili gynesy, fostry apod.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: no, kdyz jsem byl v Anglii behem jednoho vikendu, tak jsem narazil predevsim na Bittery.. takze pravy mild jsem nepil
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Ano, je to o hodně lepší, než jak s pivovarama nakládá Hajzlneken .-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jojo, jezka a lobkowicze (tedy demona). sem si vybral na toceni na jedny akcicce co poradame, uz sem mel dost tech sracek, tak sem rekl ze tam privezu vlastni pivo, tak sem zvedavej jak zvladnu sichtu za barem
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Mám pocit, že Ježka dost pozvedli. Býval "vyhlášenej", ale teď jsem slyšel samou chválu.
    Lobkowicz mi taky šmakuje.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hm, KGB nějak podivně kynou, nemám z nich úplně radost, když tak sleduju jejich vývoj...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    RURYRY: jojo..
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: K Brewery?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam