• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak vetsi pivovary tu nenajdes. To pak uz jedine chodovar.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    problem je ze nevim kolik bude potreba sudu, takze potrebuju vzit treba pet a pak si prijet pro dalsi a pak treba jeste kdyz bude potreba
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vozka: bohuzel si nemuzu dovolit platit za sud 2500 kc, sem pocital spis s cenou nekde kolem tisice, budu taky potrebovat mozna az 15 sudu a to se u tehlech malejch rovna nahlasit dopredu. Takze spis hledam nejaky vetsi ale dobry pivovar
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak to asi doporucuju toho Permona. Maj tam celkem vyber stupnovitosti piv a celkem dobre a pitelne. Chysske moc nemusim teda. Z chyskych mi chutna akorat jejich polotmavy lezak, ale polotmave pivo na akci asi neni moc dobrej napad.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ANDY_WARHOL: Chtěl jsem napsat že z Chýše světlou desítku nedoporučuju (takhle - lepší než 95% dostupnejch piv, ale v minipivovarech si vybereš i líp) a koukám že už jí ani nemaj. Tak z těch tří co tam maj můžu říct, že všechny tři mi přišly naprosto super.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak chyse draha :(
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak na chysi sem kontakt nasel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jeste je tam chyse kousek jak koukam
    ale abych upresnil co hledam, chci pivovar, kam si muzu i o vikendu dojet pro par sudu, abych to nemusel tahat z prahy, budeme tam mit akci blizko a potrebuju nekam prubezne dojizdet pro zasoby a nebylo to daleko. u ty chyse sem nenasel zadnej kontakt kam si zavolat a doptat se jestli je toto mozne
    pivo by melo byt 10 az 11, dobre ale ne moc drahe a pitelne ve velkem mnozstvi, aby si clovek nedal 4 a nemusel si jit lehnout ...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Hastrman Velky Rybnik, Permon Lomnice, Pivovar Loket, nehlede k tomu, ze pomalu obnovuji Karlovarskeho Karla. Nedoporucuju Velichovskeho Formana.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nevite nekdo o nejakem dobrem pivovaru v okoli karlovych varu, touzim a pod ?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: takze k tem weizenum..
    Honza Kočka, 20.05.2010 13:33 : pivo bude lahvove, ceny se budou lisit...

    tak se tam asi otocim, nakoupim zopar vzorku a skoncim v ZC :/
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    nevim jestli to tady už neproběhlo, na Letný má typek pivní galerii a má tam skoro 200 piv s celýho světa. od každyho ma tak šest kusu, ale stačí to...
    http://www.pivkoland.com/
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Tak snad mi brzo odpovi primo on. Jsem na to zvedav. Ale prinejhorsim skoncim ve Zlych casech (aspon by pro me vice platilo to oznaceni "krizovej plan") :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Já tam ještě nebyl a bohužel Kočkovy informace jsou jaký jsou a na ofiko stránkách je to ještě horší...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: ja si prave koupil listek na bus, takze se tam na 90% objevim..

    Nemas poneti, zda budou tocene i lahvove? z clanku na SP jsem to moc nepochopil.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Nástěnka aktualizována, další podněty vítány..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Zvažuju... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Nechysta se nekdo v sobotu do Letnan na Weizeny?
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Jo, Bigg poinformoval, já se k tý nástěnce ještě nedostal, ale dík za připomenutí. Potěšilo mě, že se opičej po Moritzovi a maj ten prostor nekuřáckej...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Kdo nezaregistroval, tak Svatovaclavsky pivovar v Olomouci zacal opet varit. Snad se brzy najde cas zajet na ochutnavku. Rovnez je mozne provest aktualizaci nastenky ;)

    http://pivni.info/minipivovary/753-vasek-je-zpet.html
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RURYRY: byl sem nekde v centru, v takovejch malejch ulickach, ono to tam neni moc velky, tak jako brno, mam pocit.
    ale kde to presne bylo a jak se to tam menovalo, to uz fakt nevim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam