• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    11 dobra, desitku bych asi stejne nekupoval

    hele zkusim je oslovit, treba by mi to tam i privezli, neni to daleko a treba se budou chtit ukazat, uvidime, diky za tip
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: S varkama je to vpohode, nikdy jsem nemel zadnou spatnou. Jen bych nejspis nebral desitku, ktere obecne chodovar moc nevari a vzal radsi jeji vlajkovou lod jedenactku.. ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VOZKA: myslis vyzkouset konkretni varku ? no to bude asi problem...
    nejsem zrovna nikde pobliz a pivo sem si chtel proste vozit na tu akci az tam budu
    muzu ochutnat chodovar vseobecne pokud se v praze nekde toci :( ale ani to nevim kde.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    dnes jsem musel nedopit regent 14ku "prezident". nevim presne co, ale neco se mi z ni vracelo tak, ze to dal neslo. ani 12ka regent nebyla nic moc. jeste tu mam cerne, snad jim spravi reputaci. mrzi me to, protoze v treboni v pivovaru jsem si vzdy rad daval kvasnicove a to bylo dobre, ty lahvace mi opravdu nesedly
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    KACIR:
    ANDY_WARHOL: Chodovar určitě nejdřív ozkoušej, pil jsem od nich jak výborný pivo, tak naprosto katastrofální pokaženej patok (obecně slyšim spíš chválu. Ale ta moje desítka byla fakt nejmíň pivní pivo jaký jsem kdy pil.)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Chodovar je dobrej, toho bych se asi nebál...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ad lahvova piva: byl jsem na vypichu v kauflandu a maji tam v lahvi herolda, zatec, takrka komplet sortiment svijan a primatora. primo v prizemi.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DOOMBRINGER: diky moc za tipy, nejak si uz poradim :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak vetsi pivovary tu nenajdes. To pak uz jedine chodovar.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    problem je ze nevim kolik bude potreba sudu, takze potrebuju vzit treba pet a pak si prijet pro dalsi a pak treba jeste kdyz bude potreba
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vozka: bohuzel si nemuzu dovolit platit za sud 2500 kc, sem pocital spis s cenou nekde kolem tisice, budu taky potrebovat mozna az 15 sudu a to se u tehlech malejch rovna nahlasit dopredu. Takze spis hledam nejaky vetsi ale dobry pivovar
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak to asi doporucuju toho Permona. Maj tam celkem vyber stupnovitosti piv a celkem dobre a pitelne. Chysske moc nemusim teda. Z chyskych mi chutna akorat jejich polotmavy lezak, ale polotmave pivo na akci asi neni moc dobrej napad.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ANDY_WARHOL: Chtěl jsem napsat že z Chýše světlou desítku nedoporučuju (takhle - lepší než 95% dostupnejch piv, ale v minipivovarech si vybereš i líp) a koukám že už jí ani nemaj. Tak z těch tří co tam maj můžu říct, že všechny tři mi přišly naprosto super.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak chyse draha :(
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak na chysi sem kontakt nasel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jeste je tam chyse kousek jak koukam
    ale abych upresnil co hledam, chci pivovar, kam si muzu i o vikendu dojet pro par sudu, abych to nemusel tahat z prahy, budeme tam mit akci blizko a potrebuju nekam prubezne dojizdet pro zasoby a nebylo to daleko. u ty chyse sem nenasel zadnej kontakt kam si zavolat a doptat se jestli je toto mozne
    pivo by melo byt 10 az 11, dobre ale ne moc drahe a pitelne ve velkem mnozstvi, aby si clovek nedal 4 a nemusel si jit lehnout ...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Hastrman Velky Rybnik, Permon Lomnice, Pivovar Loket, nehlede k tomu, ze pomalu obnovuji Karlovarskeho Karla. Nedoporucuju Velichovskeho Formana.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nevite nekdo o nejakem dobrem pivovaru v okoli karlovych varu, touzim a pod ?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: takze k tem weizenum..
    Honza Kočka, 20.05.2010 13:33 : pivo bude lahvove, ceny se budou lisit...

    tak se tam asi otocim, nakoupim zopar vzorku a skoncim v ZC :/
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    nevim jestli to tady už neproběhlo, na Letný má typek pivní galerii a má tam skoro 200 piv s celýho světa. od každyho ma tak šest kusu, ale stačí to...
    http://www.pivkoland.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam