• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: no pokud se něco menuje hotel victor... ale chýně je fakt super, občas když jedu do rudný pro díly, zastavim se tam pro PET za 60,- akorát dle znalejch je lepší nechodit do tý restaurace ale do nálevny, je levnější a prej i líp vařej (vchod z parkoviště), já byl zatim jen v pivovarský restauraci a ta opravdu nevyjde levně (vchod za rohem od parkoviště)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    RURYRY: MXL: Jo, je to ona - hned vedle tunelu a dokonce se stále jmenuje U Slovanské lípy. Taky doporučuju - obsluha příjemná a pivko moc dobrý!

    http://www.pivovarkout.cz/kam.html
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: ..dokonce to vypada, ze si Rusove pronajali cast toho domu a pronajimaji tam krajanum zimmer frei...celkove mi to prijde jako dalsi pracka penez s tim, ze si Ivan vybral z lasky k pivu skvelou znacku a ma ji celkem dobre osetrenou, coz vlasne neni malo...navic za 75 se da poridit chynska petka, takze ok
    RURYRY: ...jeste jsem tam nebyl, ale mam pocit jestli to neni ta nad tunelem, byvala U slovanske lipy /opravte me nekdo, pokud je to jinak/
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak to ja mel stesti, byl jsem tam temer sam, obsazen jen jeden stul, vsechno ryzi cestina, vc. obsluhy. Byl to tusim takovej silnejsi chlapik a byl vic nez v pohode.

    DEMONOFANARCHY: vim, znam, byl jsem, rovnez jen jednou - behem me letni tury pivni Prahou.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: presne atmosfera tomu chybi, i kdyz tam lidi sou
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: ja tam zazil nejakou vykozenou selku (byla tak oblecena) z uk nebo ruskym prizvukem, ta byla celkem v pohode, ale vedle u stolu nejaci hlucni rusti turiste. to moc rad nemam
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    EXETRON: A kde je ta hospoda?
    MXL
    MXL --- ---
    V Chýňském dvoře jsme byli předevčírem. Desítka výborná a polotmavá dvanáctka jakbysmet. Na to, že hospodu vlastní Rusové i celkem slušně vypadá a kulajda v chlebové misce byla taky fajn. Nicméně dementní obsluha v podání nejspíš sjetýho pankáče příliš nepotěšila. Chtěl jsem totiž gulášovku. Takže pivko i jídlo super, ale atmosféra ještě zabitější než U Šůvinky...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Chýňskou hospodu na Žižkově neposoudím, tam jsem ještě nebyl, ale pivo v Chýni fakt uměj...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Myslis ten Pivovarsky dvur vedle Merendy? Me prisla celkem v pohode. Ale jak rikam, byl jsem tam jen na jedno pivo.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale ta hospoda je teda divna
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    EXETRON: No, mel jsem sice jen jednou, ale mohu potvrdit ze chutne a pitelne bylo fest :)
    EXETRON
    EXETRON --- ---
    Mohu se zeptat co říkáte na piva z Chýně?
    Minule jsem byl na Žižkově v té chýňské restauraci a ta kvasnicová deístka mě mila překvapila.
    Nevim proč, ale cejtili jsme všichni smetanovej nádech, poměrně hutná desítka, hodně poctivá, žádná voda. Určitě se tam rád vrátím.

    chutná?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DOOMBRINGER: to je blbost co rikas
    majitel krusovic zavrel hodne pivovaru a uz jenom za to by bylo dobry jej prestat jakoliv podporovat at odtahne pryc, to je muj nazor
    nemam tuhle firmu rad a neuvidi ode me ani kacku.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: To je imho stejnej pristup, kvuli kterymu vetsina lidi pije sracky typu Gambrinus. Akorat v opacnym gardu.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je to jako s landou, i kdyby se mi zacala jeho hudba libit, nikdy uz ji poslouchat nebudu, protoze me ten clovek znechutil
    i kdyby krusovice byly nejlepsim pivem na svete, pit to nebudu, neb me ta firma znechutila
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ENPE: koupim k ni i tu starou a zkusim to nejspis porovnat.. cet jsem vesmes pozitivni reakce, ale souhlasim s tebou - i kdyby chutnala o dost lepe, neznamena to, ze se do me lednice jeste nekdy probojuje..
    ENPE
    ENPE --- ---
    DEMONOFANARCHY:
    ABRAHAM: Už jsem měl tu čest ochutnat a oproti předchozí desítce je to o dost lepší pivo. Což ovšem ani náhodou neznamená, že bych si ho začal kupovat.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: taky uz mi lezi nejakou dobu v lednici.. jen ne a ne se k ni dokopat :) zvlaste, kdyz mi tam lezi i psenice z bavorska :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    udelame nejake pivni hody, tedy jestli se bude cim chlubit :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Závist... Taky bych se přimlouval za degustaci... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: tak parada! doufam, ze se pak podelis o svuj vytvor :) Vareni z koncetratu do zacatku je urcite lepsi (kor do bytu) a pokud svrchni, urcite bych taky zkusil psenku.
    Delsi dobu premyslim, ze se znamym uvarime taky jednu varku - ale klasicky. Snad se brzy najde cas a lednice, abychom to uskutecnili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam