• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no mě příde stela celkem bez chuti zatimco staropramen je hnusnej a rozdíl byl samozřejmě v ceně :))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: A je mezitim rozdil? Za predpokladu, ze Starac byl 12° :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera sem si musel v picerce k večeři vybrat staráč nebo stelu artrózu, vyhrála artróza, smutný
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: jo, čechy čechum :))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KINGFISHER: je to holt zamereny na cesky spotrebitele :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    co se týče tý ankety, tam si nevyberu nic, protože nic z toho v současný době nepiju :-) ... co že je teda spíš smutnej fakt :-) :-((
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: No projekt je to vskutku podivny, moc informaci jsem o tom nenasel. Ale pravdou je, ze s tim pivem (a za tu cenu) jsem byl nadmiru spokojen.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Jo to je pozůstatek podivného projektu Bohemia...

    A ten bar je v prostoru, kde kdysi bejvala zajímavá androš kalírna .-) Dík za tip! .-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: Kdysi jsem cetl, ze se to vari v Konradovi (i ty fotky na webu v sekci "Vyroba" tomu odpovidaji), ale kdyz jsem tam na jare byl, tak o tom zadna zminka nepadla. Na BB je napsano "vaří pivo v různých pivovarech". Takze asi tak.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Mam na mysli pivo Bohemia Classic. Nejak ale nevim kde a kdo to presne vari. Kdyz jsem byl v tom Baru v Libni, byla tam vsude vyzdoba bohemky, vcetne nekolika navstevniku v dresech. Proto si to vyslouzilo to moje oznaceni "bohemacka".

    DEMONOFANARCHY: Pokud se nepletu, patri to primo k ZČ.


    DEMONOFANARCHY: Jeste je i web http://www.dobrapiva.cz/ , ale maji v podstate to stejne.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Já jich nedávno měl taky pár, ale na účet jsem zas tak moc neviděl, tak mi to bylo jedno... :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Cože? Bohemka, Libeň a vlastní pivo??? Sem s podrobnostma...! :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Na Richtera se jeste chystam, byl jsem tam pouze jednou. Hodne se mi libi u Medvidku, ale je tam holt draho.
    Jeste me nadchla ta bohemacka knajpa v Libni - s vlastnim pivem za 18 kacek :)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: Jj, vaří se v protivíně, tak si dám Platana a Primátor (dokoupil jsem zbytky velikonočního ležáku).
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: jo, Premium se vari v Protivine, takze by se to dalo brat jako znacka Platan
    DEMONOFANARCHY: u nas je Hoegaarden k sehnani treba za 38, ale taky v 58 (Potrefena husa)
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Doplňovat do ankety bohužel nelze, ale Lobkowitz je tam omylem danej jen jako Vysoký Chlumec - ale vlastně ležák Lobkowitz vaří KGB snad v Platanu nebo kde...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: nešel by přidat Lobkowicz? v posledni dobe mám na něj asi největší štěstí...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Když volím hospodu já, géčku se vyhýbám obloukem, ale ještě větší fóbii mám ze smíchemky.
    Tramway levná není a v Zlých časech si ceny nevybavím... Ale mini - třeba Bulovka má ceny poměrně normální... (ale je to na můj vkus moc zahulená knajpa...)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: PETky ano ci ne, kupuji ci nekupuji, stacene ci kupovane.. hned dalsi namet na anketu..
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: hospod s Geckem je vsude dost a dost, ale kdyz chces, da se jim vyhnout. Ja vam naopak pivni nabidku v Praze zavidim a dvakrat do roka k vam zajedu abych si vse projel a ochutnal. Mini jsou ale dost drahe a denne se do nich proste chodit neda. A ceny v knajpach jako Casy nebo Tramwai ted z hlavy nevim.
    Problem s G-hospodama nastane, kdyz se jde na nejakou firemni akci, do ktere jsem se nestihl vlozit a vybrat hospodu podle piva. Nicmene kde maji G, maji casto i PU, coz jsem ochoten v malych davkach pit :)

    Btw: byli jste uz U dvou kocek a ve Stirine na Magneta?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam