• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no vida, já byl v merendě, výběr nic moc, černá hora kvasar, opat bitter, máz, ježek 10, opat medový, černá hora borůvky, rambousek (to nevim co, ale mělo to 6,5% takže nějaká střelba), na koutech jsem byl v sobotu v zahořanech, ta dvanáctka je fakt výtečná
    MXL
    MXL --- ---
    Vcerejsi navsteva U Slovanske lipy na Zizkove nadmiru potesila pivkem i prostredim. Ac typicka zizkovska trojka, atmosfera spis klubova, super obsluha, ale hlavne vynikajici pivecko z Koutu...obzvlast jsem ocenil bajecne horkou nefiltrovanou dvanactku...to nebylo pivo, ale lek :) Doporucuju vsem!!!
    FESTER
    FESTER --- ---
    WILDENBURY_SQ: imagination.. :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FESTER: fotky! :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    varim :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zátiší s broskvema :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Prave jsem se vratil z Pelhrimova a nemel byt by problem v tom, kdyz se ozves primo obchodakovi (resp. pivovaru). Treba obchodak pro Brno vozi vzdy basu primo konkretnimu cloveku - dohodnou si misto predani. Takze by teoreticky melo jit to same v Praze. Cena piva se v tom pripade pohybuje kolem 11 CZK.
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: a nebo si varit sam :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Klasickou technologií nejde vařit víc a víc, je potřeba nějak zvyšovat kapacitu nebo hledat nový technologie. Kdysi byl gambrinus poctivě vařený pivo, dneska ho ředěj ze sedmnáctky, u jinejch piv je to podobně. Většina spotřebitelů to nepozná, kupuje podle ceny, zvyku nebo reklamy a tak proč jim nepodstrčit patok?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FESTER: jasny.. :(
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    No tak o Hamsphire indian old pale ale with ginger, caramel and vinegar se tu nikdo asi nebavi, to bych radsi pil močůvku.. Vlastne si ani nestezuju, vsak tu stale je spousta kvalitnich piv z mensich pivovaru, ktere zatim nestacil nikdo sezrat..

    .. Jen se pidim po pricine zániku jednoho z mych oblibenych piv :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    WILDENBURY_SQ: company ktera koupi druhou pak nuti uzivat svoje technologie
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no pořád je to asi lepčí než kyselej staropramen vařenej pro anglofonní patokomilce
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FESTER: A z jakeho duvodu se meni technologie vareni piva pri vzajemnem "pozirani" pivovaru / podniku / korporaci?

    Po dlouhe dobe jsem jednu otevrel, jestli jako jsem opravdu jen nebyl moc zmlsany.. Furt ta sama sracka, citim tam pachut nevycistenych trubek z nonstopace 7. tridy.
    FESTER
    FESTER --- ---
    WILDENBURY_SQ: pochop ze plzen uz neni ceske pivo... a zacina shift na mezinarodni standart....
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jsem uz tak zmlsany, nebo mi prijde opravnene, ze lahvova plzen (kdysi me oblibene pivo pro svatecni prilezitost) nejde pit, jaky je to patok? Branik mi normalne chutna vic..
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jo, černej Klášter už je minulostí, a to bylo taky dobrý pivo. KGB sice pořád vařej opravdový pivo, ale zmíněnou heinekenizací se v podstatě netajej...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak dneska jsem si skočil pro basičku do speciálky a co jsem se nedozvěděl, chtěl sem rychtáře hejtman - polotmavej ležák a prej že mu dodavatel řikal, že už ho rychtář vařit nebude a že ani černý, že prej to budou vařit v černý hoře a že přesunou i něco jinýho, prostě se zdá, že KB svoje akvizice tak nějak heinekenizujou a to se tvářili tak uvědoměle
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nojo já vim, už sem na to koukal, ale nějak mě nenapadlo jim psát, ale asi to udělám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam