• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    AFRAM: A to pravděpodobně nebyl nikdy na návštěvě u Habsburků :)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    Narazil jsem na tenhle zajimavy citat - snad se sem bude hodit:-)))


    Benjamin Franklin: „Pivo je živým důkazem toho, že Bůh chce, abychom byli šťastni.“
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    X_RATED_IDIOT: kromě G, kterej je nadesignovej tak že pění dost na to, aby se nadmírák dost dobře natočit nedal :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Se zpožděním ad Tramway 11° - v Tramu už je asi dopita, (dva sudy nechal Bejček na golf v prvním zářijovém týdnu), ale včera jeden sud s exkluzivním svolením Bejčka narazil Hanz ve Zlejch časech a nutno ríct, že jest to VELKÁ ŇAMINA! Doporučuju okoštovat! Kdož nestihnete, vězte, že čas od času budou následovat další várky opět exkluzivně pro Tramway. A čím je to zajímavé? Je to Ale, velmi chutná hořká záležitost. Zde pivní list tohoto
    piva, ofocený ve Zlejch časech:
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    X_RATED_IDIOT: Potvrzuji, takovej tocenej Platánek u nas na vsi na chate za 10 Kč, to je nadmirak skoro za trest .. :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a to já zase mám tu zkušenost, jakmile je pivo hnusný a k nepití, i nadmírák se občas objeví :)
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    MXL: Michale neblbni nám hlavu, nadmíráky-kromě soukromejch kaleb- NEEXISTUJOU
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MXL: Zkušenosti s nadmírákama? Žádný! :D
    Ale čas od času si nechám dotočit...
    MXL
    MXL --- ---
    ...a jeste co me tam potesilo, byly poradny nadmiraky, coz jsem zazil i ted o vikendu v Jaromeri, kdy jsem ovsem popijel Primatora 12...ze by se zacalo blyskat na lepsi casy? Jaky mate kdo zkusenosti s nadmirakama? :))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no vida, já byl v merendě, výběr nic moc, černá hora kvasar, opat bitter, máz, ježek 10, opat medový, černá hora borůvky, rambousek (to nevim co, ale mělo to 6,5% takže nějaká střelba), na koutech jsem byl v sobotu v zahořanech, ta dvanáctka je fakt výtečná
    MXL
    MXL --- ---
    Vcerejsi navsteva U Slovanske lipy na Zizkove nadmiru potesila pivkem i prostredim. Ac typicka zizkovska trojka, atmosfera spis klubova, super obsluha, ale hlavne vynikajici pivecko z Koutu...obzvlast jsem ocenil bajecne horkou nefiltrovanou dvanactku...to nebylo pivo, ale lek :) Doporucuju vsem!!!
    FESTER
    FESTER --- ---
    WILDENBURY_SQ: imagination.. :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FESTER: fotky! :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    varim :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zátiší s broskvema :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Prave jsem se vratil z Pelhrimova a nemel byt by problem v tom, kdyz se ozves primo obchodakovi (resp. pivovaru). Treba obchodak pro Brno vozi vzdy basu primo konkretnimu cloveku - dohodnou si misto predani. Takze by teoreticky melo jit to same v Praze. Cena piva se v tom pripade pohybuje kolem 11 CZK.
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: a nebo si varit sam :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Klasickou technologií nejde vařit víc a víc, je potřeba nějak zvyšovat kapacitu nebo hledat nový technologie. Kdysi byl gambrinus poctivě vařený pivo, dneska ho ředěj ze sedmnáctky, u jinejch piv je to podobně. Většina spotřebitelů to nepozná, kupuje podle ceny, zvyku nebo reklamy a tak proč jim nepodstrčit patok?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FESTER: jasny.. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam