• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    přiznávám, i já jsem stál na stole a to už v půl osmý, ale nezpíval jsem ani antona aus tyrol :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    konečně!!! ceny pivka jdou v hospodách dolu... ale ty kupony jako wtf? platí jenom ve dvou hospodách a jedna z nich má minipivovar.. maj světlý, ale a stout.. asi dám pár těch jejich Rebelů.. už jsem dával: http://www.franciscanwellbrewery.com/



    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ted kdyz o tom premyslim, tak tam ten chleba byl i ted.
    A hodne se mi libil stojan u vchodu se seznamem pivovaru, vcetne mapky nadvori a jejich umisteni.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Loni tam myčka na sklo nebyla, zato bylo víc jídla, včetně krajíce chleba se sádlem. Mačický byl i loni špatnej :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Tak akce paradni, az na par drobnosti. Bylo tam hafo lidi, coz se samozrejme dalo cekat. Nicmene fronty temer zadne, mycka na sklo taky dostupna, nabidka piv luxusni. Akorat chybelo vic mist k sezeni. Cele jsem to odstal u stolku. A nejaka svine mi behem chcani primo na hajzlech ukradla sklo - takovou podpasovku jsem necekal. Jeste jsem postradal vic stanku s jidlem. V podstate tam byla k dostani jen klobasa, kdyz nepocitam jidlo primo v restauraci, ktera byla samozrejme zapraskana.
    Z 11 vypitych piv me nejvic oslovily sv. 12° Mutejovice a polotm. 14° z Berouna. Zklamal me weiss od Kozlicka, sv. 12° od Macickeho a celkem jsem cekal i neco vic od Kouhouta (i kdyz to byla 10,5°).
    KACIR
    KACIR --- ---
    První Pivní Tramway na Spořilově - tuto neděli dobrá kombinace piva a dobré muziky:
    [ ROAF VELVET UNDERGROUND / festivalfestival / 19.9.2009 / CR - Praha - Praha 4, smyčka tramvaje č. 11 ]
    KACIR
    KACIR --- ---
    Slunce ve skle - loni výborná akce, letos jsem bohužel v práci, ale stejně jsem tak nastydlej, že bych nerozeznal weiss od stoutu... :-(

    Ad Beer museum - díky za varování, nemá smysl testovat...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MILHAUZ: v té petce je to v pohodě.. má to 14 dní lhůůtu:-) ale točené je točené.. spíš zítra přijeď...kvasnicový ležáček přímo z ležáckých tanků.. to je o něčem jiném:-)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    BLEVAJZZ: 1,5L to myslis v petce nebo v nejakem oficialnim baleni? ja bych rad ochutnal, pokud to dokazes dovezt jakz takz cerstve
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RURYRY: tu 15 zatím ne.. je to novinka ale můžeme se domluit a přivezu ti z krámu 1,5L za 50,- můžeš ochutnant.. ale už jsem v Opletalově ve Ferdinande dlouho nebyl tak je možné že už ho i točí.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    BLEVAJZZ: Díky za info. Točí ho někde v Praze?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RURYRY: to si teda přišel o hodně.. min už 8 let je výborný opět!;-) a to nové 15 stupnové nepasterizované kvasnicové.. nejlepší pivo co jsem snad kdy pil.. prostě nejlepší.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    BLEVAJZZ: Už má Ferdinand lepší kvalitu? Měl jsem ho naposledy asi před 12-13 lety a nebyl to žádný šlágr...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Díky za varování... Zní to opravdu děsivě...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    kdo nemá o víkendu co dělat určitě doporučím zajet do Benešova na Slavnosti piva Ferdinand z prahy je to půlhodinka. ochutnejte nejlepší pivo...!:-)

    Pivní slavnosti pivovaru v Benešově už v sobotu | Novinky | Pivní.info
    http://pivni.info/news/5174-pivni-slavnosti-pivovaru-v-benesove-uz-v-sobotu.html
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ryzáka doporučuju
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: No ta nabidka tam je znacne luxusni. A na purkmistra nejspis ani nedojde, protoze v seznamu jsem nasel celkem 14 piv (vcetne tech zahranicnich), ktera jsem jeste nemel cest ochutnat - takze tem dam zakonite prednost.
    Uz loni jsem chtel jet, ale nevyslo mi to. Ted uz to holt dam - sice jen v ramci jednoho dne, coz bude znamenat hlavne hodne casu straveneho ve vlaku.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    purkmostr vaří dobrej wajs
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: to bych jel radši
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: kdo zve, platí :) na jaře sem za víkend v mnichově nechal šestku, už bych tam za svý nejel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam