• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MOUNTBATTEN: dámy jsou výtány samozřejmě takéé! já na recenze nedám.. radši vždycky vyzkouším sám.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BLEVAJZZ: teda nejsem kluk,ale vydesil mne tu report od DEMONOFANARCHY.
    Ale ja sem konzerva, mne nejlepsi prijde stejne zastrcenej Princ Miroslav:-)
    (a mozna bysem pela chvalu i na Zly,ale nejak tam nebejva misto a vecirku,kdy se postesti a misto urve, se nejak neucastnim. O Tramwayi nemluvim,ta v mem srdci pevne misto proste ma:-) )
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KRYSTOFF: Mne to vypukne zitra a v nedelu. Dam pak echo jak jsme dopadli, co jsme prosli a prihodim reference. Ale bude to narocne :]
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: jak jsem psal.. ten kluk kterej tam byl asi provzní.. pivkám rozumí a je nadšenec.. sám jsem se divil že ty ceny nejsou uplně přepálené.. to třeba pivní klub je dražší.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: cože? pivka normálně za 29,- třeba.. jak které samozřejmě.. např. kvasar z černé hory 0,5L stál kolem 40. a další speciály..podobně ale tak strašné to rozdhondě nebylo;-) měli tam ted samé vícestupnové skoro.. bud zlevnili....nebo si byl v jiné hospodě :-)

    Dobře DEMONOFANARCHY nechce tak dáál..? :-DD
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: ty jo 29 za půllitr a na centrum... to vůbec není špatný.. já tam vochutnal takových piv a platil jsem 150... mají tam lehce bordel v tom.. holčiny to ještě nedávají.. když přinesou něco jiného.. je to na učet podniku :-DD
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak klucííííí kdy zajdeme... byl jsem tam včear a je to bomba (dal jsem rychtáře, predatora, potom starokladenské,krakonoše, rampušáka, atd atd)....bavil jsem se tam s klukem a je do toho zapálený.... do měsíce budou patřit do pivní aliance... TOČÍ TAM 30 PIV!!!!!!

    Prague Beer Museum
    http://www.praguebeermuseum.com/cz/index.htm

    vymyslíme datum a dáme sraz!!!
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Dnes jsem se stavil v centru na http://www.wienerbierfest.at/
    Meli jenom tretinky coz umoznilo okusit vice vzorku. Mych oblibenych Weissbieru bylo pomalu tak jsem zkusil i nekolik Helles od mensich pivovaru. Nebyly spatny ale mozna jsem mel radsi zustat u pivovaru vetsich-ktery maji prekvapive velky vyber dobrych piv. Velky (i kdyz udajne stale soukromy) Ottakring objizdi akce s obri pipou kde ma Zwickela, Roteszwickela, nejaky dalsi Biobier, Weiss etc. Gosser (Heineken group) ma Zwickela a 3 dalsi druhy. Stiegl (nejvetsi soukromej pivovar ze Salcburgu) vsechny jmenovany piva, navic ma ve Vidni hospodu co vari svoje pivo (meli tam svuj stanek taky). Skoda ze se podobne neprofiluje treba Staropramen nebo Starobrno..

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RAGNAROK: dobrej tip, byl jsem tam teď na jedno na procházce a bylo fakt výborný (pro info: maj každej den do osmi)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    tak jsem se vratil do prahy, poreferujte, zda ten bock stoji za to a kde ho kdyztak jeste maji :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: No samozřejmě. Ale, vida, jako sládek uveden Tomáš Mikulica, kmenový to mistr chýňský, jen autor receptury je Petr Buriánek: http://www.aliancepiv.cz/blog/php/Rosemary.pdf
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KACIR: aha...no,esli jim tam rozmaryn zbyl...:-))))))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: v merendě to jako chýni uváděli
    KACIR
    KACIR --- ---
    MOUNTBATTEN: Ano, ale tohle dokonce v Chýni vařil někdo jinej, nějakej domovarník, jméno si nepamatuju...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KACIR: on rikal,ze casto varej specialy pro hospody,co se úpak prodavaj pod hlavickou te hospody apod.,nikoliv pod hlavickou Chyne
    (napr. nuselasky skok,nebo tak nejak - psenice pro Zly casy)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MOUNTBATTEN: Ujetý to je, ale zajímavý. Není to stálá nabídka, je to první speciál pro Alianci P.I.V., takže se to dá koupit pouze v aliančních hospodách, je to trochu opožděný letní pivo, lze předpokládat, že příští léto ho uvařej znova. Vařili ho sice v Chýni, ale ne pod hlavičkou Chýně, tak nevím, jestli ho Inža vůbec má...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KACIR: zis, to zni ... ujete;-) Budou to mit u Miry furt, nebo jen docasny?
    No nic,asi beru telefon a volam Inzovi o prosbicku;-)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: To jsme skoro sousedi... Vždycky když jsem se odhodlal projít kolem výčepu nelitoval jsem. Ale otvíračka cca do 21 je trochu nepraktická.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no nejsem žádnej lingvista, ale proč na bernard sváteční ležák, je vzádu na etiketě česky: nefiltrovaný světlý ležák bernard a slovensky: nefiltrovaný rezaný ležiak bernard? jestli maj na slovensku řezaný piva tuhle barvu, pak světlý ani nechci vidět :)))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: To ani nevim, ze uz to nekdy varili. Takova piva u nas nikdo krom Nachoda nevari a proto se vyplati na to zajit. Navic tusim, ze by to mohlo byt i chutne a klasicky uvarene pivo. Zkusim nekde jedno sehnat a pak hura zase pryc na normalni pivo.
    Dokonce se psalo, ze neco pujde i do lahvi.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Před pár lety v podstatě totéž uvařili jako 21°Březňák a bylo to dost zajímavý pitivo, zkusím zajít na jedno ke Karlu IV...

    MILHAUZ: Klášterka, pod tím názvem to znám...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam