• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ENPE
    ENPE --- ---
    CH_IN_A: Je, bohužel, to topení tam nestíhá.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    neni tedko v zime ve zlejch case v te nekracke casti moc zima? dneska se tam chystam a nerad bych se chladil i z venku :)
    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    KACIR: Zde je článek o regenerátoru s rozsáhlou diskuzí: http://pivni.info/news/7334-regenerator.html
    KACIR
    KACIR --- ---
    Heinekenu se občas zadaří - Svatováclavský byl původně Březňák 21, Svatojánský byl upravenej Červenej Drak, co je Regenerator? :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MILHAUZ: sladke mi prislo dost, ale to se taky vedelo a cekalo.. ono je to predne spis na chut, ne na zahnani zizne, takze mi ta vyssi sladkost v tomto pripade nevadi.. rozhodne bych aspon vyzkouseni doporucil, protoze takovych pocinu mnoho neni..

    akorat je to desne zradny.. ja dal tri na lacno a malem jsem nezaplul domu.. :]
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ABRAHAM: a chut? mam se obavat nejake extremne sladke "vanocni" prichute?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MILHAUZ: pil, prislo mi to prijemne pitelne.. obcas se neco da vypit i z produkce Heinekenu :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    byl jsem dneska ocihnout ten basecamp http://www.pivkoland.cz/ a zda se to byt prijemny podnik. maji pouze lahvove, vyber neni uplne obrovsky, ale dostacujici, ceny rozumne, akorat nemaji poutnika ani krakonose, coz me zamrzelo.

    jinak pili jste nekdo ten regenerator z v.brezna?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    aha no vida, já toho moc nemám co nabídnout. Od tý doby co sem dostal darem basu stely artrózy a snažil sem se jí zbavit, sem na mizině :)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ne ne, ta hvězdička znamená, že daruji cokoliv, když si to někdo odveze :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Byli jste, pratele, nekdo v posledni dobe U dvou kocek? Chtel jsem tam zacatkem ledna jet, ale diskuze na PI me celkem odradily.

    "Tak jsem si včera zašel na Kočku. Restaurace z poloviny zaplněná, na prázdných stolech rezervace. Do našeho odchodu si nikdo nepřisednul, jen bylo mnoho českých návštěvníků při vstupu odmítnuto. My si sedli ke stolu vedle výčepu. Objednal jsem dvě Kočky. Jedno přinely kalné a druhé čiré a tak jsem začal sledovat styl čepovámí. Plzeň je natočená napoprvé a na míru se nehledí. Však ono to dojde. Styl točení Kočky mě ovšem překvapil. Mají dva způsoby. Buďto jako první začnou točit na dno pěnu z Plzně a poté dotočí Kočkou nebo natočí Kočku a dotočí Plzní. Jednou dokonce do poloviny skla odkapanou Plzeň dotočili Kočkou. Proto je jednou Kočka čirá a jednou Kočka kalná. Záleží na tom, kolik vám natočí Plzně. Už mě tam nikdo neuvidí."
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: to si nevezme nikdo ani za odvoz :)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: Inzerat zní špatně. Správně to mělo být: "Daruji * za odvoz jednoho soudku Gambrinusu" :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    vyměnim darovanej 5-ti litrovej soudek desítky gambrinusu za... nojo asi nic, tady to zní blbě i jako vtip, aspoň, že mám dvě basy rychtáře, svátky sou za dveřma :)
    MXL
    MXL --- ---
    ...po nejake dobe jsem zavital do koutske restaurace U slovanske lipy na Zizkove...Pivo opravdu excelentni, jak desitku nepiju, tak nefiltrovana sumavska lahudka do me padala bez vyhrad...hospoda narvana, mam radost, kdyz lidi poznaj dobry pivo...
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    hospoda s rychtarem na letne - hospa prumerna, pivo ok
    http://vysmatyzabak.cz/?page_id=16
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jinak žatec 12 nejni uplně marnej, ale tomu rychtářovi je teda dost podobnej
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: jojo do tupláku, ale mě osobně to teda moc nejelo (těch 5 tupláků sem dal jen ze slušnosti k hostiteli :))
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    dnes jsem v jame koupil do pet flasky certovsky special a nelituju. tmave ruzova, skoro cervena barva, nasladla, ale vyvazena, horka chut a presto, ze je to silne pivo, tak je velmi pitelne. skoro az nebezpecne.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Koupil jsem si v deBille Paulaner Oktoberfest Bier. Dobré pivko, ale čekal jsem trošku víc. Nějakou zajímavou, překvapivu chuť, ale bylo to "jen" dobré pivo. Dokonce bych řekl že jen taková vodička (nemyšleno zle) s 10,5°, ale sakra zrádná vodička s 6%. Jestli se tohle točilo do tupláků, tak potěš.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska sem ve svý oblíbený speciálce koupil žatec 12 export, dám ho chladit a uvidim, třeba to bude zajmavá alternativa k rychtářovi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam