• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jj, mezitim uz jsem se informoval, ale díky. Bývala tam nějaká palačinkárna, kde měli Kozla. Ani jsem si nevšiml změny.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    RURYRY: to je pravda, prostredim to je takova rychlokvasena ctyrka ale zase maj nekurackou mistnost, coz je pro me velke plus

    jidla co jsem videl jsou dost rozporuplna - nektera ok, jina mizerna.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    X_RATED_IDIOT: ja tam tudy jdu tak jednou za rok a loni to tam bych rek nebylo :)

    jeste me napadla hospoda Kovadlina u lázní kostelni / veverkova - tam maj matusku
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Super, o tom jsem neměl ni tuchy :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BURKHAR: Co kdybys sel do prdele ty? Vubec mi nevadi, ze jich je tam je 14. Rekl bych, ze to konecny pocet nebude.
    JUGI
    JUGI --- ---
    UMBERTO: Daroval jsem k vánocům knihu http://www.kosmas.cz/knihy/137103/abeceda-piva/ a její součástí je i mapa pivovarů ČR. Pro konzumenty piva dle mého názoru nepostradatelná mapa.

    Mimochodem plzeňský master mi tento rok o vánocích velice zachutnal. Má říz a silný je jak medvěd..
    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    Dostal jsem k Vánocům mapu pivovarů ČR. Kdo ještě nemá, doporučuji.

    Na trzích na Jiřáku prodával jeden trhovec piva, tak jsem si pár zajímavějších koupil, dali jsme se do řeči a on říkal, že budou otvírat pivotéku na Husitské 31.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ABRAHAM: Jenom 14? Jdi do prdele...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: zkusim tam zajít, mám to kousek, ale dycky sem měl smůlu, všechno leda na rezervace, je to malý a oblíbený
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Asi by se na nastenku hodilo i toto:

    PIVOVAR Virtuální prohlídka
    http://www.virtualtravel.cz/pivovar.html
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: luxus :]
    KACIR
    KACIR --- ---
    Na nástěnku dále přidány odkazy na nový přírůstek do ALIANCE P.I.V. - Klub malých pivovarů v Plzni, kterýžto doporučuju k návštěvě! Mimochodem, jediná hospoda v Plzni, která nemá stálý pivo na čepu.

    Taktéž přidán odkaz na Cestu pivního znalce - propagační to počin K-Brewery a také na pivní cestovku Czech Beer Tours, zaměřenou ale spíše na firemní klientelu...
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILHAUZ: Přidáno, Svijanský Rytíř by neměl být opomenut, hospoda je to rozhodně lepší, než ta svijanská U Rokytky...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    KACIR: nastenka je supeeer! vsichni maji samozrejme sve oblibene hospody, ale je dobre to mit takhle sepsane.

    KACIR: ad letna - pro uplnost tam jeste chybi svijansky rytir http://restaurace-svijanskyrytir.wz.cz/ trochu zvlastni hospoda (zaviraji o vikendu), nikdy jsem tam nebyl, ale na nastence by mela byt
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: asi mesic mi lezelo na lince pivo z Lidlu, nazev to melo "Pivo". Kdo to vari jsem ani nikde nezjistil. Otec to koupil na hubeni/odhaneni vcel, ale i ony to odmitly bumbat, tak to skoncilo u me na stole. Den pred expirackou jsem to otevrel, napil se a za staleho michani vyleval do drezu :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Čerstvá zpráva z Baru Chýše: Na 27-28.12. jsme pro Vás připravili "pivní řadu" se stupňovitostí 13° az 16° a to: Jantar 13°, Tmavé 14°, unikátní pivo "Námořník" 15° a Weizenbock 16°
    - dodám jen, že vše je buď Strahov nebo Matuška Broumy a že tento nekuřácký bar najdete v pražských Čimicích...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Ano, jak říká jeden můj kamarád, pohan, ale velký znalec bible - musíme přece znát učení svých nepřátel :-) - aneb vědět, jak chutná to, co pomlouváme :-)
    Dopít to, takovej masochista nejsem, starobrno jedenáctku jsem na vyhlašování cen SPP jen ochutnal a never more - teda v té konkurenci Matušků, Bernardů a Chotěboře se nedalo čekat, že u mne uspěje...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Je to prave ten Primus, ktery te napadne jako prvni :] Obcas trpim sklony k sadomasochismu a koupim si nejake takove zverstvo. Onehdy jsem se doma trapil asi hodinu s Mestanem. Fakt to neslo, ale nakonec jsem to do sebe nejak dostal.
    KACIR
    KACIR --- ---
    K nástěnce - používáte nástěnku k pivní inspiraci? Je nepřehledná, ale má vůbec cenu ji měnit?

    Hlasujte kliknutím na palce u tohoto příspěvku:
    Palec nahoru = ano, má smysl, nástěnka je užitečná, občas nakouknu atd.
    Palec dolů = ne, netřeba ztrácet čas, nepoužívám, používat nehodlám ani po úpravě atd.

    Hlasujte prosím všichni, kdož toto čtete, i celkový počet hlasujících je podnětným údajem, díky za spolupráci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam