• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: leffe triple je moje nejoblibenejsi leffe. affligem mi prislo naprosto nijake, bien vu! je znacka super U - francouzkeho supermarketu, toho bych se bal :-) a fischera neznam

    X_RATED_IDIOT: krasna zidle! co z toho cepujes?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a nová výčepní židle...

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jeden předvánoční dárek:



    KACIR
    KACIR --- ---
    WEREWOLF: Už to tu proběhlo, možná krz jiný články, ale opakování je matka moudrosti a Chotěboř je setsakra povedenej pivovar...
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    X_RATED_IDIOT: Kolumbus nejsem, jen mi linkovat článek s výsledky soutěže o pivo roku připadlo poměrně k tématu...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: bylo to těžký :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: I známé pravdy WEREWOLF je potřeba opakovat, by náhodou neupadly v zapomnění :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Hm, včera jsem u Bulovky po čase okoštoval weizen, weizenbock a černé a byl jsem dosti spokojen, tak chápu tvé dilema :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a mnou nyný cloumají dvě relativně protichůdný tenze, večer "musim" do pivovaru u bulovky a nesmim se moc ožrat, protože musim ráno dojet do brodu pro sud poutníka a čim dřív ho přivezu, tim dřív ho píchnem :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: ke chvále chotěboře se připojuju, je výtečná
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Uz nekdo zkusil Rohana? Sever Moravy pivecka skutecne varit umi, tak doufam, ze i toto bude za to ochutnani stat. Ceka me snad brzka ochutnavka primo v blizkosti domova. Snad to vyjde. Kazdopadne je fajn, ze se ona avizovana pivni lavina (viz ABRAHAM) skutecne formuje.

    Veselé Vánoce v Rohově - Pivní deník
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4385-Vesele-Vanoce-v-Rohove/index.htm
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    WEREWOLF: Jako Chotebor fakt muzu, chutna mi moc, libi se mi design. Skoda jen, ze se orientuje hlavne na Vysocinu a moc dal se nedostane. Ale uz neni tak nedostupna jak driv a da se sehnat i v me blizkosti.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    WEREWOLF: pán se cítí bejt kolumbus :))
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    na podzim jsem měl možnost ochutnat 12ku z pivovaru KOUT na Šumavě a je to mazec!!!

    Oficiální stránky Pivovaru Kout na Šumavě
    http://www.pivovarkout.cz/kam.html

    tvrdím, že tu 12 roku vyhráli zaslouženě...

    Pivo vaří v Chotěboři teprve rok, podle ankety jsou ale nejlepším pivovarem - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/pivo-vari-v-chotebori-teprve-rok-podle-ankety-jsou-ale-nejlepsim-pivovarem-16d-/brno-zpravy.asp?c=A101111_153618_brno-zpravy_bor
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jj, mezitim uz jsem se informoval, ale díky. Bývala tam nějaká palačinkárna, kde měli Kozla. Ani jsem si nevšiml změny.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    RURYRY: to je pravda, prostredim to je takova rychlokvasena ctyrka ale zase maj nekurackou mistnost, coz je pro me velke plus

    jidla co jsem videl jsou dost rozporuplna - nektera ok, jina mizerna.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    X_RATED_IDIOT: ja tam tudy jdu tak jednou za rok a loni to tam bych rek nebylo :)

    jeste me napadla hospoda Kovadlina u lázní kostelni / veverkova - tam maj matusku
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Super, o tom jsem neměl ni tuchy :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BURKHAR: Co kdybys sel do prdele ty? Vubec mi nevadi, ze jich je tam je 14. Rekl bych, ze to konecny pocet nebude.
    JUGI
    JUGI --- ---
    UMBERTO: Daroval jsem k vánocům knihu http://www.kosmas.cz/knihy/137103/abeceda-piva/ a její součástí je i mapa pivovarů ČR. Pro konzumenty piva dle mého názoru nepostradatelná mapa.

    Mimochodem plzeňský master mi tento rok o vánocích velice zachutnal. Má říz a silný je jak medvěd..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam