• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    UMBERTO: paráda, to zajdu
    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    U Slovanské lípy v Praze na Žižkově od čtvrtka rozšiřujeme nabídku lahvových piv o sortiment varnsdorfského pivovaru Kocour. Nově budete moci ochutnat višňový 12° ležák, světlý a tmavý 12° ležák Kocour, 11° weizen (pšeničné pivo), svrchně kvašené 14° pivo Kocour India Pale Ale a 13° Samurai Kocour American IPA od japonského sládka Toshima Ishiima.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    BURKHAR:
    Dudacek... Tesim se na leto.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HERRICH: Mobilovka...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    BURKHAR: to svetly ale vypada moc svetly ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Takhle vypadá "mazánek" (trošku černého pod pěnu) u Hluché Zmije...


    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ten Richter taky už neví co vařit :) http://www.jihomestskypivovar.cz/ no ale medvídci zjevně taky, snad to stihnu ochutnat, nebo snad radši ne? :))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no právěže nebyl, je to mimo moje pole působnosti, možná příští úterý
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: uz jsi tam byl? maji? :-) pro me taky bliz nez do brodu!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw: u kozlů sem to měl dycky rád, jezdil sem z říčan na kole na chatu a zahrádka super, jestli maj rychtáře, tak tim líp, ikdyž mi už přijde, že rychtář je géčko pro mlsný
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Je to tezke. Spoustu novych piv chci prirozene ochutnat a bohuzel (ci bohudik) tu nemam nic na zpusob Zlejch Casu, kam si muzu kdykoli "sebehnout" a dat si to vsechno na jednom miste. Takze musim vyrazit na zapad a kdyz uz tam jsem, tak si to radeji objedu primo a ne zprostredkovane pres Prahu :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: evidentní obět svýho koníčka, pivoholik :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Nejsem si jist, zda to tu probehlo, ale filtr nenasel:

    měsíčník Pivo, Bier & Ale
    Pivo, Bier & Ale
    http://www.pivobierale.cz/
    http://www.facebook.com/pages/Pivo-Bier-Ale/190719607621580
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak jsem si na konci ledna šmikl další pivní výlet, tentokráte se základnou v Benešově, odkud jsme obráželi hlavně novinky na našem pivním trhu. Zde stručný sumář:

    čtvrtek
    Vítek z Prčice 12° nefiltrované, Restaurační pivovar Vítek z Prčice - Sedlec-Prčice: příjemně se pilo
    Vítek z Prčice bavorské 13° polotmavé, Restaurační pivovar Vítek z Prčice - Sedlec-Prčice: na první napití parádní, ale pak už mi nějak nelezlo
    Třebonické pivo Bohatýr 14° světlé, Melodie - Benešov: pivo zvláštní, chutnalo sirupově :)
    Rychnovská Kněžna 12° nefiltrované, Melodie - Benešov: chutné pivo, dobrá nabídka, ale ta hospoda je děsně zahulená

    pátek
    Magnát 12° nefiltrované, Stodola - Štiřín: příjemné, ani špatné, ani vynikající
    Magnát medové 12° nefiltrované, Stodola - Štiřín: pro mě jedno z nejlepších piv celého výletu
    Magnát hořký pomeranč 12° nefiltrované, Stodola - Štiřín: pro mě jedno z nejhorších piv celého výletu
    U Bezoušků 10° nefiltrované, U Bezoušků - Průhonice: tak konečně jsem se sem dostal, dlouho se mi to nedařilo.. Desítka parádní
    U Bezoušků Sládkova 13° polotmavé, U Bezoušků - Průhonice: další příjemný kousek, chutnal hodně rauchove
    Prokop 1580 12° nefiltrované Zlý časy - Praha 4 - Nusle
    Zlatá labuť 13° nefiltrované Zlý časy - Praha 4 - Nusle
    Modrá Hvězda 12° nefiltrované Zlý časy - Praha 4 - Nusle
    Ferdinand 11° světlé, Na Knížecí - Benešov: no, po celém tom dni vůbec nechutnalo

    sobota
    Berounský medvěd 11° nefiltrované, Šalanda - Pivovar Berounský medvěd - Beroun: parádní podnik a parádní ceny
    Berounský medvěd 14° polotmavé, Šalanda - Pivovar Berounský medvěd - Beroun: piva mi přišla průměrná, ale ve vlaku jsem měl ještě PETku 11 a ta byla famózní, lepší jak točené
    MMX 11° nefiltrované, Pivovar MMX - Lety u Dobřichovic
    MMX 12° nefiltrované, Pivovar MMX - Lety u Dobřichovic: obě piva průměrná, dvanda mi chutnala o něco více, zvláštní projekt
    Ferdinand 11° světlé, Ferdinanda - Praha 1
    Labuť 12° nefiltrované, Labuť - Litoměřice: hodně "perlivé" pivo
    Labuť 12° polotmavé, Labuť - Litoměřice: ani tady nejsem nikterak spokojen
    Rychtář 12° nefiltrované, U Kozlů - Říčany: hodně zbytečné pivo, nucená zastávka kvůli ČD

    nedele
    Kočka 12° nefiltrované, U Dvou koček - Praha 1: mile mě to překvapilo, po všech těch "pomluvách", hodně chutnalo
    U Medvídků 1466 14° nefiltrované, Minipivovar U Medvídků - Praha 1: toto snad ani zklamat nemůže!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dle pivního infa zde: http://www.firmy.cz/detail/2465839-ludek-charvat-praha-bubenec.html maj poutníka v lahvi za rozumný ceny, budu si to muset ověřit, mám to podstatně blíž než do brodu :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    A teda minulej tejden jsem byl poprvé v jihoměstským pivovaru. Polotmavá 11° byla dobrá, tmavá 14° nenadchla (ale rozhodně ani neurazila), ale světlá 12°, ta byla naprosto vynikající. Bylo to jedno z těch trochu víc hořkejch piv, který mě osobně ne vždy sednou, ale tohle bylo prostě skvělý.
    KEJML
    KEJML --- ---
    UMBERTO: Nevím, jestli jsem měl smůlu na špatný várky, ale měl jsem Beroun dvakrát a moc mi nejel, vždycky mi přišel na kyslej. Přímo v pivovaru míň, na nějaký pivní akci tolik, že jsem ho ani nedopil
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: smarja, ono to este ma bejt jakoze stout, jo?:-O

    Vidim, ctu Výsledkem je magická kombinace chutí s výraznou hořkostí připomínající stout a esli teda neco v realu chutove je, tak ani tuk z teto vety!
    Ja stouty moc nemusim pro pro mne az prilisnou horkost. Takze kdyz mne Merlin prisel jako sladkej cecek, tak teda chudaci milovnici stoutu:-)))))
    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    V sobotu jsem byl na výletě a pěšky jsme došli do Berouna. Kousek od nádraží minipivovar s restaurací. Skvělé pivo Berounský medvěd rozhodně stojí za ochutnání. Měl jsem světlou 11 a tmavou 13, obě piva výborná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam