• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: klášter bejvá dobrej, hora a konrád nejni žádnej zázrak (pro mě), ale konráda sem měl jen filtrovanýho u lávky v troji parkrát
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vcera jsem kostoval tu doporucovanou rohozeckou svetlou 11 - podskalak a nejak mi to vubec nesedlo. prislo mi tak nejak umele dochucene, nevim. je to velky rozdil mezi sudovym a lahvovym? tohle je pasterovane a jeste konzervovane kyselinou askorbovou, absurdni trvanlivost do ledna 2012...taky jsem predtim mel policskou 11, ktera je skvela.

    tak jsem ted na vazkach co na tu svatbu vzit. jake mate zkusenosti s klasterem 11 kvasnicovym? ja piju akorat klasickou 11ku u nas na prasivce.

    taky zvazuju konrada 11 a cernou horu 11
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    cestou zpět sem se stavil ve vyškově v non-stopu :) ceny super. přivezl sem si generála a březňáka
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak pšenka byla ze zámeckého pivovaru zábřeh, překonal sem se a dal sem jich cca 8, bylo to výborný, ale druhej den peklo
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nojo asi budu muset trochu zacestovat, zatim se mi rýsuje u kolegy soudek pšenice z biovaru, jenže já na tu pšenku moc nejsem, noale ochutnám, že :)
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: festival minipivovarů v Ostravě-Martinově. jinak okolo kpt. Vajdy imho nic zajímavého.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak zejtra jedu trpět do ostravy, bydlet budu někde v rozmezí hrabůvka, ostrava jih, doporučte prosím něco v okolí ulice kapitána vajdy...
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    MILHAUZ: myslim, ze rohozec maj v zakouti ale mozna se pletu - byl jsem tam naposled nekdy na podzim
    mapa

    dneska jdu kolem navstivit benga, tak se jeste podivam kdyz si vzpomenu
    ENPE
    ENPE --- ---
    ENPE: Adresa je Belohorska 15
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    dik vsem
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    Taky u Míráku v Big Lebowski.
    ENPE
    ENPE --- ---
    Rohozec toci na Brevnove pobliz zastavky Marjanka. Nevim, jak se ta hospoda jmenuje, ale je primo na hlavni a pozna se podle vyvesniho stitu rohozec. 11 polotmavou na cepu maji.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    MILHAUZ: tocenej treba tady http://www.prazskymost.cz/vine.php a na zizkove snad byla snad i pivovarska hospoda ale to mam jen z doslechu
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    lachouty neumej, uz jsem se ptal, plnit do sudu dobrej napad, ale logistika trochu pokulhava...a navic se mi zda, ze to pivo hrozne peni. taky musim myslet na 200+ ziznivych krku u jedne pipy.......
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale asi se tam stavim, třeba budou nějaký lachouty
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hm přes olmes mám cestu v pátek do ostravy a v neděli zasejc do práglu, ale nemám žádnej soudek, himl :)
    BIGG
    BIGG --- ---
    MILHAUZ: Tak oni plní i do soudků, jen zvládnout dopravu do místa svatby : http://www.svatovaclavsky-pivovar.cz/pivovar
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    MILHAUZ: Svatovaclavsky pivovar na svatbe, to je sen! Skoda, ze uz jsem jednu mel..(a dalsi v dohledne dobe neplanuju;) Vsak si to vyzadej jako svatebni dar.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam